Esci spin-off

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Esci spin-off

przez lunatic 11 cze 2014, 13:16
Tojaaa
ja mam jeszcze na głowie sprawe z policją bo sie przyczepili o głupote i mnie strasza jakims postepowaniem sądowym i mnie to stresuje juz od jakiegos czasu, jakbym mial malo innych problemow, dzis sie wlasnie dowiedzialem na komendzie, ze w tym kraju jak hipotetycznie dojdzie do jakiejs napasci to wieksze prawa ma napastnik niz ten co sie broni

Esci spin-off

przez Ferdynand k 11 cze 2014, 13:18
lunatic, zmęczony? dlatego po 2 ssri na trzeci -esci się nie zdecydowałem
Naczelny Użyszkodnik

Esci spin-off

przez lunatic 11 cze 2014, 13:20
jezeli zmeczenie jest skutkiem przewlekłego stresu i napięcia lek aktywizujący jeszcze pogorszy sprawe, juz to nieraz przerabialem i zostaje tylko SSRI

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Esci spin-off

przez Ferdynand k 11 cze 2014, 13:26
lunatic, crf moklo hm? ;)

weź nie pisz o obronie koniecznej bo to prawo by można w d.......... wsadzić
a jestem zwolennikiem posiadania broni ;)
mój dom moja twierdza i stand your ground
Naczelny Użyszkodnik

Esci spin-off

przez lunatic 11 cze 2014, 13:28
Ferdynand k,
jak juz cos to wenla albo powrot do paro

Esci spin-off

przez Ferdynand k 11 cze 2014, 13:30
lunatic, to wenla
:twisted:
Naczelny Użyszkodnik

Esci spin-off

przez lunatic 11 cze 2014, 13:32
tylko ze problem jest taki ze to lekarz decyduje co dac i ostatnio mi jej nie chcial dac

Esci spin-off

przez Ferdynand k 11 cze 2014, 13:40
lunatic, k....... mać mi piracetamu ostatnio przecież to jak cukierek :lol:
Naczelny Użyszkodnik

Esci spin-off

przez lunatic 11 cze 2014, 13:42
mi kiedys dał piracetam jak miałem sesje, sam z siebie bo nawet go nie prosiłem bo nie znałem tego leku, pomógł troche

Esci spin-off

przez Ashleigh 11 cze 2014, 17:51
Witam Was wszystkich, po dlugiej nieobecnosci.
Przeczytalam Was przez jakies 15 stron, duzo tego.

Bylam chora na zapalenie oskrzeli, a moze i pluca. U nas zima, a ta zima afrykanska jest cholerna. W domu, jak w piwnicy. W sypilniach sa grzejniki, ale sie nie wlacza za wiele, bo nie zdrowo wychodzic z zimnego do cieplego i odwrotnie. Nie da sie calego domu ogrzac, bo wielkie te nasze domy. Zima trwa tyle, co lato w Polsce, z tym, ze juz pod koniec sierpnia jest juz wiosennie z lekka.

Jestem juz na 10 mg esci, wykorzystalam ten czas na zwiekszenie dawki. Lepiej spie, bo zimno tez, pomaga w tym. :)
Czuje sie w sumie dobrze duchowo.
Rano mam troche dziwne nastroje, filozoficzne, smutno mi czasami, ale przechodzi. Wiem, ze to tez hormony. W moim wieku musze sie z tym liczyc.
Nie pisze, ze jestem stara, tylko to wiek przemian. :angel:
Ale zawroty glowy zupelnie przeszly niemalze. Teraz musze zlapac kondycje po 2 antybiotykach, zazywam tran, witaminy z echinace, i czosnkiem-takie znalazl moj maz w aptece. No i zazywam te swoje witaminy B, jak codziennie.

-- 12 cze 2014, 12:17 --

Ferdynand k napisał(a):lunatic, crf moklo hm? ;)

weź nie pisz o obronie koniecznej bo to prawo by można w d.......... wsadzić
a jestem zwolennikiem posiadania broni ;)
mój dom moja twierdza i stand your ground

Dzien dobry wszystkim!

