Esci spin-off

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Esci spin-off

przez depas 10 wrz 2014, 23:22
lunatic napisał(a):jeszcze nie wiesz jednego, szkole prywatna mozna skonczyc prawie nic nie umiejąc :mrgreen: , wiec sie nie ma co martwic o chemie, takie realia prywatnego szkolnictwa w Polsce, prywatne i zaoczne mozna łatwo skonczyc ale maja słabe opinie u pracodawców, ja taka konczylem i mi sie potem kilka osob na rozmowach pytalo czy konczylem państwową czy nie

Wiem wiem, sam przez trzy lata udawałem że studiuje w prywatnej szkole we Wrocławiu, absolutne minimum wysiłku z mojej strony, alkohol i używki na co dzień, a jednak jakoś się wtoczyłem na trzeci rok i zbliżał się czas zabierania się za licencjat. W tym czasie miałem już tak wszystkiego dość i tak nasrane w bani, że kompletnie olałem sprawę i nie napisałem licencjata, nie zaliczyłem III roku w ogóle, a naprawdę nie dlatego że było ciężko i poziom wysoki, to była wyłącznie wina mojego lenistwa i leserstwa, plus pogłębiające się problemy psychiczne. Co ciekawe, ta szkoła miała akurat opinię jednej z lepszych prywatnych we Wrocławiu... :bezradny:
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

Esci spin-off

przez chocovanilla 10 wrz 2014, 23:39
hej u mnie juz rok elicea i jest roznie... czy tak ma byc?

Esci spin-off

przez Tojaaa 11 wrz 2014, 17:22
Cześć, gdzie są wszyscy? U mnie dzis okropny dzień, fatalne samopoczucie i doły. Kur...kiedy zacznę żyć normalnie?

chocovanilla, no jak widzisz u mnie tez jest rożnie, z przewaga na złe

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Esci spin-off

przez inez3 11 wrz 2014, 18:54
Tojaaa, ale co się stało?

Esci spin-off

przez Tojaaa 11 wrz 2014, 21:32
inez3, dzis w pracy zaslablam znow i chyba to jest na tle nerwicowym. Czuje znow napięcie i nerwa. No przecież biore paro w takiej końskiej dawce i co??

Inez, pisałam, ze ostatnio byłam w wawie na weekend i myślałam o Tobie. Chciałabym spotkać sie następnym razem i pogadać z kimś, kto mnie zrozumie.

Esci spin-off

przez Ashleigh 11 wrz 2014, 22:05
Tojaaa Jakze przykro, ze zaslablas. Czy juz mialas takie objawy nerwicowe?
Czy badalas serce kiedys w nieodleglym czasie?
Moze za duza dawke bierzesz?
Ja czuje, ze przez to esci jestem slabsza fizycznie, a przeciez jestem na 10 mg, i to od 3 mies.
Czuje roznice. Ale jak sie natyram, to czuje sie dziwnie.

Zdenerwowalas sie? Moze jestes zmeczona?

Eh, smutne. Nerwy potrafia dokuczyc.

-- 11 wrz 2014, 22:07 --

Depas, dobrze, zes szczery chlop az do bolu, i wiesz, co bylo zle w Twoim zyciu.
Daj Ci, jak najlepiej...
"Czyz mozna przestac kochac niebo i ziemie, tylko dlatego, ze bywa niepogoda"

Esci spin-off

przez Tojaaa 12 wrz 2014, 07:49
Koszmar powraca, nocprawie nieprzespana, napięcie, lęki, sraczka. Brak mi sił, nie wiem co robic

Esci spin-off

przez inez3 12 wrz 2014, 09:40
Tojaaa, a moze trzeba zrobić badania podstawowe? Skąd wiesz, moze to nie nerwicowe. Nieprzespana noc i cała reszta to wynik nakręcenia się. Wystraszyłaś się i stąd to wszystko.
A co z terapią? Nie planujesz zacząć chodzić?

Mnie czeka nowa praca, stres jest, ale taki motywujący. Nie moge się doczekać :D.

Esci spin-off

przez Ashleigh 12 wrz 2014, 10:29
Tojaaa napisał(a):Koszmar powraca, nocprawie nieprzespana, napięcie, lęki, sraczka. Brak mi sił, nie wiem co robic

Dzien dobry!

