Skocz do zawartości
Nerwica.com

Konkurs Eurowizji 2014


khaleesi

Rekomendowane odpowiedzi

alicja_31, ja jestem tolerancyjna ale czy Kiełbasa nie mogła ogolic brody jak się stylizowała królową. Ten obraz mi się kłóci. wydaje mi się, że na siłę chciano pokazać, że europa jest tolerancyjna i stąd głosowali jury nie tylko telewidzowie.

 

-- 11 maja 2014, 15:35 --

 

Przypomina mi to [videoyoutube=Fv83u7-mNWQ]Israel - Dana International - Diva (live) - Eurovision 1998[/videoyoutube]

Tyle,że w tym przypadku tu faktycznie jest kobieta [wcześniej facet]a nie facet przebrany za kobietę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eurowizja to dno, szambo i tony mułu oglądanie i słuchanie tego to obraza dla mojego intelektu i gustu muzycznego. ;)

 

Niestety doszło do mnie że wygrała kobieta z brodą, no ale to "artysta " w sam raz na tego typu konkurs, kobiety z brodą niegdyś robiły kariery w cyrku, a czym że innym są dzisiejsze media jak cyrkiem.

A polscy "artyści" to oprócz ładnych buź i cycków też do zaoferowania nic nie mieli, nie wygrali bo za mało szokowali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pocieszające, że baba z brodą ma większy szacun ludzi ulicy, niż laski z cyckami pod brodą.

Taka mnie wczoraj refleksja naszła...

 

no i kibicowałam odradzającemu się z popiołów transowi

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Polska całkiem nieźle bo przynajmniej przeszli do finału nie jak było wcześniej, więc zapewne idealnie się wpasowali w ogólny klimat. A co do kiczowatości, to cały konkurs jest kiczowaty. Ktos kiedyś powiedział że wstyd występować na Eurowizji, że cenieni artyści nigdy się tak nie poniżą i racja.Mieszanka kiczu, wzajemnej sympatii polityki.

Od występu Kasi Kowalskiej, którą lubię jako Ją nie muzykę, to nie oglądam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że na pana udającego kobietę z brodą zagłosowali transwescyci, transeksualiści, homoseksualiści, obyczajowi lewicowcy i to dzięki nim wygrał(a) widocznie oni bardziej zmobilizowali się niż zwykli zjadacze chleba nie lubiący odmienności którym było szkoda wysłać smsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caly ten konkurs to wielka porazka. Wygrywa sie za to kto wiekszego idiote z siebie zrobi (czyt. wyglad, ubior, styl zachowania) niz ten kto na prawde ma talent. Tak jak poprzedniczka napisala prawdziwy artysta nie pojedzie na ten konkurs bo to kicz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że na pana udającego kobietę z brodą zagłosowali transwescyci, transeksualiści, homoseksualiści, obyczajowi lewicowcy i to dzięki nim wygrał(a) widocznie oni bardziej zmobilizowali się niż zwykli zjadacze chleba nie lubiący odmienności którym było szkoda wysłać smsa.

 

jestem 100000% hetero a zagłosowałem bo podobało mi się, więc generalizujesz nietrafnie kolego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uważacie że dzisiejszych czasach to było "poprawne" aby taki ktoś wygrał.

Tak swoją drogą to nie wierzę w uczciwość głosowania poprzez smsy, że to niby widzowie wybierają. Nic się nie zmieniło od czasu kiedy głosowało tylko jury tzn. głosują, sąsiad na sąsiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×