Esci spin-off

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Esci spin-off

przez Ellora 20 gru 2014, 22:52
Ja od października do kwietnia mogłabym zapadać w sen zimowy...w tym okresie nie funkcjonuję normalnie- jestem ospała zmęczona, blada, leniwa...uwielbiam słońce , plaże, rower:-) wiosno przybądz!

Esci spin-off

przez Zazulka 20 gru 2014, 23:14
Kupiłam sobie w prezencie podchoinkowym kijki do nordic walkingu i mam zamiar ich używać zgodnie z przeznaczeniem. Ciekawe jak długo wytrwam w tym postanowieniu...
Escitalopram 10mg
Sulpiryd 50mg

Esci spin-off

przez Ashleigh 20 gru 2014, 23:16
Dobry wieczor!

Sledzie zrobilam, bo dzieci lubia, jak sa dobrze przegryzione.
Ugotowalam pieczarki na pierogi, jutro bede lepila z kapusta i z miesem. Dzieci moje mi pomoga.
Od rana ugotuje gar kapusty, mam dzieci czworke, i dodatkowo jeszcze dwoje, wiec trzeba duzo pierogow.
Nie mam jakiegos planu, ale juz sie ciesze, ze bedzie Wigilia.
Wczoraj bylismy z mezem na przyjeciu u przyjaciol na celebrowaniu Channuki, Szabatu, bo jak pisalam nalezy moja rodzina od 13, 14 lat do Jews for Jesus.
Bylo bardzo milo.

Rok temu bylam o tej porze ledwie zywa-pominawszy krwawienie obfite, to jeszcze zawroty glowy, slaba bylam tez.
Dopiero od kwietnia wzielam sie za siebie. Dzis juz calkiem inaczej.
Pojechalismy nawet z mezem dzis, odwiedzic przyjaciela w szpitalu a do tej pory mialam fobie szpitali, cisnienie mi skakalo do sufitu.
Dzieki hormonom i esci jestem ok. No, i dzieki diecie, bo schudnac musze, a branie lekow i hormonow wcale nie wplywaja dobrze na figure.

Elloro, na pewno bedzie lepiej, jak nie zaraz to pozniej.
U nas goraco, dzieci sie kapaly w basenie, choc normalnie powinno byc tak od pazdziernika.
W Afryce tez sie klimat zmienil, a jest podobny do lata w Polsce przez trzy czwarte roku, ale na wysokosci 1700 m npm.
Teraz jest noc, z cykadami, cisza wokol i spokoj.
Zycze i Wam spokoju, i milej nocy.
"Czyz mozna przestac kochac niebo i ziemie, tylko dlatego, ze bywa niepogoda"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Esci spin-off

przez Ellora 20 gru 2014, 23:18
He he:-) ja jak sobie postanowiłam ćwiczyć wytrzymałam około czterech mies..czulam że nerwica przechodzi więc przestałam o siebie dbać...u mnie tak działa silna wola, a raczej jej brak

Esci spin-off

przez Ashleigh 20 gru 2014, 23:18
Zazulka napisał(a):Kupiłam sobie w prezencie podchoinkowym kijki do nordic walkingu i mam zamiar ich używać zgodnie z przeznaczeniem. Ciekawe jak długo wytrwam w tym postanowieniu...

U nas tych kijkow nie ma, bardzo szkoda. Juz myslalam, zeby zrobic jakis biznes z tymi kijkami :yeah:
Wytrwalosci zycze!

