Zarządzanie stroną, hosting, szablon, bla bla.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez krul 24 cze 2014, 14:03
Cześć wam, czy jest tu osoba znająca się na tematach, które nakreśliłem w .. temacie? : P

Chciałbym reaktywować swojego bloga w zupełnie innej formie niż dotychczas, wykupiłem sobie domenę ale nie mam pomysłu co dalej.

przez Łapa 24 cze 2014, 14:13
Wordpress albo blogspot, innego wyjścia nie ma.
Nie wiem czy można tu reklamować konkretne firmy zajmujące się hostingiem...
ObrazekObrazekObrazekObrazek

przez huf 24 cze 2014, 15:36
Jeżeli to blog to nie musisz korzystać z jakiegoś drogiego hostingu, wystarczy jakiś tani. Zainstaluj na nim najnowszego wordpressa i kilka wtyczek SEO. Posty będziesz musiał od nowa, jeżeli je zachowałeś to możesz skopiować. Pamiętaj o doborze dobrych tagów i słów kluczowych. Wrzucaj sporo zdjęć i odnośników. Domene dodaj do konta webmastera google i wrzuć tam mapę strony, dzięki temu blog szybciej pojawi się w wyszukiwarce. Nie dodawaj bloga do katalogów bo to teraz nie ma sensu, staraj się zdobyć jakieś wartościowe backlinki. To jest najważniejsze przy pozycjonowaniu.

Aha, no i wordpress jest najlepszy dlatego, że jest idealny dla laika. Z poziomu strony możesz edytować praktycznie wszystko co tylko chcesz, łącznie z kodem. Masz też sporo darmowych szablonów do niego, poszukaj sobie jakiegoś w internecie i wybierz ten który najbardziej ci się spodoba.
huf

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez krul 25 cze 2014, 12:04
Miałem już kiedyś stronę na wordpressie i pasuje, ale z własnym szablonem (kupionym, żadną darmówką). Ale nie chodzi mi zupełnie o żadnego blogspota czy cokolwiek. Chcę pobawić się w coś bardziej profesjonalnego. Kupiłem kiedys szablon i mogę zrobić to drugi raz, z tym, że potrzebuję kogoś, kto się zna na jakimś kodowaniu, zmienianiu grafik w szablonie, bla bla bla, bo ja się na tym zupełnie nie znam. A hosting chcę po to, by nie siedzieć na jakiś ograniczonych darmowych.

przez na_leśnik 25 cze 2014, 12:43
krul, do większości płatnych szablonów dostajesz pełną dokumentację, gdzie zazwyczaj są informacje jak zmienić dany element. Plus wszystkie elementy graficzne w psd do modyfikacji. Kodowania w tym wiele nie ma, chyba że chcesz naprawdę generalne przemeblowanie układu szablonu zrobić.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez krul 25 cze 2014, 12:50
No ale ja wiersze piszę, a nie tnę szablony .. :D Nie znam się po prostu na tym. Mogę podzielić się zyskami z reklam. :v

przez na_leśnik 25 cze 2014, 12:58
krul, jak to nie będą jakieś bardzo skomplikowane zmiany tylko np. podmiana grafiki itp. to ja mogę do tego zerknąć. Specem nie jestem, ale coś tam potrafię :) .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez krul 25 cze 2014, 16:55
Okej, to jak skończę joba to się do Ciebie odezwę. :D

Sortuj wg