Inez ma racje, kochana. Nic sie nie dzieje

Przestraszylas sie, ze zaniemoglas. Nic nie bedzie zlego, tylko sie pozbieraj do kupy.
Trzeba by zrobic badania, moze masz anemie, moze serce trzeba zbadac. Wiem, ze esci nie jest obojetne dla serca, potrafi zwolnic bicie serca na przyklad. Nie masz raka, nie masz wiencowki, tego tez nie powiem.
Trzeba sie zebrac, zapomniec, co bylo, tylko pamietac o tym, ile osiagnelas, i trzeba isc do lekarza.

Tojaaa, ile Ty masz kochana lat, masz tego kota w avatarze, i nie wiem, ile mozesz miec lat. To jest wlasnie wkurzajace na tych forach, ze nie wie sie, ile kto ma lat, czasami to wazne, itd.

Ja tez sie przewrocilam jakies 3 tyg. temu, znowu mnie zakolowalo. Ale powiedzialam sobie, ze nie wroce do tego, co wczesniej, zebralam sie do kupy w 3 sekundy, i do przodu...Perfekt nie jest, ale w moim wieku, coz oczekiwac?

Ty jestes mlodsza, to wiem, dosc dobrze sobie dawalas rade, nie zalamuj sie, tylko ciagnij w strone, tak, zeby bylo lepiej, czyli do przodu.
Trzymaj sie kochana, zbieraj sie, i udawaj, ze nic sie nie stalo.
Pierwsze co zrob, trzeba isc do lekarza, na wszelki wypadek.

-- 12 wrz 2014, 10:35 --

Inez Zycze powodzenia, i dobrego samopoczucia. Lece do kuchni, do ogrodu, choc spac mi sie chce...no, prawie.

U nas wiosna, ma byc 31 st, choc w nocy bylo tylo 11.
Ale jest cudowny poranek, sloneczny-no i czekamy na deszcz. Dzis mam ogrodnika takze, i meza w domu. :yeah:
Wiec wiecej pracy. Bedziemy instalowac furteczke do warzywniaka, i wreszcie bede siac.

Teraz do kuchni, dwa obiady ugotowac, bo ja jako czlonek ruchu misyjnego Jews for Jesus, celebruje Sabat, ( a nie niedziele), na czesc Stworzyciela ( jak pisze w Genesis).

Zostanie kochani z Bogiem i do Zas...! :angel:

-- 12 wrz 2014, 10:38 --

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
"Czyz mozna przestac kochac niebo i ziemie, tylko dlatego, ze bywa niepogoda"

Esci spin-off

przez Ferdynand k 12 wrz 2014, 10:58
Asleigh co chcesz od kota? :twisted: Obrazek

-- 12 wrz 2014, 11:30 --

Tojaaaaaaa to jest chyba twój kot więc karm go niech rośnie taaaaaaaaaaaki duży i byś miała tak Obrazek
Naczelny Użyszkodnik

Esci spin-off

przez Tojaaa 12 wrz 2014, 11:33
Ferdek , kocham cię :mrgreen:

Esci spin-off

przez Ferdynand k 12 wrz 2014, 11:44
Tojaaa, mhhhhhhhhhhiauuuuuuuuuuuuu :mrgreen: :oops:

tylko ostrożnie taaaaaaki duży to jeszcze by coś rozwalił kolejki wykolejał itp :lol:
Naczelny Użyszkodnik

Esci spin-off

przez Tojaaa 12 wrz 2014, 13:15
Bardzo Wam dziękuje za wsparcie. Masz racje asleight, nie rozpamietywac, tylko iść do przodu, tego musze sie nauczyć. Trzeba byc dzielnym, nie dawać sie gej suce. W szpitalu zrobili mi badania krwi, wszystko ok, ekg tez ok, serce miałam monitorowane przez kilka godzin i tez było ok. Ja czuje, ze to nerwicowe, bo znow wszystkim stresuje sie, nie mogę wyluzować.

Inez, co to za praca? Miałaś dać znaka jak poszło po rozmowie
Pisałam, ze jak bede w wawie, to chciałabym sie z Tobą spotkać, co myślisz o tym. :D

Esci spin-off

przez krista 12 wrz 2014, 16:05
Cześć Tojaaa
Tak bardzo ci współczuję, że nie ma poprawy na tyle żeby móc normalnie funkcjonować .
Wiem co czujesz, postaraj się myśleć pozytywnie, a wszystko będzie dobrze.

Sortuj wg