Esci spin-off

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Esci spin-off

przez Tojaaa 07 wrz 2014, 18:14
Cześć kochani
U mnie generalnie lepiej tfu tfu. Miewam raz lepsze raz gorsze dni, ale są tez te. Lepsze, co mnie bardzo cieszy. W pracy zapitalam, ale juz bez takiego napięcia

Inez, czemu chcesz juz odstawiać esci? Nie za wcześnie.? Ja na razie niezamierzona żegnać sie z paro. Kloss odstawił esci za wcześnie i musiał znow zacząć łyknie

Byłam przez weekend w wawie, myślałam o Tobie Inez, odpoczęłam, widziałam sie z rodzinka, było super.

Asleight, fajnie, ze u Ciebie coraz cieplej. Pisz pisz, co tam w ogródku działasz, wrzucaj fotki. Bardzo lubię Cię czytać

Elmo, a jak u Ciebie,? Odezwij sie

Esci spin-off

przez Ferdynand k 07 wrz 2014, 18:18
Tojaaa, czeeeeeeeeeeść
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Naczelny Użyszkodnik

Esci spin-off

przez Ashleigh 07 wrz 2014, 20:26
Ferdziu, widac, ze lubisz koty...Ja wole psy. Ale kot tez zwierze, i ten wyglada calkiem "spokojny" :) Pewnie w pana sie wdal.

Tu macie mojego Chucka ( jackrussel )
"Czyz mozna przestac kochac niebo i ziemie, tylko dlatego, ze bywa niepogoda"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Esci spin-off

przez Tojaaa 07 wrz 2014, 20:34
Cześć ferdus, milusińska kicia :mrgreen:

Esci spin-off

przez Ferdynand k 07 wrz 2014, 20:40
Tojaaa,
ten kot krzyczy aaaaaaaaaaajaaaaaa a nie To jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol:

-- 07 wrz 2014, 20:57 --

Ashleigh, psy?
THIS IS SPARTAaaaaaaaaaa :!: :lol: :lol: :lol:
Naczelny Użyszkodnik

Esci spin-off

przez elmopl79 07 wrz 2014, 21:59
Czesc Wszystkim:)

Ja tez jestem....
Mualam ogromnie stresujący tydzień.
Umarla babcia mojego męża,ktora naprawdę bardzo lubilam....przezylam to dość mocno....
w miedzyczasie moja mama trafila do szpitala.Miala nastawiany bark pod narkoza....to,to juz przezylam koszmarnie,bo u mnie sliwo"narkoza" wywoluje od razu okropny lęk(wlasnie u mnie nerwica zaczela sie od pewnego zdarzenia,które musialo skonczyc sie wlasnie operacja pod narkoza).
Przed przed blokiem operacyjnym,czekajac na moja mame myslalam,ze zejdę...a bylam sama samiutenka....
Także tydzień byl potwornie wyczerpujący nerwowo i emocjonalnie....sama nie wiem jak dalam rade to wszystko ogarnąć....

Tojaaa
Bardzo sie ciesze,ze odczuwasz zalążki normalnosci :great:

Inez
Naprawdę chcesz juz odstawic esci....

Ashleigh
Fajnie Cię czytac:)

Lunatic
A co u Ciebie,jak samopoczucie

Ferdek
Jak Ty sie miewasz?:)

Esci spin-off

przez Ferdynand k 07 wrz 2014, 22:06
elmopl79, źle raczej
Naczelny Użyszkodnik

Esci spin-off

przez elmopl79 07 wrz 2014, 22:22
Ferdek
Czemu źle,co sie dzieje?

Esci spin-off

przez Ferdynand k 07 wrz 2014, 22:44
elmopl79, nic nowego tak to określę
Naczelny Użyszkodnik

Esci spin-off

przez Tojaaa 08 wrz 2014, 08:34
Cześć elmo, faktycznie stresujący tydzień. Dzielna jestes, dałaś radę. Będzie juz tylko lepiej.
U mnie dzis znow tak sobie. Hmmm, kilka dni lepszych, potem znow w dół. Normalnośc to moje marzenie, które jest na razie poza zasięgiem.no cóż, trzeba cieszyć sie z tych chwil, kiedy jest lepiej. Cóż innego począć. Ja bez paro ani rusz. Nie zamierzam odstawiać, bo bez tego chyba padlabym. Ech...

