Esci spin-off

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Esci spin-off

przez Ashleigh 16 lip 2014, 21:00
Tojaaa napisał(a):Cziewczyny, ja tez przytyłam. Ssri biore od grudnia, jestem ok 8 kg do przodu :( mimo wszystko to nie jest ważne, chce normalnie sie czuć, byc happy, chce żeby było tak jak kiedyś. Dzis był w miarę dobry dzień. Codziennie modlę sie żeby BOg dał mi dobry dzień, codzień wierze, ze kolejny będzie lepszy. Czekam i czekam.

-- 16 lip 2014, 19:35 --

Ashleigh, tarczyce badałem, jest ok. Co do kobiecych hormonów, to jestem na antykoncepcji hormonalnej, wiec na razie nie mam po co badać. Ciekawe czy antykoncepcja może tez przyczyniać sie do nerwicy, gdzieś o tym czytalam

Moglas przytyc od esci, ale takze od tabletek antykoncepcyjnych. Jak i ja, tylko, ze moje hormony to HTZ.
Wiem, ze tabletki antykoncepcyjne tez bardzo wplywaja na nastroj.
Duzo sie interesowalam antykoncepcja, bo uczylam o tym, ale dawno juz to bylo.
Wiem, ze srodki antykoncepcyjne moga powodowac i depresje. Nie wiem, z kim mozesz porozmawiac na ten temat, lekarze sie na tym nie znaja, chyba, ze Twoj psychiatra znajomy. On musi miec doswiadczenie w tym temacie.

Ciesze sie, ze sie lepiej czujesz. Napewno bedzie lepiej i lepiej, skoro juz cos sie dzieje. Wiara czyni cuda.

-- 16 lip 2014, 21:08 --

lunatic napisał(a):Ashleigh,
co mam opisywac? codziennie robie to samo, ewidentnie pogorszyło mi sie od nerwów bo wczesniej nie byłem w takim złym stanie a bylem na tych samych lekach

Ja bym radzila pisac taki pamietnik i co jakis czas czytac. Zdziwisz sie, jak to moze byc pomocne...
No, ale nie napieram.

Co do sportu, kiedys ogladalam program, ktory tu nadawali wiele lat-"Dr Phill". ON jest znanym psychiatra w USA, lubie faceta.
Pokazywali matke i zone, ktora miala nerwice.
Jak ja zaczynalo brac biegala blisko domu, az padala na twarz.
W ten sposob, malo, ze miala dobra kondycje fizyczna, to pozbywala sie stresu w ten sposob-zawzieta kobieta byla.
Nabawila sie nerwicy, jak schudla chyba z 50 kg, albo i wiecej.
Przestala "jesc nerwice", to znowu sie co innego zaczelo. Ale wyszla z tego.
No, ale ludzie sa rozni.
"Czyz mozna przestac kochac niebo i ziemie, tylko dlatego, ze bywa niepogoda"

Esci spin-off

przez elmopl79 16 lip 2014, 21:15
Lunatic
Jak na razie tylko myslami....:(
Nie wiem czy w tym roku pojedziemy gdziekolwiek:(
Mielismy propozycje jechac na pare dni do Sopotu,ale gdzieś to wszystko sie rozmylo i wyszlo:obiecanki cacanki,a glupiemu radosc...No i na tym sie zatrzymali.
Wlasnie moje dziecko mi gdera za plecami,ze to najgorsze Jego wakacje....:(
No nic nie moge na to poradzić,niestety.Jak pracowalam bylo inaczej,bo nie mysialam sie o nic nikogo prosic....zadecydowalam,ze jedziemy i pojechalismy....a teraz...:(

A jak w pracy?

Esci spin-off

przez lunatic 16 lip 2014, 21:33
ja tez nie pojade no bo kiedy, ciezko jest bo nie jestem w normalnym samopoczuciu i mam oslabiona koncentracje znowu, ogolnie jest wiekszy spokoj niz tam gdzie bylem ostatnio

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Esci spin-off

przez elmopl79 16 lip 2014, 21:43
Lunatic
Moze sie tam"oswoisz",moze samopoczucie sie polepszy....
Koncentracja to na bank przez nerwy i stres....

Esci spin-off

przez Ashleigh 17 lip 2014, 13:40
Dzien dobry!

