Esci spin-off

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Esci spin-off

przez Ferdynand k 27 maja 2014, 17:21
Tojaaa, może crf?
Naczelny Użyszkodnik

Esci spin-off

przez terminal 27 maja 2014, 17:23
elmopl79 napisał(a):terminal,
I mozarin tak bardzo Ci pomogl?!
A q jakich dawkach go bralas?
Ja nie wiem czemu na esci mam takie huśtawki....moze za slabe,moze źle dobrane?!

Mozarin pomógł mi bardzo.
Brałam go ponad 2 lata, na oko 2 lata i 3 miesiące moze 5.
zaczynałam od dawki 2,5, później 5, później 10, później 15 gdy były lęki na 10-tce. Ale na 15-tce nie wytrzymywałam dłużej, niż 2 tyg; wzbierała się we mnie taka agresja że miała ochotę przypierdolić komuś na ulicy. pierwszy raz próba doładowania się 15-tką po 2 tyg brania skończyła sie mega napadem lęku.

Później "doładowywałam" się 15-tką jeszcze gdzieś 2, może 3 razy w ciągu całego leczenia i po 2 tyg. zmniejszałam na 10-tke.
Generalnie u mnie fatalne objawy powodowało zawsze zwiększenie dawki. Później musiałam schodzić np z 15 do 10 i po miesiącu wrócić do 15-tki i było już dobrze.
Nigdy nie udało mi się zwiększyć dawki na dłużej za pierwszym razem.
Moge powiedzieć że Mozarin wyleczył mnie z agorafobii.
Z depresji czuję się wyleczona na 90%, coś tam mnie jeszcze męczy.
Z napadów lęku panicznego - daję 70 % bo jednak bywają. Ale...nie budze się już co noc z wrażeniem że umieram.

Aha, zapomniałam o Twoich huśtawkach. Ale huśtawki czego masz?
Nastroju?
na to lekarz zapisał mi jakis lek który jest też na padaczkę, miał być stabilizatorem nastroju ale poradziłam sobie bez tego. Po prostu przetrzymałam zły okres.

-- 27 maja 2014, 17:28 --

Co ciekawe na natręctwa Mozarin mi nie pomógł wcale. Mało tego - nasilał je i to bardzo. Dziwne, bo to jest też lek na natręctwa.
Dobry wieczór państwu. Minęła godzina 20:53. Za chwilę przedstawimy ostatni odcinek serialu "Poprzez prerię Arizony". Ze względu na ogromne zainteresowanie serialem prosimy telewidzów o wyłączenie telewizorów, ponieważ podwyższony pobór mocy może spowodować częściową awarię w podstacji.

Esci spin-off

przez Tojaaa 27 maja 2014, 17:31
Ferdek :papa: co to jest crf?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Esci spin-off

przez Ferdynand k 27 maja 2014, 17:32
Tojaaa, duża dawka mirty i wenli zwiększona ilość serotoniny noradrenaliny i dopaminy i to mocno
Naczelny Użyszkodnik

Esci spin-off

przez Tojaaa 27 maja 2014, 17:32
terminal, ja zarlam 15 mg esci i dalej byłam w stresie, sraczka, kilka razy zaliczylam napad paniki, nie pomógł.

Esci spin-off

przez terminal 27 maja 2014, 17:33
Jeszcze coś dopiszę.
Też miałam wrażenie że Mozarin mi nie pomaga, przez jakieś 1,5 roku miałam huśtawki samopoczucia: raz nie miałam depresji, raz byłam w czarnej dupie, raz miałam lęki, raz ich nie miałam. W związku z tym 2 razy lekarz sugerował mi zmianę leku mówiąc, że Mozarin ma to do siebie, że organizm się do niego przyzwyczaja.
No ale ja - panikara - za nic nie chciałam zmieniać leku i czekać w napięciu na nowe skutki uboczne albo samej je sobie w bani produkować. Więc zwlekałam. I chyba dobrze, bo dałam temu lekowi dużo czasu i opłaciło się.

