Esci spin-off

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Esci spin-off

przez Gradrec 17 gru 2014, 19:31
Ellora, Dlaczego znowu esci? (wybacz, ze pytam ale wiekszosc w tym topicu jest dlatgo, ze wlasnie w topicu o escitalopramie robilismy offtopic, postujac codziennie po 20 postow, dlatego domniemam, ze "znowu esci")

Dlaczego plakalas wychodzac? Bo znowu Ci wrocilo?

Esci spin-off

przez lunatic 17 gru 2014, 21:55
Ja dostalem esci 2 tygodnie temu i za /cenzura/ nie moge sie przemoc zeby go zaczac,zamiast tego biore benzo bo jestem wykonczony lękiem,tak mnie odstrasza jeden potencjalny skutek uboczny ze jakbym go bral to ciagle bylbym w strachu ze w ktoryms momencie mi sie przytrafi

Esci spin-off

przez Ellora 17 gru 2014, 22:15
Ja oprócz 1.5 tyg męczrni czułam się później dobrze,tak dobrze ze po pół rokuodstawiłam..zrobiłam prawa jazdy kurs wszedzie byłam i zawsze mi ię chciało..naprawdę rewelacyjny lek.gdy już sytuaca unormowała się po 1.5 tyg to Z każdym mies czułam zże życie mnie cieszy było tak jak powinno się żyć.Są probemy należyje rozizać a nie tłamsić w sobie i rozmyślć.
A rozpłkałam się bo zlła byłam że wróciło i chyba zdałam sobie sprawę że tak już będzie do końca... a a miałam innyscenariusz na życie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Esci spin-off

przez Tojaaa 18 gru 2014, 09:57
No wlasnie, nasz wymyślony scenariusz na życie często bywa weryfikowany przez los.
U mnie nic nowego, samopoczucie jak zawsze. Nie schodze z dawki paro, choc juz mnie korciło, zeby zejść do 30.
Co u Was?

Esci spin-off

przez Ellora 18 gru 2014, 12:47
Hej:-) ale robię literówki to przez dotykowy ekran...hmm dziś zczęłm brać tabsy od razu od 5 mg, samopoczucie dziś gorsze a tak żeb nno nie było, może tl moja podśiadomość...
Elmoplaty nadal uczęszczasz na terapie?

Esci spin-off

przez Ashleigh 18 gru 2014, 15:43
Ellora napisał(a):Ja oprócz 1.5 tyg męczrni czułam się później dobrze,tak dobrze ze po pół rokuodstawiłam..zrobiłam prawa jazdy kurs wszedzie byłam i zawsze mi ię chciało..naprawdę rewelacyjny lek.gdy już sytuaca unormowała się po 1.5 tyg to Z każdym mies czułam zże życie mnie cieszy było tak jak powinno się żyć.Są probemy należyje rozizać a nie tłamsić w sobie i rozmyślć.
A rozpłkałam się bo zlła byłam że wróciło i chyba zdałam sobie sprawę że tak już będzie do końca... a a miałam innyscenariusz na życie

Dzien dobry!

Ellora, bedzie dobrze. Bylo, to i bedzie. Tez jestem na esci od kwietnia, i jest ok.
Przestalam sie przewracac, a przeciez meczylam sie poltora roku bez lekow, bo myslalam, ze sama dam rade, ze sie "zaprzyjaznilam" z nerwica :?
Dzis jest calkiem dobrze, i z Toba tez bedzie dobrze, bo juz sprawdzilas sie raz i lek tez. Zdrowka zycze.
"Czyz mozna przestac kochac niebo i ziemie, tylko dlatego, ze bywa niepogoda"

Esci spin-off

przez Ellora 18 gru 2014, 17:24
No włąśnie z tymi lekami...myślę sobie że może nie jest jeszcze tak ze mną źle,może za wcześnie..itd W pracy było źle wracałam do domu ok ale od jakiegoś czasu gorzej czulam się w domu..zobaczymy nie ma się co rozczulać..A posiadacie op na pyt: ak dlugo po odstawieniu ssri utrzymuję się w oraniźnie?