-- 21 gru 2014, 19:28 --

ZYCZE WAM JUZ DZIS SPOKOJNYCH I MILYCH SWIAT BOZEGO NARODZENIA. ZDROWIA ZYCZE I SAMYCH PRZYJEMNYCH CHWIL WSROD RODZINY
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
"Czyz mozna przestac kochac niebo i ziemie, tylko dlatego, ze bywa niepogoda"

Esci spin-off

przez elmopl79 21 gru 2014, 20:46
W takim razie i ja dołączam sie do życzeń:
zdrowych,spokojnych i radosnych Swiat.Jak najmniej zmartwień,wielu powodow do radosci!!!
Ogromne buziaki dla Wszystkich:)

Esci spin-off

przez Ellora 21 gru 2014, 21:44
Dla mnie te święta są stresujące, bardzo nie lubię...Dzisiaj jestem tak przygnębiona aż się wyć chce fatalnie, walczę żeby nie zmogło mnie do łóżka

Esci spin-off

przez Radol 21 gru 2014, 22:41
Wesołych Świąt psychole!

jeszcze żyję - mysle że juz zaleczony - jest ok - zmniejszam dawkę esci i myslę że do wakacji odstawię :)
"Od śmierci w dolinach ! - zachowaj nas Panie!!! " Stary jestem - czas umierać...;) - 15.09 .2013 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

Esci spin-off

przez Tojaaa 21 gru 2014, 22:45
Elmo, ajak u Ciebie?

Esci spin-off

przez Ellora 21 gru 2014, 22:55
Tojaaa napisał(a):Elmo, ajak u Ciebie?

Kto toElma?

Esci spin-off

przez Tojaaa 21 gru 2014, 23:00
Elmopl :D
Polepszyło sie samopoczucie ellora?

Esci spin-off

przez elmopl79 22 gru 2014, 15:18
He,he,he....Ellora,moze dali Ci za duza dawke esci....ze ludzi nie poznajesz:)

Witaj Radku:)
Super,ze u Ciebie lepiej,ze sie wszystko poukladalo:)
Myslisz,ze dalbys rade bez lekow?

Tojaaa
A no jakos nie moge dojsc do siebie po tej grypie....ale co najdurniejsze,to nie bylam u lekarza....brrr...strasznue nie lubię latać po przychodniach....jeszcze w taka pogode....to i kolejki jak nie wiem....
Poza tym zrobilam sie zbyt zobojetniala....bez motywacji....taka....nijaka.
Totalnie nic mi sie nie chce....
A co u Ciebie,jak samopoczucie?

Esci spin-off

przez Radol 22 gru 2014, 19:12
Hejka!

Nie wiem czy dałbym rade bez leków - chyba nie - cały czas biorę ale to już myśle że bedzie ograniczane- sytuacja nie jest O NIEBO lepsza ale wsparcie drugiej połówki oraz w mire pogoda ducha daje radę :)

mam nadzieję że u Was też sie poukłada - ja duzo jeżdżę - na wakacje sporo podróżowałem - Emiraty Arabskie - rejsy żeglarskie i trochę sie od tego syfu oderwałem - mam nadzieje że to juz poza mną :)

-- 22 gru 2014, 18:23 --

Lunatic żyjesz???

-- 22 gru 2014, 18:24 --

wiecie jak pomyśle że dokładnie rok temu tutaj sie wpisałem pierwszy raz i w jakim byłem stanie to az mi ciarki po plecach lataja - jednak potrafi sie coś czasem zmienić...
"Od śmierci w dolinach ! - zachowaj nas Panie!!! " Stary jestem - czas umierać...;) - 15.09 .2013 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

Esci spin-off

przez Tojaaa 22 gru 2014, 20:34
Ja tu jestem tez od roku. W zeszłym roku o tej porze było kiepsko, jest lepiej ciutkę hehe.
Elmo, u mnie bez zmian tzn. Ataków lęku raczej nie miewam, albo bardzo rzadko. Spinka całodniowa tez ustąpiła, taka, jaka mnie trzymała kilka miesięcy temu. No ale normalności nie mam, chodzę na terapie, ale dalej nie wiem co robić, zeby to ku..erstwo pogonić. Nie mam recepty na to, zeby pozbyć sie spięcia, wilnoplynacego lęku itp.
No i bądź tu mądry. Na razie wcinam paro i staram sie nie martwić na zapas co bedzie jak paro sie wyprztyka

-- 22 gru 2014, 20:35 --

Elmo, na jakiej dawce esci jestes? Mam nadzieje, ze nie na zbyt dużej i poznasz mnie hehehe

Sortuj wg