Esci spin-off

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Esci spin-off

przez Ferdynand k 24 maja 2014, 13:36
Tojaaa, Kiepski jest z Wrocławia no co? :lol:
Naczelny Użyszkodnik

Esci spin-off

przez Tojaaa 24 maja 2014, 13:48
ferdek, a Ty jakie pastylki lykasz i na co?

Esci spin-off

przez lunatic 24 maja 2014, 17:46
Tojaaa
Co bede pisał jak to i tak nic nie zmieni,tak tylko napisałem bo Elmopl wspomniała o wizycie w Gdyni u Gradreca i zacząłem myśleć jakby to było wrocic do miejsca z tyloma wspomnieniami, w dodatku jeden lek który biore nasila tego typu rzeczy i chyba go odstawie, dokladnie mówiąc intensyfikuje emocje w odróżnieniu od SSRI ktore zazwyczaj je wyciszają

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Esci spin-off

przez Tojaaa 25 maja 2014, 21:11
A gdzie wszyscy uciekli? Haaaalooo jak minął weekend?

-- 26 maja 2014, 08:24 --

Luki, ktoś Cie wkurzył a ja ponosze konsekwencje. Uciekłes nie myśląc o mnie :( to nie fair

Esci spin-off

przez inez3 26 maja 2014, 11:04
Hej! Ja już się melduje :). Weekend był super, wypoczelam, poszalalam - wszystko na raz :).

Lunatic, ale ja też ponoć nie zostałam zistawiona dla kogoś. Myślisz, że się nie obwiniałam? Boże, widziałam tylko swoją winę. Nie mogłam sobie wybaczyć nawracajacej nerwicy, bo też uznałam, że to był problem... Po jakimś czasie się otrzasnelam, bo doszłam do wniosku, że to moje "szarpanie", obwinianie się nic już nie zmieni... Nie chciał byc już ze mną, stal sie obca dla mnie osobą i czy to była moja czy jego wina w tej chwili nie jest istotne. Ja ubrał uważam, że wina zawsze leży po środku...

Esci spin-off

przez elmopl79 26 maja 2014, 12:09
Hej!!!
Inez
super,ze odpoczelas,ze wcale wol nie byl taki straszny jak go malują:)
Tojaaa
Jak u Ciebie samopoczucie,idzie cos ku lepszemu?
Ja mam jakis zjazd w dol,nawet,pojawily sie problemy z wychodxeniem na slonce,a tego juz dawno nie bylo....zaraz robi mi sie slabo,zament w glowie,oczas i ogromne duszności.Tak bylo dawniej przed pierwszym leczeniem.Od tamtej pory aż do teraz byl z tym spokój....hm....
czyzby esci jest za slabe?!
Chociaz zawsze po okresie mam taki zjazd:(

Esci spin-off

przez inez3 26 maja 2014, 12:36
elmopl79, jest taki upał, że każdy może tak mieć. Ja też zle znoszę upały... Dla mnie optymalna temp to 25, więcej to już nie. Nie wiąż tego z nerwicą od razu...

Wyjazd był ok, ale i tak ciągle z tyłu głowy było "coś" czyli lekkie monitorowanie siebie, pytania typu "ciekawe jak inni się czują", "ciekawe czy będę mogła zjeść", "ciekawe czy będę mogła spać", "czy mnie mdli czy nie?". Niestety to oznacza, że jeszcze mam sporo pracy przed sobą...

Esci spin-off

przez elmopl79 26 maja 2014, 13:32
inez3,
No masz racje,ale ja wiem,ze to da nerwicowe sprawy odnośnie wychodzenia na slonce.Poniewaz w zeszlym roku te największe upaly nie wzruszaly mnie,ganialam jakbym miala motorek w tylku-a nie bylam na lekach.
Tylko ja wtedy z tym walczylam,im gorzej sie czulam na sloncu,tym częściej i dluzej na nim przebywalam.Nawt solarium mnie nie odstraszalo...:)
A teraz...no uciekam przed sloncem gdzie moge,a solarium....chyba,ze z respiratorem....:)
Inez,a na wenli tez ciężej bylo Ci znosić upaly?
No i to monitowanie siebie,przecież tak juz nie powinno byc.Ja wiem,rozumiem,ze sami tez musimy nad sobą pracować,no ale.....esci to nie paro i tyle:).Nie jest bardzo źle,ale zawsze jest to ale....

