Esci spin-off

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Esci spin-off

przez lunatic 26 sty 2015, 21:45
Byc moze to byl znak zeby sie w nie nie pakowac znowu,to sie powinno brac tak jak podaja, 6 miesiecy od poprawy i odstawka,ale jak sie samemu jest niedoinformowanym i ma sie imbecyli za lekarzy to potem sie bierze latami tak jak daja i jest duzy problem

-- 26 sty 2015, 22:24 --

ELLOR@,
bo wiele skutków ubocznych jest takich samych jak objawy nerwicowe i potem nie wiadomo co jest od czego

Esci spin-off

przez kloss 29 sty 2015, 16:59
Witajcie, co dobrego u Was?

Esci spin-off

przez inez3 03 lut 2015, 09:56
Hej ludzie, co tam u Was? Sprawdzam raz na jakiś czas co się tu dzieje, a tu cisza...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Esci spin-off

przez lunatic 03 lut 2015, 20:48
dzis mialem miec wizyte u swojego lekarza, odwolal pacjentow bo chyba pojechał na ferie, nastepny termin za 1,5 miesiaca, a ja ledwo zyje
ide jutro do innego, niecały rok byłem bez ssri, jedna wielka męczarnia w 90% tego czasu, słabsze leki nie działają, prawdopodobnie wracam do paroksetyny ktora dała najbardziej stabilne działanie w dosć długim okresie czasu, no i niedługo ide w koncu na terapie, ale musze troche podniesc samopoczucie bo jestem tak osłabiony ze nawet nie mam ochoty za bardzo gadac na takiej terapii
myslalem ze jak pojde do pracy to zadziala to korzystnie na samopoczucie, nic z tego, jeszcze wiecej stresu, frustracji, niepewności, wszystko jeszcze bardziej nasilone
no ale tak to jest jak sie robi cos pod przymusem, wbrew sobie, wbrew aktualnemu stanowi zdrowia, kwestia czasu jest tylko kiedy nastąpi moment ze nie bedzie dało rady tego wytrzymac

Esci spin-off

przez Zazulka 03 lut 2015, 21:10
inez3 napisał(a):Hej ludzie, co tam u Was? Sprawdzam raz na jakiś czas co się tu dzieje, a tu cisza...

Dobrze
Escitalopram 10mg
Sulpiryd 50mg

Esci spin-off

przez ELLOR@ 04 lut 2015, 15:20
Robi się stabilnie.Objawy somatyczne przeszły, humor nawet ok w końcu coś się ruszyło.Pozdrawiam

-- 10 lut 2015, 19:30 --

Hej jak tam?Co u Was?lunatic?Co się dzieje, obraźiliście się?
U mnie raz super dziś gorzej..Zajechałam do pracy pełna optymizmu, a tu nagle jakieś mroczki przed oczami,takie białe jak za mgłą widziałam...trwało to około godziny raz lżejsze potem mocniejsze..następnie po godzinie zaczęła boleć mnie dyńka i jakaś zmęczona jestem dzisiaj trochę przymroczona. Pozdrawiam

Esci spin-off

przez lunatic 10 lut 2015, 21:30
ja musialem wziac l4 na pare dni, oczywiscie kierowniczka niezadowolona, nie wyobrazam sobie jakbym mial wziac na dłuzej co moze byc konieczne co wtedy będzie, bo nie jestem w stanie zaczac leku jednocześnie pracując, błędne koło trwające już miesiącami
Ellora jakim cudem Ty dostarczalas l4 od psychiatry do zakłądu pracy? Gdzie Ty pracujesz ze potrafili to zrozumieć?
nie wyobrazam sobie powrotu do swojej pracy jezeli bym im dał zwolnienie od psychiatry

-- 10 lut 2015, 20:36 --

jestem tak skołowany ze nie wiem co robic, brac l4 i czekac na dzialanie leku co wiaze sie z potencjalnymi pozniejszymi problemami i wiecznymi uwagami w domu czy się męczyć ze skutkami ubocznymi w pracy, juz w akcie desperacji poprosilem swoją bylą szefową o opinie na ten temat, bo to akurat jest dobra i wyrozumiala osoba a nie jak te pozostałe bydło który umie tylko pomiatać innymi ludźmi

Esci spin-off

przez Agusiab1 10 lut 2015, 21:43
Nie wiem czy dobrze trafiłam biorę Elicea od 5 tyg i szczerze mam wrażenie ze nic nie daje :(, u mnie głównym problemem sa objawy somatyczne. Jak było u was kiedy minęło?? Wczoraj kardiolog przepisał mi betaloc zok na serce ale poczytałam ze wchodzi w interakcje z Elicea i boje sie wziac, dzis dzwoniłam do lekarza i kazał mi sie nie bać, kurde No nie lubie brac leków bo sie ich boje i tak o...

Esci spin-off

przez lunatic 10 lut 2015, 21:45
Agusiab1,
a po co Ci ten Betaloc? masz stwierdzone jakieś problemy z sercem? mi tez kiedys chcieli wcisnac beta-bloker na zaburzenia rytmu ktore były nerwicowe albo z niedoboru magnezu, bo sie po magnezie unormowało

Esci spin-off

przez Agusiab1 10 lut 2015, 21:54
Betabloker jest mi potrzebny ze względu na przyspieszony rytm serca, najgorsze ze jak mam takie ataki to trwają one kilka godzin ze zwykle ląduje na SOR, najbardziej mnie denerwuje to moje serce które czuje w całym ciele, a jak bije szybko to w pewnym momencie jest mi aż nie dobrze z wysiłku trzęsą mi sie ręce i ogólnie czuje jakbym zaraz miała zawał miec

Esci spin-off

przez lunatic 10 lut 2015, 22:01
jezeli przyczyną tachykardii jest nerwica to Elicea powinna wystarczyc, co innego jezeli jest inna przyczyna np jakas choroba serca

Esci spin-off

przez Agusiab1 10 lut 2015, 22:06
Poki co Elicea nic nie daje odkąd ja biorę juz 2 razy byłam na SOR a wręcz mam wrażenie ze odkąd ja biorę jest gorzej, drżą mi ręce, serce wali prawie cały czas, piecze mnie ciało ale to podobno jej efekty uboczne które miną, oby mam nadzieje ze niedługo z tego wyjdę i zapomnę ze brałam leki - wiem wiem ze to nie tak prosto ale nadzieje zawsze mozna miec. Ten beta bloker przepisał mi dobry profesor wiec mam nadzieje ze wie co robi

Esci spin-off

przez lunatic 10 lut 2015, 22:41
no to tutaj raczej nie ma profesorów wiec nie wiem po co pytalas

Esci spin-off

przez Agusiab1 10 lut 2015, 22:51
Bo kurde nie ufam lekarzom za bardzo :/ mega boje sie leków chyba wszystkie z możliwych działan nieporządanych mialam jak zaczynałam przyjmować Elicea

Sortuj wg