Esci spin-off

przez inez3 08 wrz 2014, 08:37
lunatic, jeśli chodzi o rower to nie mam na myśli ucieczki od problemów tylko robienia czegoś co poprawi ci nastrój. Ruch fizyczny jest wskazany w takich zaburzeniach jak my mamy.

Co do studiów i pracy, ja pracowałam na recepcji w biurze budowy dużego centrum handlowego. Fakt, nigdy nie pracowałam w tym co studiowałam, bo niestety nie udało mi się znaleźć takiej pracy, a jak już próbowałam to niestety warunki, które mi proponowano były gorsze niż w tej mojej pracy na recepcji.
Tak jak mówiłam, w niektórych zawodach nie da się studiować zaocznie. Ja wcale nie czuje się gorzej wykształcona niż ci z dziennych.

A esci nie chce odstawiać, to moja lekarka twierdzi, że to już. Wizytę mam w październiku, więc chyba z nią pogadam, że jeszcze chce poczekać.

Jestem totalnie przeziębiona, a dziś mam rozmowę o pracę nr.3 (mam ponoć spore szanse) i jak ja się wykażę czując się jak zombie? :/

-- Pn wrz 08, 2014 8:41 am --

Tojaaa, jeszcze trochę i się wszystko ustabilizuje :). Czekaj dalej, już jest poprawa.

Esci spin-off

przez Tojaaa 08 wrz 2014, 08:45
Inez, trzymam mocno kciuki, daj znać po rozmowie.
Paro jem od marca, no chybatroche za późno na stabilizację, co miało sie ustabilizować, to juz powinno daaawno temu

Esci spin-off

przez inez3 08 wrz 2014, 08:53
elmopl79, to co przeżywałaś jest zupełnie normalnym odczuciem na taką sytuację. Rozmawiałam ostatnio z moją panią psycholog o tym, że często my, nerwicowcy, zastanawiamy się czy nasze odczucia są "prawidłowe". Nie mówię tu akurat o sytuacjach kiedy mamy ataki, ale o wszystkie inne momenty. Myślę, że wiele naszych odczuć jest takich samych jak innych ludzi tylko, że oni nie "podłączają" wszystkiego pod nerwicę tak jak my robimy. Mi np. zawsze się wydaje, że "zdrowi" ludzie nie denerwują się jak ja np. przed rozmową o pracę albo przed jakimś spotkaniem. A to nie prawda, każdy odczuwa coś na swój sposób tylko, że zdrowi ludzi nie rozwodzą się nad tym, nie analizują, nie zastanawiają się czy im się zaraz jakiś atak paniki nie zdarzy. Denerwują się i już, przejdzie.
Także, elmopl79, odpocznij sobie, bo to dla każdego byłoby męczące i głowa do góry :).

-- Pn wrz 08, 2014 8:54 am --

Tojaaa, ale zmieniałaś dawki, to też ma duży wpływ.

Esci spin-off

przez lunatic 08 wrz 2014, 10:34
inez3,
robilas dwa kierunki i pracujesz nie w zawodzie? co studiowałaś?

-- 08 wrz 2014, 10:04 --

Elmopl
Bardzo dobrze sie czulem po odstawieniu wszystkiego ale jak bylem w pracy, jak przyszedł dzien w domu i wysłuchiwanie roznych rzeczy to od razu mi sie pogorszyło i nie moglem sie opanować bo wrocilo odczuwanie wszystkiego, ale ten stan w ktorym zniknęło otumanienie, zmęczenie, uczucie obcości, derealizacja i brak koncentracji po lekach był fajny, od dawna tego nie było, poczulem sie tak jak 10 lat temu zanim zacząłem brać cokolwiek

-- 08 wrz 2014, 10:05 --

wiec moze z tym uzależnieniem nie jest tak źle jak myślałem wcześniej

Sortuj wg