Lek który polecił mi lekarz w zamian za Mozarin to Rexetin.
Ostatnio edytowano 27 maja 2014, 17:33 przez terminal, łącznie edytowano 1 raz
Dobry wieczór państwu. Minęła godzina 20:53. Za chwilę przedstawimy ostatni odcinek serialu "Poprzez prerię Arizony". Ze względu na ogromne zainteresowanie serialem prosimy telewidzów o wyłączenie telewizorów, ponieważ podwyższony pobór mocy może spowodować częściową awarię w podstacji.

Esci spin-off

przez Ferdynand k 27 maja 2014, 17:33
Tojaaa, poczytaj w dziale leki
Dark Passenger pisał i w neice też
Naczelny Użyszkodnik

Esci spin-off

przez Gradrec 27 maja 2014, 17:34
terminal, Przypierdolilas komus w koncu ? :D W ogole ile wiosen liczysz, jesli wolno spytac?
Ostatnio edytowano 27 maja 2014, 17:34 przez Gradrec, łącznie edytowano 1 raz

Esci spin-off

przez Tojaaa 27 maja 2014, 17:34
Ferdek i myślisz ze uderzeniowa dawka mirty i wenl mi pomoże? Ja pracuje cały czas , mam odpowiedzialna robotę i nie mogę sobie pozwolić na eksperymentowanie z nowymi lekami

Esci spin-off

przez terminal 27 maja 2014, 17:35
Tojaaa napisał(a):terminal, ja zarlam 15 mg esci i dalej byłam w stresie, sraczka, kilka razy zaliczylam napad paniki, nie pomógł.

Ja na 15 też czułam się źle, może lepsza byłaby 10? Dla mnie była idealna. Ile czasu bierzesz esci?

Esci spin-off

przez Ferdynand k 27 maja 2014, 17:35
Tojaaa, to aktywizuje i zbija lęki
a teraz tylko na paro jedziesz?
Naczelny Użyszkodnik

Esci spin-off

przez terminal 27 maja 2014, 17:37
Gradrec napisał(a):terminal, Przypierdolilas komus w koncu ? :D W ogole ile wiosen liczysz, jesli wolno spytac?

Nie, ale uwierzysz lub nie - pamiętam, jak szłam po Kauflandzie i szukałam kogoś, kto się na mnie krzywo spojrzy. Później wróciłam do domu i miałam taki napad lęku że ho hoooo :))
40 lat w tym roku skończę :)

także ktoś tu na forum dziś napisał do 30-letniego kolegi, który twierdzi, że już przegrał życie: "nawet jeśli moje miałoby sie poprawić w wieku 40 lat to był próbowała".

Kochani, 4 dychy to nie koniec świata :)
Ale oczywiście idźcie się leczyć jak najszybciej, ja czekałam do 37 lat i straciłam te lata na siedzenie w domu, zamiast zwiedzanie świata.

Esci spin-off

przez Tojaaa 27 maja 2014, 17:46
Terminal, ferdek, zaczynałam od 5 mg esci, po tygodniu 10, po miesiącu 15 i tak kolejny miesiąc. Żadnej różnicy miedzy samopoczuciem na 10 i 15. Lekarz zmienil na paro, najpierw mixowalam z esci 10 i 10 paro. Nic lepiej. Potem 5 esci i 20 paro, a teraz od ok 2 mcy jadę na samym paro 30 mg

Esci spin-off

przez Gradrec 27 maja 2014, 17:47
Komicznie wygladaloby, jakbym szedl przez ten sam kaufland i krzywo sie spojrzal na Ciebie, a tu nagle mnie 40 letnia kobieta zaczyna atakowac :D
Nie wiedzialbym chyba jak zaregowac, czy zlozyc na ziemie i wsadzic twarz w posadzke, czy uciekac/bronic sie ale nie oddawac ciosow ;d Nigdy kobiety nie uderzylem, wiec obstawiam, ze ta druga opcja, no ale w koncu nie jestem do konca normalny, takze moze w takim wypadku poskladalbym i kazal wezwac ochrone :P
Ostatnio edytowano 27 maja 2014, 17:50 przez Gradrec, łącznie edytowano 2 razy

Sortuj wg