Mieszkam w najbardziej niebezpiecznym z krajow na swiecie i nie posiadam broni.
Jestem tez ofiara napadu, gdzie przystawiono mi bron do glowy, a drugi byl wycelowany we mnie.
Na rekach mialam 3 letnie dziecko przyjaciol-bylam w ich domu z wizyta.
Ojciec dziecka 34 letni zostal na moich oczach zastrzelony. Zona byla w lazience w drugim koncu domu.
Bylo to ponad 10 lat temu. Mialam ataki paniki w sklepach przez 2 lata.

Ale ja nie o tym.
Moj dom jest ogrodzony murem, mam na murze eletryczne druty, i alarm w domu, 2 duze psy i 2 male psy. Mieszkam w dobrej dzielnicy. Security patroluje nasze ulice. Mieszkam w kraju, gdzie nie ma kary smierci, jest bezprawie, a zycie dla Murzyna, szczegolnie cudze nic nie znaczy.
Mam i Boga.

Nie posiadam broni-czemu? Z tego, co sie tu widzi, taka bron w wiekszosci uzywana jest w wielu wypadkach, jako bron, ktora uzywaja bandyci przeciw swoim ofiarom, wlascicielom owej broni. Czesto bron uzywana jest w klotniach malzenskich, rodzinnych, gina i dzieci i sa samobojstwa.
Bron jest najczesciej poszukiwanym trofeum przez zlodziei-wiedza, kto ja posiada.
Najczesciej w czasie napadu czesto nie ma mozliwosci, ani czasu na siagniecie tej broni-no i zostaje zasilony w bron bandyta w takich przypadkach.
I jeszce jedno-czy potrafilbys zabic czlowieka?
No, i jeszcze jedno pytanie-mieszkasz w RPA, czy USA, ze tak te bron potrzebujesz?
"Czyz mozna przestac kochac niebo i ziemie, tylko dlatego, ze bywa niepogoda"

Esci spin-off

przez lunatic 12 cze 2014, 12:23
ja nie mialem zadnej broni tylko pewien rekwizyt nazywany bronią białą której używałem na zajęciach sportowych do ćwiczeń i tyle, jak sie za chwile okaże pewnie zajęcia sportowe tez były nielegalne

Esci spin-off

przez Ashleigh 12 cze 2014, 12:25
terminal napisał(a):
lunatic napisał(a):terminal,
piszesz komus jakies rzeczy wziete z kosmosu ze na efekty musi czekac minimum pol roku i sie potem oburzasz

Ale przepraszam, kto się oburza?
Nie mierz swoją miarką...

-- 07 cze 2014, 09:57 --

lunatic napisał(a):wiem ale dałem sie nastraszyc, strasznie sie wkurzyli i na mnie naskoczyli obracając wszystko do góry nogami ze to ja jeszcze powinienem im płącic za nauke i ze w ogole oni wszystko zrobili jak nalezy a tylko ja sprawiam problemy

(.....)
A teraz naskocz na mnie z paroma koleżkami, jak zwykle pojęcz i poużalaj się nad sobą, w końcu na tym to forum polega: albo na jęczeniu jaki świat jest niedobry albo na negowaniu lekarzy, leczenia i wymądrzaniu się na temat medycyny.

ŻENADA :)

Nie wiem, czy jestes tu dlugo na tym forum, ale Lunatic ma prawo do pisania jak mu sie podoba i co mu sie podoba. Po to jest to forum, zeby narzeka, pocieszac sie, ale napewno nie jest po to, zeby pisac wulgarnym jezykiem, i drzec sie jedno na drugie. Troche zrozumienia-tu nie jest forum towarzyskie, tylko forum dla ludzi znerwicowanych, schorowanych, samotnych, szukajacych wsparcia.
Chlop ma racje, sledzilismy jego kariere od poczatku, i nie wszystko jest takie jasne i klarowne, jak Ty to widzisz.
Spokoju nam trzeba, rozmowy, objechac tez czasami, ale nie tak....Milego dnia, perfekt nastroju. I pozdrawiam.

