Esci spin-off

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Esci spin-off

przez elmopl79 03 paź 2014, 18:57
Witaj Gradrec:)
Co u Ciebie?!!!!
Jak samopoczucie?Zadowolony jestes z dzialania paro?

No u nas widzisz,roznie,ale to w naszym zaburzeniu chyba juz tak będzie.....

No,ale Ty opowiadaj/opisuj co u Ciebie:)

-- 05 paź 2014, 15:09 --

Gradrec pojawil sie i znowu uciekl.....

Kurcze,a gdzie sie wszyscy podziali?!!!
Pewnie lepiej sie poczuli i nie w glowie im zaglądanie na forum....wcale sie nie dziwie:)

Esci spin-off

przez inez3 05 paź 2014, 17:24
Halo, halo, jest tu kto? :)

Esci spin-off

przez elmopl79 05 paź 2014, 18:20
Inez,ja tylko chyba tu jestem.....:(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Esci spin-off

przez Laura1234 05 paź 2014, 18:45
Ja Cie lunatic rozumiem sama szukałam pracy i nic. Chciałam isc na studia zaoczne i pracować i nici z tego. Boję się bezrobocia. W dodatku zle się czuję nawet na wenli, ale nie tak jak ty. Lunatic musisz się doprowadzić do zdrowia mniej więcej dobrac odpowiednie leki a później pomysl o pracy, teraz zadbaj o zdrowie.

-- 05 paź 2014, 18:47 --

Duzo osob ma problemy z praca po studiach wiele moich koleżanek nie ma pracy i musa pracować w innych zawodach np. moja kolezanka skonczyla studia i robi jako pokojowka

-- 05 paź 2014, 18:48 --

Nie znalazła innej pracy

-- 05 paź 2014, 18:58 --

Lunatic brałeś w końcu ten trazadon?

Esci spin-off

przez lunatic 05 paź 2014, 20:54
Laura1234,
ja sie moge nie doprowadzic do normalności za 5 lat albo już w ogóle nigdy moge nie odzyskać dawnego samopoczucia wiec coś takiego ze najpierw zdrowie a potem praca odpada, jak sobie poczytałem tą stronke o skutkach ubocznych przewlekłego stosowania SSRI http://toxicantidepressants.fr/polish/w ... zenie.html to mi się troche rozjaśniło czemu moge sie czuć tak jak się czuje
nie brałem trazodonu

-- 05 paź 2014, 20:05 --

to co w koncu postanowilas, zaczynasz studia dzienne?

-- 05 paź 2014, 20:24 --

Gradrec napisał(a):To wyjedz za granice :P

to nie jest taki głupi pomysł

-- 05 paź 2014, 20:45 --

inez3 napisał(a):lunatic, wybacz, ale tu dla każdego jego problem jest najgorszy i wcale nie uważam, że Twój jest lżejszy/cięższy niż kogokolwiek. Wybacz, ale ja też byłam bez pracy i do tego z kredytem hipotecznym, było bardzo ciężko, ale jakimś cudem się udało, chociaż jeszcze miesiąc więcej i nie wiem co by było.
Co do Twojej pracy, pisałeś, że dzwoniła do Ciebie jakaś babka ze sklepu z pytaniem co byś zrobił żeby sprzedać pralkę. Wyśmiałeś ją, bo masz studia itd., ale sam podkreślasz, że nie masz doświadczenia, bo po studiach się źle czułeś i nie mogłeś pracować. To czego ty wymagasz? Jak się nie ma pracy i ma się małe doświadczenie to się łapie wszystkiego żeby tylko mieć na chleb. Jak mnie wywalili to wysyłałam CV wszędzie gdzie się dało. Koleżanka mi też pomogła, bo ma firmę od eventów i obdzwaniałam potencjalnych klientów i wysyłałam im oferty. Ja wiem, że ty chcesz pracować, ale w takiej sytuacji chowa się dumę do kieszeni i robi się co można. Może poszukaj jakiejś pracy, którą możesz wykonywać w domu albo jakieś wprowadzanie danych - tu tylko siedzisz przy komputerze i nie masz kontaktu z żadnym klientem. Sam musisz wiedzieć co chcesz. Czemu nie szukasz dalej w jakiejś aptece? Będzie ok, ale nie poddawaj się.

heh a jakie to trzeba mieć doświadczenie do sprzedaży pralek? az tak to skopmilkowane ze trzeba sie tego uczyc w specjalnej szkole czy co? nie tylko ja ją wyśmiałem ale i moj kolega z ktorym studiowałem i pewnie każdy normalny by taką wyśmiał, bo skoro pisalem prace magisterską ktora jest 1000 razy bardziej skomplikowana od sprzedazy pralki to jakby ktoś miał troche oleju w głowie to by pomyślał ze skoro z czymś takim ktoś dał rade to nie bedzie mial problemu zeby sie nauczyc o pralkach i innych badziewiach ktore tam mają, no ale to nie jej wina bo ona tylko wykonuje czyjeś durne polecenia, a durne bo jakby nie miał im kto pracować to by brali ludzi na normalnych warunkach a nie wydziwiali i przebierali szukając jakiegoś geniusza na zaszczytne stanowisko sprzedawcy za najnizsza krajową
poza tym akurat w tym doświadczenie mam bo pracowałem jako przedstawiciel prawie 3 lata po studiach gdzie nic się innego nie robiło poza sprzedażą i namawianiem do kupna,akurat w tej pracy mi samopoczucie az tak bardzo nie przeszkadzało bo mialem nienormowane godziny pracy i pracowalem ile chce i kiedy chce pod warunkiem ze były efekty, niestety ocknąłem się dopiero jak odstawiłęm paroksetyne ze ta praca nie daje zadnych perspektyw i nie moge sobie darować jak mogłem sie dać tak ogłupiac lekowi przez tyle czasu

