Esci spin-off

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Esci spin-off

przez lunatic 29 kwi 2014, 17:17
jak sie podobały filmy? tylko nie mow ze nie oglądalaś

Esci spin-off

przez elmopl79 29 kwi 2014, 17:56
Lunatic
Nie ogladalam...Mam mala sile przebicia i moje dziecko to wykorzystuje:)A jak wracam z dziennego to ogarnę w chalupce,pokręcę sie...i juz trzeba isc spac i zapominam zasiąść do komputera...Teraz jak będą wolne dni,to obiecuje obejrzeć:)i dam znac...sama jestem ciekawa co tam jest?!

Esci spin-off

przez lunatic 29 kwi 2014, 18:02
Elmopl! :evil:
To ja specjalnie dla Ciebie przekopuje internet zeby Ci dac esencje tajemnej wiedzy, do której dostęp mają tylko nieliczni, a Ty co, no jak Ty sie zachowujesz :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Esci spin-off

przez elmopl79 29 kwi 2014, 18:43
Lunatic
No slowo harcerza,obejrze!:)
I dziekuje,ze tak bardzo sie starasz dla mnie:)

-- 29 kwi 2014, 18:17 --

Inez
Jak badania?Wiadomo juz cos?

Tojaaa
A jak u Ciebie,jak samopoczucie?

Esci spin-off

przez Gradrec 29 kwi 2014, 22:25
Z serii "MAM TALENT": Z zamknietymi oczami moglbym zbiec po schodach w domu i nic by mi sie nie stalo, doskonale wiedzialbym gdzie postawic noge.
Oczywiscie nie, przyglup gradrec w srodku nocy szedl robic siiku, wyj*bal sie o wanne i przypierdo*il glowa o kafelki, tracac rownowage i ladujac na morde jak male dziecko, a teraz ma guza duzego :(

Przyjebal*em, az mnie zamroczylo, pozbieralem sie, wladowalem do lozka i dzisiaj jak wstalem bylo zle. Poczatkowo sie przestraszylem, ze moze jakies wstrzasnienie mozgu, ale ze nie sram ogniem, przeczekalem, przelezalem i sie ustabilizowalo. Niestety Babcia sie troche przejela i nawet na pogotowie chciala jechac ze mna, zeby zobaczyc czy z czacha wszystko w porzadku, ale sprowadzilem na ziemie ;p Guz bedzie pare chwil i minie mam nadzieje ;p Rzygac sie odechcialo, w glowie sie nie kreci, no i zyje przedewszystkim :P
Kurde, niby czlowiek sprawny, a taka pacieta.

Teraz sie z tego smieje, ale jak przypierdo*lem glowa i mi sie czarno przed oczami zrobilo, to chyba nigdy takiego uderzenia w moj pusty leb nie mialem :PPP

Esci spin-off

przez elmopl79 29 kwi 2014, 23:47
Gradrec
Musisz sie teraz"obserwować",czy nie masz zawrotow Glowy,bólów Glowy,itd.
Mogles posluchac babci i jechac na przeswietlenie Glowy...

Esci spin-off

przez Tojaaa 30 kwi 2014, 08:28
Cześć

Gradrec, ales sie załatwił. Mnie ostatnio pies rodzicow taki 30 kilowy uderzył paszcza w skron, tez nasluchiwalam czy ze mną będzie ok, ale zyje :D

Elmo, moje samopoczucie na razie zwyzkuje, nareszcie. Mam nadzieje, ze to nie chwilowa górka, a upragnioną stabilizacja. Paro zdecydowanie lepiej na mnie zadziałało niż esci.

Wczoraj przeczytałam o czeskiej piosenkarce, która walczyła z depresja i popełniła samobójstwo. Trochę mnie to nastroilo ponuro, napielam sie znowu, ale staram sie o tym nie myśleć.

A jak u Was? Inez gdzie Ty?

Esci spin-off

przez inez3 30 kwi 2014, 08:53
Witam z rana :). Cudowny dziś dzień, bo ostatni przed weekendem :D.

elmopl79, hmm, wczoraj byłam u internisty żeby dostać skierowanie na to usg i zglupialam totalnie. Lekarz mówil, że to lekkie skrzywienie, które wyszło na rtg moze mieć jednak wpływ na to, że mnie boli... Co innego mówił ortopeda. Jesli na usg wyjdzie coś w nerkach to mam dużo pić. Powiedział, że nie każdy fitness dla mnie... Jestem już cała głupia, wiec wczoraj poszłam na moje ukochane zajęcia ;). No i dziś trochę czuję, choć wczoraj wieczorem było ok. Weź tu człowieku bądź mądry.

