Esci spin-off

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Esci spin-off

przez Laura1234 06 sie 2014, 23:22
aha ja bum chciala zeby ktos byl o mnie zaxdrosny

Esci spin-off

przez lunatic 06 sie 2014, 23:25
a jak w ktoryms moemncie beda za słabe mam paroksetyne ktora dziala na mnie tak ze odcina mnie od wszystkiego, nic po niej nie czuje, pamietam jak kiedys wigilia była dla mnie nie do zniesienia, bo wtedy wszyscy sa razem z tymi z ktorymi chca a ja zawsze bylem wtedy sam, fizycznie bylem w domu z innymi ale tak naprawde bylem całkiem sam, ten lek spowodował ze w ogole tego nie czulem, nic, po prostu nie czulem nic z tej rozpaczy ktora byla kiedys, wiec wiem ze w razie czego moge do tego wrocic i znow bedzie znieczulenie na wszystko wokol

Esci spin-off

przez Laura1234 06 sie 2014, 23:27
szkoda ze tak piszesz bo myślę ze gdybyś kogoś miał byłoby ci o wiele łatwo poza tym myślę ze na samotność nie zasłużyłeś to właśnie tobie się należy mieć kogoś bo nigdy tego nie miałeś polubiłam cie ja już idę spać dobranoc

-- 06 sie 2014, 23:30 --

lunatic jak ja cie dobrze rozumiem byłam wśród ludzi ale czułam.się zagrożona i samotna w cierpieniu nieraz czułam się jak wyrzutek wśród ludzi

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Esci spin-off

przez lunatic 06 sie 2014, 23:33
byłoby łatwiej, ale widocznie nie jest mi to dane

Esci spin-off

przez Laura1234 06 sie 2014, 23:34
jakbyś chciał się wygadać to pisz ja się będę pytać ciebie o leki bo ty już się na tym trochę znasz

-- 06 sie 2014, 23:36 --

Szkoda za jesteś starszy bo jakbyś był z krk to zawsze byśmy się spotkali i pogadali może wtedy bym ci pomogła

Esci spin-off

przez lunatic 06 sie 2014, 23:37
heh ok, ale za duzo tez nie moge o tym gadac bo wtedy zaczynam to na nowo odczuwac i mi wracaja wspomnienia a w tej chwili nie jestem na zadnym takim silnym znieczulaczu jak paroksetyna

-- 06 sie 2014, 22:39 --

z krakowa jestes?

Esci spin-off

przez Laura1234 06 sie 2014, 23:39
a rozumiem ja idę spać miłej nocki papa

Esci spin-off

przez lunatic 06 sie 2014, 23:40
dobranoc

Esci spin-off

przez Tojaaa 07 sie 2014, 07:23
Chyba faktycznie powinnam zniknąć z forum, bo wkrecam sobie wszystkie schizy swiata i nakrecam sie dodatkowo. Nigdy z tego nie wyjdę, jeżeli wciąż bede sie nakręcac i bać. A jak naczytalam sie to normalnie aż trzęsę sie prawie z napięcia i strachu.

Esci spin-off

przez Ashleigh 07 sie 2014, 11:14
Tojaaa napisał(a):Zrobiłam sobie test na schizo w necie schizofreniatest.pl i mam 20 pkt, czyli schiza jak nic, a normalny wynik to do 15 pkt. :?

Dzien dobry!

Tojaaa, kochana, Ty mnie chcesz zabic-choruje i mam kaszel, a Ty piszesz takie teksty. Nie moge sie smiac, bo mnie kaszel meczy :silence:

Jaka schizofrenia, dajze spokoj. Wszyscy dajcie spokoj z ta schizofrenia-nikt nie ma z Was schizofrenii. Jestescie znerwicowani, mlodzi, przeleknieci i szukacie...nie wiem, czego-tak, jakbyscie mieli za wiele tego, co juz macie.
Poza tym schizofrenia to tez choroba, z ktora mozna zyc. Jest jej tyle rodzajow, ile ludzi na nia choruje.
Marek Grechuta byl schizofrenikiem, Mlynarski takze, i wielu znanych ludzi, ktorzy jakos zyli.