Dzis mam dzien, jakis taki, ze robie, bo musze. Cos mi spada, zapominam sie...jakos po grudzie.

Lunaticu moze jakos sie przyzwyczaisz do tej pracy i dojdziesz do siebie, zycze z calego serca.

Elmo tak sobie mysle, ze moze by i czlowiek wrocil do Polski, ale do czego? Jak znalezc prace, jak maz ma 55 lat, ja 52 i jestesmy z Radomia.
Kiedys to bylo miasto robotnicze, a teraz nie ma nic.

Zreszta nie wiem, czy moglabym zyc w Polsce? Nie sadze.

Esci spin-off

przez elmopl79 17 lip 2014, 15:31
Ashleigh,
Tu sie wszystko zmienilo....nie sadze,ze po tylu latach odnalezlibyscie sie tu....
Tu naprawdę nie ma czego szukać....Ludzi dzis tez jakby inni...-pogoń za pieniądzem....
Powiem Ci,ze gdybym miala inny charakter,wyjechalabym z "naszej"Polski....Bo tu to tylko wegetacja...,no chyba,ze w wiekszym mieście.

Esci spin-off

przez Ashleigh 17 lip 2014, 20:51
Dzis ludzie zyja, zeby "mieć", a nie po to, zeby "życ".....

Czasami mi sie zdaje, ze nie rozumiem Polakow. Moja Polska sie skonczyla w 1995 roku, i taka ja pamietam, choc zmuszona bylam do wyjazdu.
Tez sie zmienilam, juz nie chodzi, ze jestem starsza, po prostu inna...

Moze lepiej tesknic...

-- 17 lip 2014, 20:56 --

Pradu nie mialam dzis. Czuje sie zmeczona, "jakos takos...".
Za duzo swiezego powietrza. :bezradny:

Dobrej nocki zycze, u mnie juz ciemno...zimniej.
Jak lykne esci to juz odplyne. Jutro znowu ogrodnik, obiad, i nie wiem, co jeszcze....

Trzymajcie sie Kochane Nerwuski...

Esci spin-off

przez elmopl79 17 lip 2014, 21:10
Ashleigh,
Kazdy sie zmienia.....zmieniaja ludzi czas,przezycia,doświadczenia,zmieniaja tez pieniądze....
Teraz pieniądz tylko rzadzi,ludzie sie nie licza....czlowiek dla człowieka jest wilkiem....
Ja jeszcze jestem z tego pokolenia,które zna stare dobre czasy,ta beztroske,życzliwość innych-Ty pewnie tez to pamietasz....zupelnie inny swiat!!!
Chidzilo sie do sąsiadki pożyczyć szklankę cukru,utrzymywalo kontakty,ludzie sobie pomagali....a teraz....
sąsiada jak mijam to on ucieka byle jak najszybciej do swojego mieszkania,żeby tylko nie podejrzeć co on ma w domu,jak mieszka.....Glupota i obluda....

Spokojnej nocy Ashleigh,Paaaaa

-- 17 lip 2014, 20:17 --

Lunatic
A jak Ty w tej pracy?Poprawilo sie cos samopoczucie?

Tojaaa
A co u Ciebie,ruszyli sie paro?

Gradrec
Gdzie jestes????!!!:)

Esci spin-off

przez lunatic 17 lip 2014, 21:35
dzis bylo lepiej pod wzgledem koncentracji bo nie było tego dziwnego oszołomienia, chyba od stanów lękowych, Coaxil troche zaczyna dzialac chyba bo znow mam momentami nasiloną drażliwość a po nim to u mnie standard, kazdy lek u mnie ma jakis skutek uboczny i musze sobie chyba wybrac ktory bedzie najbardziej mozliwy do zaakceptowania

Esci spin-off

przez elmopl79 17 lip 2014, 21:43
Lunatic
Drazliwosc moze tez byc po tych stanach lękowych,gorszym samopoczuciu....taka zlosc na wszystko i wszystkich...
No,gdybys byl kobieta to byloby jeszcze jedno wyjście...:)

Zobaczysz,ze będzie dobrze ;)

