Esci spin-off

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Esci spin-off

przez lunatic 10 maja 2014, 17:05
unikać w jakim sensie, jako pacjent? kupiłem tam specjalnie u nich magnez za 3 zł który nakazują każdemu wciskać nawet jak nie potrzebuje, syf jak cholera, moja mame piekł po tym żołądek pół dnia, to samo z tranem za 4 zł i masą innego dziadostwa, którym chcą ściągać klientów, bo jak przychodzi po jedno promocyjne to juz od razu kupuje całą reszte którą ma od lekarza

Esci spin-off

przez terminal 10 maja 2014, 17:14
lunatic napisał(a):unikać w jakim sensie, jako pacjent? kupiłem tam specjalnie u nich magnez za 3 zł który nakazują każdemu wciskać nawet jak nie potrzebuje, syf jak cholera, moja mame piekł po tym żołądek pół dnia, to samo z tranem za 4 zł i masą innego dziadostwa, którym chcą ściągać klientów, bo jak przychodzi po jedno promocyjne to juz od razu kupuje całą reszte którą ma od lekarza

Jako pacjent - na pewno. Jak pracownik - chyba też ;)

Jak magnez to tylko z potasem, za 3,99 a czasem za 5,99 w Rossmanie, takie żółte pudełko z siwym dziadem - rewelacja!
Dobry wieczór państwu. Minęła godzina 20:53. Za chwilę przedstawimy ostatni odcinek serialu "Poprzez prerię Arizony". Ze względu na ogromne zainteresowanie serialem prosimy telewidzów o wyłączenie telewizorów, ponieważ podwyższony pobór mocy może spowodować częściową awarię w podstacji.

Esci spin-off

przez lunatic 10 maja 2014, 17:20
pewnie asparginian, bo on jest w żółtym, ten akurat dobry jest, ale oni go nie mają

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Esci spin-off

przez elmopl79 10 maja 2014, 21:57
Lunatic
Ja wiem,ze wiekszosc nerwicowcow,to ludzie niezwykle dokladni,którzy wszystko musza mieć na tip top,perfekcyjnie....Ale skoro tam jest taki kolchoz,to nie ma czym sie przejmować,a bycie tam potraktować jako kolejne doświadczenie....
A co byś polecil na ewidentnie upierdliwego wirusa,gdze katar po pach,a kaszel....oj,o Malo pluć nie wypluje....i strasznie oslabia...:(

Esci spin-off

przez lunatic 10 maja 2014, 22:13
nie chodzi o nerwice i dokładność tylko ze w takim szybkim tempie po prostu sie myle z nerwów ze musze to szybko zrobic,a nie potrafie szybko z powodu braku obycia z setkami tych nazw leków, jak jest mała recepta i nikt nade mną nie stoi to sie jakoś nie myle
na wirusa przeziębienia nie ma nic, tylko leczenie objawowe, na katar miejscowy aerozol z substancją udrażniającą i obkurczającą (np Nasivin czy inny podobny)
na kaszel mokry syrop Flavamed, na suchy Supremin albo Robitussin
Albo wszystko powyższe w jednym preparacie w tabletkach np. Grypolek albo Vicks w saszetkach, ten Vicks tam dość polecają, z tym ze on nie dziala na suchy kaszel, tylko na mokry

-- 10 maja 2014, 21:19 --

aa, przy escitalopramie powinno sie uwazac na aspiryne

Esci spin-off

przez Luki_is_back 10 maja 2014, 22:28
Ale się dziś najeb.... 0.7l wódeczki lekko licząc. Jak to przeżyję, to znaczy że ze mną już naprawdę nieźle. 10 minut piszę jedno zdanie, nie jest lekko :)
Na pewno na tym nie skończę.
Luki_is_back

Esci spin-off

przez elmopl79 10 maja 2014, 23:48
Lunatic
:uklon: Co fachowiec,to fachowiec:)dziekuje za wyczerpującą odpowiedz:)

Esci spin-off

przez Tojaaa 10 maja 2014, 23:56
Luki_is_back, ha ha, czyli u Ciebie po staremu, luzik i lajcik. Pisales, ze masz niewielu znajomych a tu juz kolejny raz piszesz o sobotnim lykaniu, no chyba nie sam :D . Ja trochę boje sie pić alko przy paro i od początku grudnia nawet kropelki nie upiłam :D

Esci spin-off

przez Ferdynand k 11 maja 2014, 00:00
Tojaaa, co tak tym kotem z awatara szczujesz co? :lol:
Naczelny Użyszkodnik

Esci spin-off

przez Luki_is_back 11 maja 2014, 00:02
Tojaaa napisał(a):Luki_is_back, ha ha, czyli u Ciebie po staremu, luzik i lajcik. Pisales, ze masz niewielu znajomych a tu juz kolejny raz piszesz o sobotnim lykaniu, no chyba nie sam :D . Ja trochę boje sie pić alko przy paro i od początku grudnia nawet kropelki nie upiłam :D

No urodzinki były kumpla 39 lat. Trzeba było wypić za zdrowie staruszka. Jeszcze bym sobie wypił, ale nie mam z kim i czego :) Żona śpi, to ja posłucham muzyczki aż mnie zmuli.
Luki_is_back

Esci spin-off

przez Ferdynand k 11 maja 2014, 00:08
to dopiero DUŻY ZŁY KOT
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Naczelny Użyszkodnik

Esci spin-off

przez Luki_is_back 11 maja 2014, 00:31
Ja /cenzura/. Kobieta z brodą wygrała Euerowizję. Ala ja jestem nietolerancyjny albo ten cały świat jest popierdolony do reszty.
Luki_is_back

Esci spin-off

przez terminal 11 maja 2014, 09:05
Luki_is_back napisał(a):Ja /cenzura/. Kobieta z brodą wygrała Euerowizję. Ala ja jestem nietolerancyjny albo ten cały świat jest popierdolony do reszty.

Świat jest popierdolony do reszty, a Eurowizja zawsze byla konkursem dla dziwolągów i popaprańców.
Dobry wieczór państwu. Minęła godzina 20:53. Za chwilę przedstawimy ostatni odcinek serialu "Poprzez prerię Arizony". Ze względu na ogromne zainteresowanie serialem prosimy telewidzów o wyłączenie telewizorów, ponieważ podwyższony pobór mocy może spowodować częściową awarię w podstacji.

Esci spin-off

przez lunatic 11 maja 2014, 12:49
Elmopl
Chodzisz dalej na terapie?

Sortuj wg