Esci spin-off

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Esci spin-off

przez makaka 06 maja 2014, 18:50
Elmopl
Tak wiem, że nerwica teraz może mną tak bardzo trzepać, wiem również, że nie pomoże mi żadna tabletka jeśli sama sobie w swojej łepetynie tego wszystkiego nie poukładam. Co do Afobanu to ja też taki strach przed lekami, muszę już chodzić po ścianach żeby to wziąć, dziś własnie był taki dzień, myślałam że zaraz wyzionę ducha abo jakiegoś zawału dostanę i odlot, że kroku zrobić nie mogłam i oddychać również więc albo pogotowie (czego nienawidzę) albo Afoban, wybrałam to drugie. Taki wpis od Ciebie daje mi nadzieję, że nie każdy rak nawet złośliwy jest wyrokiem, staram się w to wierzyć, od niedzieli szpital i cała diagnostyka a później mam nadzieję, że wytną dziada, zatrują chemią i może wrócę do żywych. Za Twój post bardzo dziękuję.

Esci spin-off

przez elmopl79 06 maja 2014, 18:59
makaka,
Nie dziękuj,tak bylo,a wiem doskonale,ze jak sie uslyszy diagnozę:rak,to nogi sie uginają....
przechodziliśmy to wszyscy15lat temu...Mojego taty rak byl tylko operacyjny,chemia na tego typu raka nie dzialala.
Wszystko będzie dobrze!

-- 06 maja 2014, 18:09 --

makaka, a do którego szpitala idziesz?W trójmieście,czy Szczecin?

Esci spin-off

przez Ellora 06 maja 2014, 19:16
Mam Was..hmm myśleliscie że się ukryjecie..he he co tam?a dlaczego nowy wątek?zaskoczyliście mnie...tojaaa- paro działa...no opowiadajcie

-- 06 maja 2014, 18:26 --

Heh czytam że jakąś wojnę tu mieliśmy..a to pech wszystko przespałam i nie pomogłam ale daliście radę

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Esci spin-off

przez makaka 06 maja 2014, 19:28
Akademia Medyczna Gdańsk

Esci spin-off

przez elmopl79 06 maja 2014, 19:53
Ellora,
Daliśmy rade,bo w kupie sila:)!!!

makaka,
Czyli jestes w dobrych rekach!!!

Esci spin-off

przez lunatic 06 maja 2014, 21:17
Ellora,
czesc, po esci masz turbodoładowanie?

Esci spin-off

przez Ellora 06 maja 2014, 21:43
lunatic napisał(a):Ellora,
czesc, po esci masz turbodoładowanie?

Tak w robocie na150 % nie mam wyjścia w domku wrzucam na luz bałaganik lekki i te sprawy...obawiam się tch szybkich obrotów, bo nie chce powrotu tego gówna..w wekend majowy minęły cztery lata od pierwszego napadu..dużo się zmieniło i wiele sobie uświadomiłam

-- 06 maja 2014, 21:02 --

Makaka moja teściowa w ciągu trzech lat miała raka na jelicie a potem na tarczycy...od choroby minęłycztery i funkcjonuje bardzo dobrze, oczywiście leki bierze bo tarczyca produkowała hormony ale daje radę, tetaz leczy deprechę..jeszcze dodam że teść też po nowotworze minęło 10 lat i bez nawrotów...dobry lekarz i jego szybka reakcja. Trzymaj się nie daj się skurwielowi

Esci spin-off

przez lunatic 06 maja 2014, 22:50
Ellora,
ile masz brać ten lek? mowil Ci cos o tym lekarz? albo wspominal cos o tym ze nie powinno sie go brac za długo np. latami?

Esci spin-off

przez Tojaaa 07 maja 2014, 07:08
Cześć. Ja trzeci dzień poza domkiem, śpię sama w pokoju ale, światła nie zapalam na noc :D nie jest złe, ellora no paro działa, choć normalnie jeszcze nie czuje sie. Czy to trzeba będzie zrec do końca życia? No dobra, nie wkrecam sie, ważne jest dziś.

Inez, elmo, luki co tam u Was?

Esci spin-off

przez Luki_is_back 07 maja 2014, 07:36
Dzień dobry z rana.
Co u mnie? Obudziła mnie piękna wiosna, wreszcie ciepły wiaterek, słońce i po nocnym deszczu podziwiałem jadąc do pracy soczystą zieleń. Nastawiło mnie to pozytywnie na cały dzień i myślę, że taki właśnie będzie.
Tojaaa, dziś wydaje Ci się to nierealne, ale przyjdzie taki dzień, że sama poczujesz, że poradzisz sobie bez leków i będziesz chciała je odstawiać. Na razie nie ma co o tym myśleć.
U mnie są dni lepsze i gorsze, kiedy czuję nerwicę w ciele i pojawiają się czarne myśli, ale podchodzę do tego ze spokojem. Te gorsze dni i tak są dużo lepsze od tych najlepszych kiedyś bez leków.
Grunt, że mogę normalnie pracować, wychodzić z domu bez lęku, a w domu zrelaksować się.
Miłego dnia.
Luki_is_back

Esci spin-off

przez Gradrec 07 maja 2014, 08:14
makaka napisał(a):nie wiem czy można prosić na forum o takie informacje, nie czytałam regulaminu (przyznaję), ale może ktoś udzieliłby mi info. Czy ktoś z forum jest może z Trójmiasta i mógłby polecić jakiego dobrego, sprawdzonego psychiatrę byłabym bardzo wdzięczna, nie chcę trafić do jakiegoś magika, który wypisze receptę w parę minut, won do domu i radź sobie człowieku sam.

Poszla wiadomosc prywatna.

Esci spin-off

przez Radol 07 maja 2014, 13:24
ooo!!! odnalazłem Was :D - u mnie ciąg dalszy stabilizacji - chyba zaczne schodzić z dawki - tak właściwie nie wiem czy to dzięki kochanej drugiej połówce czy dzięki lekom :D - nieważne - jest OK :) - a co u Was???
"Od śmierci w dolinach ! - zachowaj nas Panie!!! " Stary jestem - czas umierać...;) - 15.09 .2013 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

Esci spin-off

przez Gradrec 07 maja 2014, 13:32
Radol, ty zyjesz, mordko ! <3

Esci spin-off

przez Radol 07 maja 2014, 13:38
Gradrec,

Jezdem , jezdem - nie zapomniałem o Was :) - siedzę w Poznaniu ale co weekend jestem na Ślunsku - bo tam moja ukochana - musze się umówić do psycha bo chyba czas zacząć schodzić z dawki gdyż 20 mg to chyba nieco za dużo na stabilizację :) - robota idzie fajnie - odkułem sie po tym kilkumiesięcznym marazmie i nadrabiam - byłem teraz na majówce popływać na żaglach na Mazurach a w lipcu wybieram sie do Dubaju :) także zaczynam wracać do życia :)
"Od śmierci w dolinach ! - zachowaj nas Panie!!! " Stary jestem - czas umierać...;) - 15.09 .2013 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

Sortuj wg