Z drugiej strony, Was rozumiem. Jak bylam w wieku 20 lat na Nerwicach, byly na terenie szpitala i oddzialy psychiatryczne, oprocz odwykowego, neurologii, wewnetrznego, psychosoamtyki, itd. Chodzili sobie po terenie szpitala ludzie zupelnie nienormalni, ale nie niebezpieczni.
Niektorzy z Nerwic bali sie na nich spojrzec, ciagle im sie wydawalo, ze stana sie takimi, jak oni.
Co ma byc to bedzie.

Gdzies czytalam niedawno takie madre zdanie, ze przez wiekszosc zycia ludzie sie boja czegos, co sie nigdy nie stanie. ( to znaczy 70% ludzi sie boi ). Niepotrzebnie zupelnie macie takie obawy. Bedziecie sie martwic, jak przyjda, starczy calego zycia na to.

Wiem, ze Wam nie do smiechu, wiem i bardzo mi przykro.

-- 07 sie 2014, 11:15 --

Tojaaa napisał(a):Chyba faktycznie powinnam zniknąć z forum, bo wkrecam sobie wszystkie schizy swiata i nakrecam sie dodatkowo. Nigdy z tego nie wyjdę, jeżeli wciąż bede sie nakręcac i bać. A jak naczytalam sie to normalnie aż trzęsę sie prawie z napięcia i strachu.

Gdzie Ty sie wybierasz??? Nigdzie nie laz, i nie czytaj glupot....Anne Karenine czytala? :nono:

-- 07 sie 2014, 11:26 --

lunatic napisał(a):a jak w ktoryms moemncie beda za słabe mam paroksetyne ktora dziala na mnie tak ze odcina mnie od wszystkiego, nic po niej nie czuje, pamietam jak kiedys wigilia była dla mnie nie do zniesienia, bo wtedy wszyscy sa razem z tymi z ktorymi chca a ja zawsze bylem wtedy sam, fizycznie bylem w domu z innymi ale tak naprawde bylem całkiem sam, ten lek spowodował ze w ogole tego nie czulem, nic, po prostu nie czulem nic z tej rozpaczy ktora byla kiedys, wiec wiem ze w razie czego moge do tego wrocic i znow bedzie znieczulenie na wszystko wokol

Sadze, ze wszystkie nerwice maja poczatki w dziecinstwie. Z drugiej strony jednak sadze, ze tez zalezy jaki mamy charakter, jaka wrazliwosc.
Moge powiedziec, ze moje dziecinstwo bylo w porzadku, jednakze sadze, czasami, ze nigdy dzieckiem nie bylam-zawsze spokojna, ulozona, cicha, dorosla, no i najstarsza z dzieci moich rodzicow.
Tata moj byl osoba bardzo kontrolujaca, dusil moje marzenia bycia artysta, bycia soba, wszedzie widzial zagrozenie dla mojej niewinnosci-mimo mojej spokojnej natury. Kiedy nerwica mnie dopadla, ojciec byl wzywany wiele razy na rozmowy do lekarzy. Nigdy nie dowiedzialam sie, o czym mowiono.
Przez wiele lat w moim zyciu, nawet jak juz mialam meza i dzieci, winilam swego ojca za niepowodzenia.
Dopiero pozniej doroslam do tego, zeby miec silny charakter na tyle, zeby zrozumiec, ze ja mam wplyw na moje zycie, ze to ja nie mialam sily walczyc o swoje. Dzis na to patrze inaczej. Tata ma 75 lat, spokojnie sobie zyje z mama, i wiem, ze staral sie byc dobrym ojcem. Czy robil cos na zlosc, czy z nienawisci? Nie sadze. Kochal mnie i kocha na swoj sposob. Ale ja do tego doszlam bedac sama matka, i popelniajac jego bledy, zanim sie nauczylam byc soba.
Najlepiej jest, choc nie najprosciej nie ogladac sie do tylu. Szukac trzeba siebie, szukac swoich drog, a co bylo nie da sie zmienic. Jest to bardzo trudne, wiem, po sobie, ale wiem, ze jest wykonalne, jak sie chce zyc i byc soba.