-- 05 paź 2014, 20:59 --

poza tym kluczem do wszystkiego jest samopoczucie, pozytywne przyciąga pozytywne rzeczy a negatywne ściąga to co najgorsze, mialem zalecenie myślenia pozytywnego i nie za bardzo mi to wychodzi, jestem tak zmęczony wszystkim i brak mi chęci na cokolwiek jakbym miał z 90 lat, na rozmowach kwal. to pewnie widac, wszedzie poszukują ludzi z energią, motywacją, kreatywnych, pomysłowych, z chęcią życia, u mnie tego nie ma i tu jest cały problem,za bardzo mnie przybiło to wszystko co straciłem i nie ma we mnie nawet odrobiny radości z życia, dopoki nie odzyskam pozytywnego nastawienia nie zmienie niczego

Esci spin-off

przez elmopl79 06 paź 2014, 10:01
Lunatic
Jak mozna odzyskać to pozytywne nastawienie?
Lekami?
Nie wierze tak do końca w leki.
Mysle,ze cuezka praca nad sobą moze tylko w tym pomoc.....tylko jak to uczynić?

Esci spin-off

przez Tojaaa 06 paź 2014, 10:14
Cześć elmo, jak u Ciebie? Mnie dzis zszokowała informacja ze Anna Przybylską nie żyje, dziewczyna młodsza ode mnie.
Jak sie dzis czujesz?

Esci spin-off

przez elmopl79 06 paź 2014, 13:05
Czesc Tojaaa
No ja dowiedzialam sie wczoraj....trudno bylo mi uwierzyć.....taka mloda,ladna kobieta....matka.....kurcze,to jest coś okropnego!!!
A taki smuerdziel spod sklepu zyl jebany jeden z drugim chodza i zatruwają życie innym.....

Tojaaa,dalej mam typowo nerwicowe objawy....

Esci spin-off

przez Tojaaa 06 paź 2014, 14:21
Elmo, no a co ze zmiana leku, tyle czasu ma esci, a chyba objawy u Ciebie ostatnio coraz większe.

Esci spin-off

przez lunatic 06 paź 2014, 15:03
elmopl79 napisał(a):Lunatic
Jak mozna odzyskać to pozytywne nastawienie?
Lekami?
Nie wierze tak do końca w leki.
Mysle,ze cuezka praca nad sobą moze tylko w tym pomoc.....tylko jak to uczynić?

nie ma leków na pozytywne myślenie, albo sie to uda samemu albo nie

Esci spin-off

przez elmopl79 06 paź 2014, 15:25
Tojaaa,
Bylo juz calkuem dobrze,ale sie zbylo i od ok.tygodnia jest do dupy.
Tojaaa,jaka zmiane leku teraz?!Teraz to ja to w pierony wole odstawic niż czuc tak jak sie czuje,to i bez leku bylo to samo.
lunatic,
Podobno mozna w ciągu miesiąca zmienic swoje negatywne myśli na pozytywne myślenie,ale to trzeba codziennie cwiczyc....a co wtedy kiedy sie nie chce chciec?
Jak u Ciebie?
Tez czytalam ten link.....masz racje u Ciebie moze byc tak jak piszesz.....

Esci spin-off

przez Tojaaa 06 paź 2014, 15:29
Elmo, cholera, przecież to ma działać. Kurcze, u mnie bez leku było gorzej, chociaż teraz nie jest kolorowo. Zakupiłam dwie książki , jedna to pokonać lęki i fobie, a druga to kompletna samopomoc dla twoich nerwów. Bede czytać i pozytywnie sie nakręcać, haha, jak to coś da

Esci spin-off

przez lunatic 06 paź 2014, 15:52
no mi tam z Kielc dali takie zadanie zeby to ćwiczyć bo inaczej sie nic nie zmiani, bo wszystkie pozytywne zmiany bedę blokował swoim negatywnym nastawieniem

Esci spin-off

przez elmopl79 06 paź 2014, 16:00
Tojaaa
No,lękow,czy paniki nie mam,wiec powinnam byc zadowolona,bo lek spelnil swoje zadanie,ale....lęk tak naprawdę to mamy pryszcz z tym co dzieje sie z naszym organizmem.....i to jest najgorsze.
Nie chce mi sie opisywać co i jak,no ale jest dol i tyle....
A u Ciebie jak?
He,he,he,chyba dobrze skoro zapominasz wziasc leki.....:)

Ja mial naprawdę bardzo streujacy miesiąc i mysle,ze jak sie trochę"rozluznilo",to i nerwy wyszly na wierzch....
Tylko myslalam,ze biorąc leki jesteśmy jakby chronieni.....oczywiscie wiem,ze bwda dni lepsze i gorsze,ale nie sadzilam,ze i beznadziejne tez.

-- 06 paź 2014, 15:03 --

lunatic,
Podobno tak wlasnie jest.....
To nie takie proste.....

-- 06 paź 2014, 17:10 --

Lunatic
A nie chcialbys sprobowac pracy,choćby nawet w aptece,w Kielcach?
Wiesz co tak sobie myślę....moglabym Ci pomoc z mieszkaniem na dwa-trzy miesiące,a potem,jak znajdziesz oeace,to mozesz wynająć cos ze studentami....

Sortuj wg