-- 12 cze 2014, 12:27 --

lunatic napisał(a):ja nie mialem zadnej broni tylko pewien rekwizyt nazywany bronią białą której używałem na zajęciach sportowych do ćwiczeń i tyle, jak sie za chwile okaże pewnie zajęcia sportowe tez były nielegalne

Co masz na mysli, mowiac, ze zajecia tez byly nielegalne-mowisz sarkastycznie, tak?

Esci spin-off

przez lunatic 12 cze 2014, 12:38
Ashleigh,
nie były nielegalne ale w tym kraju jeszcze ktos tak moze stwierdzic tak jak ktos twierdzi ze jak jedna osoba łamie prawo pracy i prawo farmaceutyczne a winnym za wszystko jest ten na którym to prawo zostało złamane, kierowniczce sie nie dziwie bo dba tylko o własne interesy ale zeby tak mowila osoba postronna to juz dziwne troche
dzięki za pomoc, jedyna odważna :D

Esci spin-off

przez Ashleigh 12 cze 2014, 12:47
Nic, Lunatic musisz przejsc te sprawe, bo Cie nie ominie, przyjmij to za pewnik i juz. Za tydzien po wszystkim zapomnisz.
Trzeba tak robic, zeby sie z prawem nie rozmijac, zaoszczedzi sobie czlowiek klopotow. Bedzie dobrze. :)

-- 12 cze 2014, 12:58 --

lunatic napisał(a):Ashleigh,
nie były nielegalne ale w tym kraju jeszcze ktos tak moze stwierdzic tak jak ktos twierdzi ze jak jedna osoba łamie prawo pracy i prawo farmaceutyczne a winnym za wszystko jest ten na którym to prawo zostało złamane, kierowniczce sie nie dziwie bo dba tylko o własne interesy ale zeby tak mowila osoba postronna to juz dziwne troche
dzięki za pomoc, jedyna odważna :D

Nie jestem odwazna, tylko tez kiedys zaczynalam prace, jak Ty i wiem, jak jezdzili po nas mlodych. Szczegolnie, ze mam meski zawod, nie kobiecy.
Musialam sobie jakos radzic, nie tylko dlatego, ze bylam mloda, ale, ze i bylam baba, no i wciaz jestem.
I jeszcze powiem Ci, ze po 3 latach sama sie zwolnilam, i znalazlam lepsza prace :) ALe to byly inne czasy.

Dasz sobie rade, a kierowniczka wcale nie jest taka czysta-w koncu ona jest odpowiedzialna za to, co sie dzieje.
Lunatic, ponosic konsekwencje sie musi, to prawda, a ze jestes mlody, niedoswiadczony, to sie wszystko na Tobie skupilo-i co zrobiles zle i co nie zrobiles. Zawsze tak jest. Masz swoje racje, ze zrobiono Cie "na szaro", ale to jest tez nauczka dla Ciebie i napewno Ci sie przyda na pozniej.
Mozesz isc do sadu pracy napewno, dopominac sie o swoje, ale z drugiej strony, jak to sa "starzy wyjadacze", to Ci nerwow napsuja.
Nie wiem, jaka masz nature, "rycerza", czy wolisz "swiety spokoj"-musisz sam zdecydowac.

To, jak sie ktos na tym forum odzywa nie jest mi obojetne. Lubie Cie. Lubie ludzi ogolnie-tak jest latwiej, i lepiej. Sama do Aniolow nie naleze. :great:

-- 12 cze 2014, 13:01 --

Ferdynand k napisał(a):lunatic, zmęczony? dlatego po 2 ssri na trzeci -esci się nie zdecydowałem

Na poczatku brania esci tez bylam zmeczona, i bylam na dawce 5 mg. Teraz jestem na 10 mg od paru dni, i jestem pelna zycia i energii.
Moze nie jest tak perfekt, jak to u mnie bywa, ale lepiej niz bylo.

No i zawroty glowy minely, bo ja chodzilam od ponad roku jak pijana.

Sortuj wg