Konkurs Eurowizji 2014

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Konkurs Eurowizji 2014

przez Widzę cię 11 maja 2014, 16:07
khaleesi napisał(a):Widzę cię, oni też całkiem niezle. Ale Conchita? Przecież wiadomo czemu wygrała. :mrgreen:

Nie wiem, o co Ci chodzi. Ma niezły głos, oprócz dobrego wykonania piosenki zrobiła tzw. szoł. Urocza, chociaż trochę gwiazdorzy
Widzę cię

Konkurs Eurowizji 2014

przez khaleesi 11 maja 2014, 16:10
Widzę cię, mnie się to wykonanie nie podoba ;)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Konkurs Eurowizji 2014

przez MadGregor 11 maja 2014, 17:25
Sam swój głos oddałbym na drak queen- nie ze względu na stylizację, tylko mimo niej- oczywiście gdybym był idiotą i naiwnie wierzył, że ktoś ten głos weźmie pod uwagę. Piosenka bardziej filmowa, to jednak jej wykonanie zrobiło na mnie wrażenie, w zasadzie nie interesowały mnie kolejne propozycje. Z dość ambitnym i znów zupełnie nie wpisującym się w całą tą eurowizyjną szopkę utworem pokazali się Holendrzy i o ile kompozycja była ciekawa, to nie podobało mi się ich współbrzmienie. Dobrze zaprezentowała się Białoruś, zajebista choreografia a kawałek wpadał w ucho ;)
"Nie jesteśmy żywi, więc nie możemy umrzeć.Ale nie jesteśmy też martwi.Za długo pożerało mnie pragnienie, którego nie można zaspokoić.Za długo głodowałem, czekając na śmierć i nie umierając.Niczego nie czuję.Wiatru na mej twarzy, ani rozpryskującej się bryzy, ani ciepła kobiecego ciała."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Konkurs Eurowizji 2014

przez alicja_31 11 maja 2014, 17:55
to "Wurst" fajne jest... tak się mówi po niemiecku: es ist mir Wurst, czyli: mnie to obojętne - super pseudonim! zajebista jest

Konkurs Eurowizji 2014

przez khaleesi 11 maja 2014, 17:56
alicja_31, zajebisty raczej :P
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Konkurs Eurowizji 2014

przez alicja_31 11 maja 2014, 17:59
khaleesi, no właśnie...to obojętne

Konkurs Eurowizji 2014

przez khaleesi 11 maja 2014, 18:05
alicja_31, ale ja tak nie uważam tylko poprawiam płeć :mrgreen:
Mistrz Avatara

Konkurs Eurowizji 2014

przez acherontia-styx 11 maja 2014, 18:22
Gdzieś widziałam jak wyglądałby ranking na podstawie samych głosów telewidzów, bez jury. Wtedy bylibyśmy na 5. miejscu.
Ogólnie i tak sukces, że doszliśmy do finału.
A co do głosowania jury... nasz występ wywołał małe oburzenie, że cyckami na wierzchu chcieliśmy zdobyć nagrodę ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Konkurs Eurowizji 2014

przez Widzę cię 11 maja 2014, 18:27
Zgłosilibyście mój post modom, gdybym napisała, że "kiełbaskę hejtują ci, którym na jej widok stanął ^^"?
Widzę cię

Konkurs Eurowizji 2014

przez Abbey 11 maja 2014, 18:28
Widzę cię napisał(a):
khaleesi napisał(a):Widzę cię, oni też całkiem niezle. Ale Conchita? Przecież wiadomo czemu wygrała. :mrgreen:

Nie wiem, o co Ci chodzi. Ma niezły głos, oprócz dobrego wykonania piosenki zrobiła tzw. szoł. Urocza, chociaż trochę gwiazdorzy

Thomas miał znakomity utwór, a w dodatku kreacja sceniczna jest bardzo dopracowana.
Ale nieważne ile będę go bronić, to wszyscy będą mówić, jaka Wurst jest obleśna i w ogóle.

Moje przewidywania dot. Austrii, Węgier czy Holandii się spełniły, jedynie zaskoczyli mnie Francuzi. Mieli dość nowoczesny, chwytliwy utwór, w dodatku ten francuski... :105:

Eurowizja to nie są moje gusta muzyczne, ale lubię to oglądać jako 'przegląd europejskiej wiochy', bo nieraz występują jakieś techno-klubowe łupanki. Poza tym... Warto się odmóżdżyć.
Wolałam jak Polska nie występowała, wtedy był święty spokój i nikt się tak tym nie podniecał.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Konkurs Eurowizji 2014

przez khaleesi 11 maja 2014, 18:37
Widzę cię, mnie nie miało co stanąć :lol:
Mistrz Avatara

Konkurs Eurowizji 2014

przez Widzę cię 11 maja 2014, 18:53
khaleesi, pytam, gdyż na innym forum taka wypowiedź została usunięta i zastanawiam się, czy brak komuś poczucia humoru, czy jestem trollem-hejterem.
Widzę cię

Konkurs Eurowizji 2014

przez khaleesi 11 maja 2014, 18:56
Widzę cię, chyba uznano Cię za trolla :P
Mistrz Avatara

Konkurs Eurowizji 2014

przez MamSwojePoglady 11 maja 2014, 19:19
Mi się występ kiełbasy nie podobał. Jedyny występ, który mi zapadł w pamięci to szwajcarski, a właściwie gwizdane wstawki oraz skrzypce, które u mnie mają +100 do zajebistości :mrgreen:

Tu jest fajna tabelka pokazuje, że widzowie mieli inne zdanie niż jury co do utworu Polaków np. Wlk. Bryt. publiczność 1 miejsce (pewnie ze względu, że tylu polaków tam), angielskie jury 25 miejsce...
http://www.rmf24.pl/kultura/news-eurowizja-2014-widzowie-glosowali-na-cleo-jurorzy-juz-nie,nId,1423720

Sortuj wg