Esci spin-off

przez Tojaaa 26 maja 2014, 13:39
Cześć dziewczyny. U mnie cóż, ..ujnia z grzybnia można by powiedzieć. Paro tez chyba nie dla mnie, dalej non stop spiecie, nerw, telepawki. Fak fak fak. Kiedy bede normalnie żyć???????.

Esci spin-off

przez Ashleigh 26 maja 2014, 14:13
Witajcie kochani nerwicowcy!
Zakochani, odkochani, itd. czyli normalnie.

Zwiekszam dawke esci, zeby dojsc do 10 mg. Zachwiania balansu prawie zniknely, tylko mnie raz telepnelo w piatek, ale to hormony. Czuje sie nawet mozna powiedziec bardzo dobrze. Troche mi serce bije czasami nierowno, ale tak mialam na poczatku brania tego esci. Potem przeszlo. Narazie odryzam mniejsza czesc tabletki i tak bede robila az dojde do 10 mg.

https://www.youtube.com/watch?v=FIte6b7Ntg0

Pozwolicie, ze puszcze Wam muzyczke, taka spokojna, ale sadze, ze sie Wam spodoba.

http://www.youtube.com/watch?v=odysy3x3hwY

A, tu cos dla mlodych i straszych mlodych.

-- 26 maja 2014, 14:15 --

Tojaaa napisał(a):Cześć dziewczyny. U mnie cóż, ..ujnia z grzybnia można by powiedzieć. Paro tez chyba nie dla mnie, dalej non stop spiecie, nerw, telepawki. Fak fak fak. Kiedy bede normalnie żyć???????.

Jak dlugo to bierzesz, bo ja nie pamietam niestety.? Bardzo mi przykro.
"Czyz mozna przestac kochac niebo i ziemie, tylko dlatego, ze bywa niepogoda"

Esci spin-off

przez elmopl79 26 maja 2014, 14:16
Tojaaa
A moze musisz mieć cos dolozone do paro?!
Jak dlugo jestes juz na paro?
Kurcze,czemu tak jest,ze leki nie dają takiej ulgi,jak piszą inni?!
Od czego to zależy?
Od podejscia do leku?

Esci spin-off

przez Tojaaa 26 maja 2014, 14:54
Elmo, asleight, paro zaczęłam brać chyba pod koniec lutego albo na poczatku marca, najpierw 10 mg, potem 20mg, teraz 30 mg. Idę do dr na poczatku czerwca. Nie wiem czemu niektórzy tak dobrze reagują na leki wnioskiem dawkach np.asleight tylko 5mg, ja zarlam esci 15 mg i nic. Albo gradrec 10 mg paro , a ja 30 i dupa :-| :(

-- 26 maja 2014, 14:55 --

A luki poprztykal sie z lunatikiem i uciekł z forum. Wkurzył mnie, bo zostawił na placu boju samą

Esci spin-off

przez elmopl79 26 maja 2014, 15:05
Tojaaa
Luki pewnie nas podczytuje:)
Ja jak dlugo sie nie odzywalam,to i tak czytalam Was na bieżąco:)

No wlasnie sie caly czas zastanawiam,czemu tak sie dzieje,ze ludzie piszą,ze lek jakis tam jest swietny,ze nareszcie zyja normalnie,robia różne rzeczy,podróżują...hm...nie wiem jak to wszystko dziala...

Esci spin-off

przez lunatic 26 maja 2014, 17:50
Tojaaa napisał(a):A luki poprztykal sie z lunatikiem i uciekł z forum. Wkurzył mnie, bo zostawił na placu boju samą

nikt sie ze mna nie poprztykał, ja tylko na koniec sporu wtrąciłem swoje bo mnie kusiło :mrgreen:

-- 26 maja 2014, 16:50 --

co zwalasz na mnie Tojaa :D

-- 26 maja 2014, 16:52 --

poza tym nie w głowie mi prztykanie bo mi napady lękowe wróciły nie wiem czemu :pirate:

Sortuj wg