-- 07 sie 2014, 11:34 --

lunatic napisał(a):lekarz internista jak zaczalem miec somatyczne objawy tego wszystkiego, bylo to tak silne ze kiedys modlilem sie w kaplicy w szpitalu zeby mi cos zdiagnozowali powaznego i zebym mogl tam dluzej zostac, tak mi brakowalo tego zainteresowania kogos

Tak, wiara czyni cuda. Jesli ktos jest wierzacy powinien sie modlic. Modlitwa daje spokoj, nadzieje, a jak zostanie wysluchana-to znaczy, ze jestesmy blizej nieba, niz blizej tego brutalnego swiata.

"(28) Czy nie wiesz tego? Czyś nie słyszał? Pan - to Bóg wieczny, Stwórca krańców ziemi. On się nie męczy ani nie nuży, Jego mądrość jest niezgłębiona. (29) On dodaje mocy zmęczonemu i pomnaża siły omdlałego. (30) Chłopcy się męczą i nużą, chwieją się słabnąc młodzieńcy, (31) lecz ci, co zaufali Panu, odzyskują siły, otrzymują skrzydła jak orły: biegną bez zmęczenia, bez znużenia idą." ( Izajasz 40)
"Czyz mozna przestac kochac niebo i ziemie, tylko dlatego, ze bywa niepogoda"

Esci spin-off

przez Tojaaa 07 sie 2014, 12:04
Ashleigh, normalnie kocham Cię :mrgreen:

Esci spin-off

przez Ferdynand k 07 sie 2014, 13:51
Ashleigh, też mam kaszel i nos zatkany
Naczelny Użyszkodnik

Esci spin-off

przez elmopl79 07 sie 2014, 14:29
Najlepiej jest, choc nie najprosciej nie ogladac sie do tylu. Szukac trzeba siebie, szukac swoich drog, a co bylo nie da sie zmienic. Jest to bardzo trudne, wiem, po sobie, ale wiem, ze jest wykonalne, jak sie chce zyc i byc soba.

Madre slowa!!!
Zgadzam sie w stu procentach!!!
Ale to trzeba znalesc,albo odnalezc siebie....to chyba przychodzi z wiekiem,z doświadczeniami,które nas w życiu spotykaja...mysle,ze tylko tak mozna odnalezc siebie....

Esci spin-off

przez Ashleigh 07 sie 2014, 19:14
Tojaaa napisał(a):Ashleigh, normalnie kocham Cię :mrgreen:

No, zabic mnie chce....Dziekuje. :D

To i ja Cie kocham. Wogole kocham ludzi...i psy :great:

-- 07 sie 2014, 19:16 --

Ferdynand k napisał(a):Ashleigh, też mam kaszel i nos zatkany

No, to jakby co Ferdziu, mozemy wypic brudzia, i sie nie pozarazamy.

No, to siup-hydroxyzynke -Ewa jestem :zonk:

-- 07 sie 2014, 19:18 --

elmopl79 napisał(a):Najlepiej jest, choc nie najprosciej nie ogladac sie do tylu. Szukac trzeba siebie, szukac swoich drog, a co bylo nie da sie zmienic. Jest to bardzo trudne, wiem, po sobie, ale wiem, ze jest wykonalne, jak sie chce zyc i byc soba.

Madre slowa!!!
Zgadzam sie w stu procentach!!!
Ale to trzeba znalesc,albo odnalezc siebie....to chyba przychodzi z wiekiem,z doświadczeniami,które nas w życiu spotykaja...mysle,ze tylko tak mozna odnalezc siebie....

Masz racje, ze z wiekiem przychodzi, ale tez trzeba baaaardzo chciec....

-- 07 sie 2014, 19:20 --

Jestem w takim wieku, kiedy dzieci dorosly i musialam znowu sie szukac. Znalazlam sie. Tez bylo bolesne...dlugotrwale.
Ostatnio edytowano 07 sie 2014, 19:24 przez Ashleigh, łącznie edytowano 1 raz
"Czyz mozna przestac kochac niebo i ziemie, tylko dlatego, ze bywa niepogoda"

Sortuj wg