Tojaaa, jestem, jestem :). Wiesz jak to jest, jak się człowiek lepiej czuje to nagle się okazuje, że ma tyle rzeczy do zrobienia, które znów są dla niego fajne, że nie ma się czasu na forum :). Natomiast bardzo się cieszę, że u ciebie jest coraz lepiej :). Mam nadzieję, że spina mniejsza, wizyt porannych w wc mniej itp. itd. :)

Esci spin-off

przez Luki_is_back 30 kwi 2014, 08:55
Cześć Tojaaa.
Super, że paroksetyna już u Ciebie zaskoczyła. Najgorsze już za Tobą. Dołki oczywiście mogą się zdarzać, ale krótkotrwałe i zawsze po nich przychodzi super samopoczucie, więc nie ma co się nimi przejmować.
Na mnie też źle wpływają informacje o samobójstwach i pojawia się lęk, że taki mógłby być też mój koniec. Lęk przed śmiercią jest przewodni w mojej nerwicy. Ale to dlatego, że bardzo chcę żyć i czuć radość z każdego dnia.

Dziś ostatni dzień w pracy, przed 4-dniowych leniuchowaniem. Pogoda ma się popsuć, więc nie planuje nic na wolnym powietrzu, tylko kino i 2x basen.
Do miłego.
Luki_is_back

Esci spin-off

przez inez3 30 kwi 2014, 09:08
Tak, weekend. Ja wyjeżdżam w plener. Jutro ma być jeszcze ok, więc cały dzień zamierzam spędzić na zewnątrz :).

Esci spin-off

przez Luki_is_back 30 kwi 2014, 09:11
Żona właśnie napisała, że zaprosiła znajomych na grilla na czwartek, czyli kilka godzin na powietrzu będzie :)
Tylko grilla muszę dziś kupić, bo mamy tylko elektryczny.
Luki_is_back

Esci spin-off

przez inez3 30 kwi 2014, 09:14
U mnie będzie pierwszy grill w tym roku. Jak fajnie móc znów jeść :).

Esci spin-off

przez Zazulka 30 kwi 2014, 11:04
U nas zapowiadają 15 stopni i deszcz, więc raczej grillowania nie planuję. Zwłaszcza, że grill leży odłogiem od 2 lat chyba i nawet nie wiem, w jakim jest stanie. Może przerdzewiał na wylot, bo to był taki za 20zł.

Gradrec może babcia miała rację z tym sprawdzeniem czachy? Teraz jak ci się w głowie zakręci to się zaczniesz wkręcać, że wstrząśnienie masz. A sprawdziłbyś i miałbyś to (nomen omen) z głowy. A guza (i siniaków) współczuję, choć jestem też odrobinkę rozbawiona. Nie, nie twoim nieszczęściem, tylko wspomnieniem mojej mamy, która też po ciemku przyłożyła w balustradę i jak jej siniaki rozkwitły to wyglądała jak Zorro. Miny znajomych - bezcenne :D

-- 30 kwi 2014, 10:05 --

inez3 napisał(a):Jak fajnie móc znów jeść :).
Prawda? Też mnie to cieszy :smile:
Escitalopram 10mg
Sulpiryd 50mg

Esci spin-off

przez Ashleigh 30 kwi 2014, 11:13
Gradrec napisał(a):Z serii "MAM TALENT": Z zamknietymi oczami moglbym zbiec po schodach w domu i nic by mi sie nie stalo, doskonale wiedzialbym gdzie postawic noge.
Oczywiscie nie, przyglup gradrec w srodku nocy szedl robic siiku, wyj*bal sie o wanne i przypierdo*il glowa o kafelki, tracac rownowage i ladujac na morde jak male dziecko, a teraz ma guza duzego :(

(...)

Dzien dobry!

Ty Gradrec sie marnujesz, do kabaretu Cie dac...Usmialam sie troche, choc wiem, ze nie powinno sie smiac z "cudzego nieszczescia", no ale sie nie dalo. Mam taka nature, ze jak cos czytam, czy ktos cos opowiada, to ja to wszystko widze w swojej wyobrazni. No, i czasami...reaguje, jak reaguje.

Ale wspolczuje. Mozesz miec lekki wstrzas mozgu, ale na szczescie to przechodzi samo, tylko trzeba troche polezec, odpoczac-tak ze 2, 3 dni, zeby byc pewnym. Fajnie, ze masz babcie.
Ale jezyk masz "niewypazony" :)) Ja nie przeklinalam nigdy, pare razy mi sie w zyciu wyprznelo, ale opowiesc w tym stylu, to jak dobry skecz. Masz dar opisywania.

Zdrowia zycze. :papa:
"Czyz mozna przestac kochac niebo i ziemie, tylko dlatego, ze bywa niepogoda"

Sortuj wg