Esci spin-off

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Esci spin-off

przez Gradrec 13 maja 2014, 11:53
Slusznie, ze konczysz ten temat. Sam nie powinienem go byl kontynuowac, bo jedyne co moze wywolac to fale kolejnego flame'u. Przepraszam, nie chcialem nikogo prowokowac.

Esci spin-off

przez Ashleigh 13 maja 2014, 12:12
Dzien dobry.
Dzis mamy piekny dzien, noc byla zimna, zakladamy dzis elektryczne przescieradlo. Kaloryfery olejowe poskrecane.
Zima cala para. Tu sie dopiero marznie.

Co do tego tematu konkursu eurowizji, powiem krotko-koniec swiata.
Niesamczne.

Wczoraj mialam dobry dzien, dzis jestem spiaca krolewna. Nastroj, jak zawsze do poludnia-nijaki. Pozniej bedzie lepiej.
Podlewam ogrod, biegam po nim, przestawiam wajchy, a pompa pomouje wode.
Ale ogrod wyglada wciaz cudownie.
"Czyz mozna przestac kochac niebo i ziemie, tylko dlatego, ze bywa niepogoda"

Esci spin-off

przez inez3 13 maja 2014, 12:13
Cześć i czołem! Jak tam dzionek? Ja drugi dzień z rzędu czuję się ledwo zywa. Najlepiej to bym została w domu i leżała plackiem. Nie mam siły, chce mi się masakrycznie spać... Nie wiem czy to pogoda, cisnienie itd. Kawa nie działa :/.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Esci spin-off

przez Ma89 13 maja 2014, 13:43
to co mi powiedziano dzis na terapii - codzienność nakreca do zycia, nie ma przeszlosci, przyszlosc tez jest bez wplywu, liczy sie rzeczywistosc, terazniejszosc. i o ile w weekend czułem się o wiele gorzej - to dzisiaj i wczoraj dobre mam ruchy - bo mam prace tematy, wiążą się z tym małe i większe sukcesy. Tym bardziej to cieszy, że dziś mam 8 dzień brania leku i 2 większej dawki i jest OK.

Esci spin-off

przez inez3 13 maja 2014, 14:05
Ma89, to super, że lek na ciebie tak dobrze działa. Nie odliczaj tylko czasu ;), tez tak robiłam w oczekiwaniu na powrót do normalności i tylko byłam bardziej sfrustrowana.

Esci spin-off

przez Ma89 13 maja 2014, 14:35
dobra, dobra to w ogóle nie kalkuluje tego już ;) w ogóle 2 głupoty które robie to po pierwsze to odliczanie czasu, a druga sprawa to ulotka, którą niepotrzebnie przeczytałem ;)

Esci spin-off

przez lunatic 13 maja 2014, 22:09
Energia wróciła!
Nareszcie lek zatrybił

Esci spin-off

przez Gradrec 13 maja 2014, 23:33
lunatic napisał(a):Energia wróciła!
Nareszcie lek zatrybił

!!!!

-- 14 maja 2014, 02:28 --

amisulpiryd, czy co?

Esci spin-off

przez lunatic 14 maja 2014, 08:31
Gradrec
tak, ten amisulpiryd

Esci spin-off

przez Tojaaa 14 maja 2014, 08:47
Lunatic, nareszcie, cieszymy sie

Ja wczoraj wieczorem ryczałam w łazience. Zle mi, chce być szczęśliwa. Dlaczego nie mogę z tego wyjść? Dlaczego wciąż dół?

Esci spin-off

przez lunatic 14 maja 2014, 08:59
Tojaaa
czasem z tymi lekami trzeba sporo nakombinowac zeby był efekt, nie zawsze standardowe postępowanie działa tak jakby sie chciało
przykładowo u mnie takie dawkowanie jak mi dał lekarz, 1 tabletka rano, działało kiepsko
dopiero po rozdzieleniu tego na dwie dawki rano i po południu nastąpiła spora poprawa, nie wiem czy powinnas cos probowac zmieniac z dawkami, ale czasem lekarze nie potrafia tego dobrac indywidualnie i trzeba samemu bo samemu widzi sie reakcje na lek codziennie, oni daja pewne ogolne schematy ktore tam w wiekszosci przypadków dzialają, no ale jak nie to trzeba to jakos samemu wyczuć

Esci spin-off

przez Luki_is_back 14 maja 2014, 09:07
Tojaaa, dobrze że sobie popłakałaś, trzeba z siebie wyrzucić te uczucia, które się kotłują, rozpacz, złość, gniew.
Czytam Twoje słowa, to jakbym widział siebie z września. Podobne zdania wyrzuciłem z siebie na pierwszej wizycie u psycholog.
Dobrze by było pogadać o tym z fachowcem, bo coś nie gra w Twoim życiu, takie mam wrażenie. Nerwica to tylko czubek góry lodowej.
Dobrze by było uderzyć też do psychiatry, chociażby zadzwonić i opisać swój stan.
Nie załamuj się, tylko działaj.
Luki_is_back

Esci spin-off

przez inez3 14 maja 2014, 09:50
lunatic napisał(a):Energia wróciła!
Nareszcie lek zatrybił

Super!!!

-- Śr maja 14, 2014 9:52 am --

Kurde, wkręciłam sobie, że zamiennik Lamitrinu to nie to samo i teraz od 2 dni czuje się gorzej... Pomóżcie wybić mi to sobie z głowy... Brałam juz zamienniki... WTF?

Esci spin-off

przez Radol 14 maja 2014, 12:25
lunatic,

cieszę się że u Ciebie lepiej , ja dzisiaj byłem u psycha i jednak jeszcze mi zostawił 20 mg esci - przynajmniej trzy miesiące...- powiedział że to za mało a dobre samopoczucie stracić łatwo a z powrotem odzyskać to lekami to już jest problem który może trwać dłużej - także zostaję przy maksie - ale na razie jest OK - mam nadzieję że nic zajebiście "świetnego" znowu się w moim życiu nie wydarzy bo bym się chyba rzucił w szambo :)

-- 14 maja 2014, 14:54 --

Tojaaa,

nie poddawaj się , ja też myślałem że będzie DUPA a jednak w jakiś tam sposób się z tego gówna otrząsnąłem - choć nie do końca - mam bliską mi osobę ale boję się że ją stracę bo już ludzie zaczęli gadać - czyli tzw. "życzliwi znajomi znajomych" takie brednie na mój temat że mi się przewraca w żołądku ale wierzę w rozsądek i uczucie .... także nie martw się! ja to opisuję w terminologii wspinaczkowej - zawsze gdzieś musi byc już szczyt i zawsze w którymś momencie musi zacząć się schodzenie :)
"Od śmierci w dolinach ! - zachowaj nas Panie!!! " Stary jestem - czas umierać...;) - 15.09 .2013 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

Sortuj wg