Esci spin-off

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Esci spin-off

przez Gradrec 07 maja 2014, 13:42
Radol napisał(a):Gradrec,

Jezdem , jezdem - nie zapomniałem o Was :) - siedzę w Poznaniu ale co weekend jestem na Ślunsku - bo tam moja ukochana - musze się umówić do psycha bo chyba czas zacząć schodzić z dawki gdyż 20 mg to chyba nieco za dużo na stabilizację :) - robota idzie fajnie - odkułem sie po tym kilkumiesięcznym marazmie i nadrabiam - byłem teraz na majówce popływać na żaglach na Mazurach a w lipcu wybieram sie do Dubaju :) także zaczynam wracać do życia :)

W koncu \o/

Esci spin-off

przez Luki_is_back 07 maja 2014, 13:47
Fajnie jest poczytać zakochanego człowieka. Tryska takim optymizmem, że góry mógłby przenosić.
W takich przypadkach żałuję, że jestem monogamistą i zakochanie już mi się nie przydarzy :)
Na pewno to moment na obniżanie dawki. Na niższej będzie tak samo dobrze jak na całej, a nawet może być lepiej.
Luki_is_back

Esci spin-off

przez Gradrec 07 maja 2014, 14:12
Powaznie, az sam zazdroszcze (no, pol zartem, pol serio) Radolowi :>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Esci spin-off

przez Radol 07 maja 2014, 14:15
Łoj tam, łoj tam - tylko teraz nie wiem co mi pomogło - leki czy związek :D :D :D - ale ostatnio po 3 miesięcznej przerwie spróbowałem alkoholu i jakoś mi było dziwnie po tym a nawet mi nie smakował i po tym na drugi dzień pojawił sie lekki niepokój więc dałem sobie spokój :D
"Od śmierci w dolinach ! - zachowaj nas Panie!!! " Stary jestem - czas umierać...;) - 15.09 .2013 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

Esci spin-off

przez Luki_is_back 07 maja 2014, 14:20
Radol
Ogólnie to chemia pomogła. Dzięki lekom i kobiecie masz tyle serotoniny, dopaminy i endorfin, że uszami się wylewa :)
Luki_is_back

Esci spin-off

przez terminal 07 maja 2014, 15:00
makaka napisał(a):nie wiem czy można prosić na forum o takie informacje, nie czytałam regulaminu (przyznaję), ale może ktoś udzieliłby mi info. Czy ktoś z forum jest może z Trójmiasta i mógłby polecić jakiego dobrego, sprawdzonego psychiatrę byłabym bardzo wdzięczna, nie chcę trafić do jakiegoś magika, który wypisze receptę w parę minut, won do domu i radź sobie człowieku sam.

Piotr Wrześniewski
http://www.znanylekarz.pl/piotr-wrzesni ... acy/gdynia
Dobry wieczór państwu. Minęła godzina 20:53. Za chwilę przedstawimy ostatni odcinek serialu "Poprzez prerię Arizony". Ze względu na ogromne zainteresowanie serialem prosimy telewidzów o wyłączenie telewizorów, ponieważ podwyższony pobór mocy może spowodować częściową awarię w podstacji.

Esci spin-off

przez makaka 07 maja 2014, 17:26
dziękuję za namiary na lekarzy

Esci spin-off

przez Raffuss 07 maja 2014, 17:49
makaka w Gdańsku dr Anna Wrońska.. przyjmuje tutaj http://www.trojmiasto.pl/Gospody-Med-Sp ... 21863.html z tym że oni się przenieśli dwa budynki obok..
Codzienna walka o lepsze jutro nerwoblog.pl

Esci spin-off

przez Ellora 07 maja 2014, 19:13
lunatic napisał(a):Ellora,
ile masz brać ten lek? mowil Ci cos o tym lekarz? albo wspominal cos o tym ze nie powinno sie go brac za długo np. latami?

Mam brać pół roku czyli z końcem lipca kończę kurację...odstawiać mam powoli tak po pół tabletki przez kilka dni i jeśli będę potrzebowała to 1/3 . Ja biorę dopiero 3.5 mies...manadzieję że po drodze nic się nie wydarzy..o tym że nie powinno sie go brać latami nic nie rozmawialiśmy bo nie potrzebowałam poruszać tego tematu.Zadawałam pytania z innej sfery

Esci spin-off

przez Gradrec 08 maja 2014, 00:15
Kurde ile ludzi z Trojmiasta. Jak agorafobia minie to organizuje zlot, nie ma bata :P

-- 08 maja 2014, 01:34 --

Raffuss napisał(a):makaka w Gdańsku dr Anna Wrońska.. przyjmuje tutaj http://www.trojmiasto.pl/Gospody-Med-Sp ... 21863.html z tym że oni się przenieśli dwa budynki obok..

Ktos wczesniej pisal o innym doktorze jeszcze. Problem polega na tym, ze do nich dostac sie z NFZ to wyczyn, albo czekacie w kolejce 5 miesiecy.
Nie chce zabrzmiec infatylnie (o zgrozo na tym forum :P), ale jak isc do psychiatry, to prywatnie. A reklamowanie psychiatry na forach, to tez chujnia, bo jeden uzna go za swojego zbawiciela, a drugi za kompletnego idiote.

Esci spin-off

przez terminal 08 maja 2014, 07:24
Gradrec napisał(a):Kurde ile ludzi z Trojmiasta. Jak agorafobia minie to organizuje zlot, nie ma bata :P

A reklamowanie psychiatry na forach, to tez chujnia, bo jeden uzna go za swojego zbawiciela, a drugi za kompletnego idiote.

Reklamowanie - tak.
Polecanie swojego który Cie wyleczyl - nie jest chujnią, szczególnie, gdy prosi o to jakaś osoba, a tak było w tym przypadku.

No niestety, innego wyjścia niż przekonanie się na własnej skórze nie ma, trzeba iść i zobaczyć, czy idiota czy zbawiciel.
Dobry wieczór państwu. Minęła godzina 20:53. Za chwilę przedstawimy ostatni odcinek serialu "Poprzez prerię Arizony". Ze względu na ogromne zainteresowanie serialem prosimy telewidzów o wyłączenie telewizorów, ponieważ podwyższony pobór mocy może spowodować częściową awarię w podstacji.

Esci spin-off

przez inez3 08 maja 2014, 11:02
Cześć i czołem, co tam u Was słychać z rana? Ja melduje, że dalej ok., poza tym, że dziś mam usg sprawdzające co wyszło mi na rtg kręgosłupa, a dokładnie chodzi o prawą nerkę...

Esci spin-off

przez elmopl79 08 maja 2014, 12:53
Czesc Wszystkim
Inez
daj znac po badaniu.
Mnie meczy straszny wirus z potwornym bólem Glowy....rzadnw leki przeciwbólowe nie dzisiaj....:( :roll:

Esci spin-off

przez Tojaaa 08 maja 2014, 16:06
Cześć, a ja wczoraj pobilam rekord spania. W dzień przestałam sie godzinke, potem na chwile wstalam, zasnelam miedzy 17 a 21. Wstalam, umylam sie i dalej spać do 7 i ledwo wstalam. Czy to po paro takie spanie? :(

Sortuj wg