-- 19 gru 2014, 11:44 --

Co tu tak cichutko?

-- 20 gru 2014, 09:36 --

Hejka chyba tabs ię rozkręca wczoraj czułam się jak kot Tojaaa scinka...

Esci spin-off

przez Gradrec 20 gru 2014, 18:27
Generalnie sie wyciszylo w tym topicu od jakiegos czasu.

Esci spin-off

przez Ellora 20 gru 2014, 20:05
No właśnie..Pierniki pieczecie?

Esci spin-off

przez lunatic 20 gru 2014, 20:12
Ellora,
dziwisz sie ze cicho a przeciez sama jak sie dobrze czulas to w ogole tu nie pisalas nic

Esci spin-off

przez Zazulka 20 gru 2014, 21:02
Nie pieczemy pierników, ale robimy przymiarki do ozdób z masy solnej. Czyli coś w życiu drga, bo do tej pory nic mi się nie chciało na święta robić :) Z wyjątkiem obowiązku przygotowania kolacji wigilijnej. Choinkę stawiałam ot tak, na szybciocha, byle by stała, bo tak wypada. A w tym roku - proszę: łańcuchy na choinkę nawet kupiłam. I lampki, i bombki :) No i te planowane ozdoby. Sama siebie nie poznaję.
I nawet trzy prezenty własnoręcznie przygotowałam. Norrrrmalnie, świat stanął na głowie :great:
Escitalopram 10mg
Sulpiryd 50mg

Esci spin-off

przez Ellora 20 gru 2014, 21:21
lunatic napisał(a):Ellora,
dziwisz sie ze cicho a przeciez sama jak sie dobrze czulas to w ogole tu nie pisalas nic

Nie dziwię się :-) nie przepadam - delikatnie pisząc- za tymi święta i więc szukam zajęcia..a nie chcecie pisać :-(

-- 20 gru 2014, 20:24 --

Zazulka napisał(a):Nie pieczemy pierników, ale robimy przymiarki do ozdób z masy solnej. Czyli coś w życiu drga, bo do tej pory nic mi się nie chciało na święta robić :) Z wyjątkiem obowiązku przygotowania kolacji wigilijnej. Choinkę stawiałam ot tak, na szybciocha, byle by stała, bo tak wypada. A w tym roku - proszę: łańcuchy na choinkę nawet kupiłam. I lampki, i bombki :) No i te planowane ozdoby. Sama siebie nie poznaję.
I nawet trzy prezenty własnoręcznie przygotowałam. Norrrrmalnie, świat stanął na głowie :great:

Bomba czekam na taki stan...moja energia wiąże się w tym momencie z przejściem kilku metrów i wykonaniem mało pracochłonnych czynności, bo ciągle zmęczona jestem

Esci spin-off

przez Zazulka 20 gru 2014, 22:11
Ellora, ja w takim stanie byłam dokładnie rok temu. Zeszłam dwa stopnie do kotłowni, żeby dołożyć do pieca i już byłam tak zmęczona, że musiałam trochę się nasapać, naoddychać, zanim zdecydowałam się piec otworzyć. I tak całą, pieprzoną zimę. Dobrze, że była łagodna.
Escitalopram 10mg
Sulpiryd 50mg

Esci spin-off

przez Tojaaa 20 gru 2014, 22:22
Cześć, ja jestem jestem
U mnie spokojnie i leniwie, czasem zapominam o kurwicy i chwilami jest super. Generalnie porównujac zeszły rok a teraz jest duuuuzo lepiej, choc rozleniwienie na maxa. Mi normalnie zima pasuje bo uwielbiam spać a noce sa długie. Latem dzień jest dla mnie za dlugi :D

Sortuj wg