Esci spin-off

przez lunatic 17 lip 2014, 21:49
biore juz ten lek nie pierwszy raz i wiem ze to on ją powoduje, od stanów lękowych to ja mam wyczerpanie fizyczne a nie drażliwosć
mama mnie jeszcze nastraszyła ze mnie tam ciagle obserwują mimo tego ze w ogole nie krytykują narazie i jak sie nie bede starał to sie to szybko moze skonczyc, a jest tam jedna rzecz ktora mi sie nie podoba tzn nakazują kazdemu polecac jakies promocyjne produkty i nie moze byc taka sytuacja ze np na 100 pacjentow nikt nie kupi promocyjnego, jest jakis wymagany odsetek ktory musi to kupic i pełno innych podobnych rzeczy ktorych sie normalnie w aptekach nie stosuje, przynajmniej ja nigdy sie nie spotkalem z czyms takim, głupio tak troche zeby w aptece wciskac ludziom rzeczy na siłe

Esci spin-off

przez elmopl79 17 lip 2014, 22:48
No ja sie z czymś takim nie spotkalam,żeby w aptece....
Pewnie obserwują,ale na to to powinni Ci dać do podpisania papierek,ze wiesz o tym i wyrażasz na to zgode(odnośnie kamer,podsluchow).
Ja w ostatniej pracy mialam kamery i podsluchy wszędzie,chyba tylko w kibelku tego dziadostw nie bylo,chociaz nie jestem pewna....
Brrr,jak sobie przypomnę o tych ludziach.....okropni ludzie!!!!

Esci spin-off

przez Ashleigh 18 lip 2014, 09:30
Dzien dobry!

Piekny dzien, bo sloneczny i juz nie taki zimny. Pewnie w poludnie bedzie cieplutko.

Lunatic Bedzie dobrze, bo juz jak sie Ciebie czyta jest troche spokojniej. Sprobuj nie brac tego leku, co Ci daje podkurzanie.
Pamietam, ze chyba brales go na koncentracje, jak cos pomylilam, to sorry.
Mama, z calym szacunkiem, dla szanownej mamy, nie powinna Cie stresowac. Sila sugestii ma wielka moc.
Co do tej sprzedazy promocyjnej, chyba musisz sie podporzadkowac. Jest tak wiele razy w zyciu, ze czlowiek musi robic, to, na co nie ma wogole ochoty.
Takjie jest zycie, byleby nikogo nie zranic.
Jakbym byla w Twoich butach, to wybralabym sobie ze pare rzeczy, ktore moga byc z tego wszystkiego najbardziej pomocne dla ludzi, i te promowala.
Wiem, ze najlepiej robic wszystko z przekonania, ale taki czas jest, wiec chyba tak bedzie najlepiej.

Z tymi kamerami to u nas w Sun City byla afera. W jednym z luksusowych hoteli zalozyli kamery, bez wiedzy pracownikow. Zwolnili okolo 200 ludzi, bo kradli, spali, obijali sie, robili wszystko byle jak. Nie musze mowic, ze to wszyscy byli Murzyni. Strajk sie zaczal, i zarzad hotelu musial ich przyjac, bo bez ich wiedzy kamery zainstalowano. To, ze kradli itd. nie ma znaczenia. Przepis, przepisowi nie rowny, ale coz RPA to kraj bezprawia. Sam Zuma( 5 klas szkoly podstawowej), nasz prezydent, byl sadzony o korupcje i gwalt, teraz bedzie sie spowiadal, ze uzyl 260 milionow Randow taxowych, na urzadzenie swojego domu, a to jak mala wioska, bo ma chyba 6 zon, 18 dzieci, czy ponad 20-juz nie wiem. To, co sie dziwic reszcie, ze kazdy kradnie, kombinuje, bo ma przyklad z gory. Z Murzynami nie ma zartow. No, to tyle.
Widze, ze mamy 3 gosci przegladajacych ten dzial-tez nas podgladaja :hide: :hide: :papa: :papa: :papa:
Na razie.

Esci spin-off

przez lunatic 18 lip 2014, 18:57
ten na koncentracje to powodował to odstawiłem ale przeciwlękowy tez to powoduje a tego juz nie moge odstawic, co do polecania tych rzeczy to jest w tym problem ze nie mozna sobie wybrac bo są z góry narzucone dwa produkty ktore trzeba polecac, niewazne czy są dobre czy nie, zmieniaja sie co jakies dwa tygodnie

Sortuj wg