Esci spin-off

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Esci spin-off

przez elmopl79 04 lip 2014, 21:53
Ale chodzi mi o staż z biura pracy....
Ja bylam na takim dwa lata temu....

Esci spin-off

przez lunatic 04 lip 2014, 21:59
nie słyszałem o czymś takim jak staż z biura pracy, co to za biuro?

Esci spin-off

przez elmopl79 04 lip 2014, 22:27
Hm....u nas jest cos takiego jak PUP....czy jak tam sie to zwie Państwowy Urząd Pracy....
tam rejestrujesz sie jak nie pracujesz,żeby mieć,min.ubezpieczenie.
I jak jestes zarejestrowany w takim urzedzie min.rok,to mozesz korzystac z różnych kursów,staży....
Jeśli znajdziesz firmę sam,ktora chce Cię przyjac na staż,udajesz sie do ow urzędu i zglaszasz taki fakt.Oni sprawdzają czy sie kwalifikujesx(warunki jest wlasnie byciem bezrobotnym zarejestrowanym w biurze pracy min.rok),no i jaki spelniasz jakieś tam warunki,to kierują Cię na taki wlasnie staż,który trwa no roznie,ja bylam4miesiace.....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Esci spin-off

przez lunatic 04 lip 2014, 22:52
Elmopl
no to wlasnie napisalem ze sie nie kwalifikuje na taki staz z PUP bo sie juz dowiadywalem, jakbym sie kwalifikowal to bym dawno to załatwił

-- 04 lip 2014, 21:54 --

tak to powinno wygladac w normalnej sytuacji, koncze szkole, rejestruje sie tam, zalatwiam taki staz i wszystko idzie tak jak powinno, poniewaz tak nie zrobilem to teraz jest tak jak jest, nie mam ani zadnego doswiadczenia ani sie nie kwalifikuje zeby takie doswiadczenie zdobyc na takim stazu

-- 04 lip 2014, 22:01 --

zreszta niewazne, co to kogo obchodzi moja nieumiejetnosc poradzenia sobie z czymkolwiek

-- 04 lip 2014, 22:02 --

napisalem to tylko po to zeby nie słuchac wiecej hasel wez sie do kupy

Esci spin-off

przez elmopl79 04 lip 2014, 23:49
Lunstic
:papa:

Esci spin-off

przez lunatic 05 lip 2014, 00:06
:papa:

Esci spin-off

przez inez3 05 lip 2014, 08:32
Witam wszystkich! Trochę mnie nie było, ale już przebrnęłam przez jakieś 30 stron i jestem na bieżąco... :) Widzę, że niezłe tu "dramaty" były... :) A co u mnie? Hmm, żyje mega aktywnie, na fitnessie i innych takich w zasadzie jestem codziennie i strasznie się cieszę, że znów mogę. Najgorszego, czyli marca i początku kwietnia wolę nie pamiętać i w sumie tak jest, widzę to jak przez mgłe... W pracy niestety zmiany, mój szef odchodzi i nie do końca wiem co ze mną... Niby pracę mieć będę (po zwolnieniu w zeszłym roku już nigdy w to nie uwierze), ale nie znam żadnych szczegółów, tylko takie bla bla bla... Póki co siedzę 8,5h w pracy i się nudzę. Wczoraj to książkę czytałam... No masakra jakaś.
Co do samopoczucia to wszystko jest normalnie. Wczoraj byłam o dr. i już rozmawiamy o odstawianiu, ale powiedziałam, że jeszcze sie trochę tego boje, no ale cóż, może tym razem wyleczę się na dobre...
Do psychologa nadal chodzę i jestem zadowolona, tzn. może poza tym, co "odkrywam" o sobie, bo nie są to pozytywy, ale pewne rzeczy umiem już nazwać. Najbardziej się zdziwiłam, że jako osoba nerwicowa w związku z tym nadwrażliwa, nie umiem nazywać emocji, a dokładnie powiedziec co czuje. Czy to smutek czy złość czy coś innego. Ogólnie jestem nieźle pokręcona :).

lunatic, kurde, no nie wiem co ci mogłabym napisać, bo żadne argumenty do Ciebie nie docierają, a na prawdę chciałabym ci jakoś pomóc...
Tojaaa, dziewczyno, a u ciebie żadnej poprawy? a może powinnaś zmienić lekarza? ja miałam różnych, ale dopiero ostatnia dr., do której chodzę od 2 nawrotu mi pomogła...
elmopl79, a jak u Ciebie? czytałam, że tak średnio... kurcze, czemu nie ma stabilizacji tak jak u mnie?

A ogólnie ostatnio byłam chora, na antybiotyku przez tydzien i jak byłam u lekarza to pani dr. zaproponowała mi branie lecytyny, bo ponoć podnosi poziom serotoniny. Czy ktoś coś na ten temat wie?

Esci spin-off

przez elmopl79 05 lip 2014, 10:28
Witaj Inez
Jak fajnie czytac o normalności:)
Super!!!!
No ja mam przeblyski normalności,ale zdecydowanie tych gorszych dni jest wieciej niż tych lepszych....
Nie wiem czemu nie ma tej stabilności.....Albo chociaz większości dni lepszych....
No w lipcu mam wizyte u p.dr.i chyba będziemy zmieniać lek,choc tego chcialabym jednak uniknąć....

Esci spin-off

przez lunatic 05 lip 2014, 11:00
inez3 napisał(a): lunatic, kurde, no nie wiem co ci mogłabym napisać, bo żadne argumenty do Ciebie nie docierają, a na prawdę chciałabym ci jakoś pomóc...

co znowu?????????

Esci spin-off

przez elmopl79 05 lip 2014, 11:47
Lunatic
Odpuść....

Esci spin-off

przez lunatic 05 lip 2014, 11:54
elmopl79 napisał(a):Lunatic
Odpuść....

w takim razie ostatni wpis ktory tu pisze, mialem jeszcze odpisac o lecytynie ale szkoda sie wysilac.Powodzenia w leczeniu.

Esci spin-off

przez elmopl79 05 lip 2014, 12:40
Lunatic
To jest Twoja decyzja,zrob to co uwazasz za sluszne.
Ale nie ma co sie boczyć.....Ja twz mam dzisiaj zly dzien i widzę,ze u Ciebie tez sie cos wydarzylo....

Esci spin-off

przez Ashleigh 05 lip 2014, 12:46
Dzien dobry!

Od Inez milo sie czyta dobre news. Pozytywne posty podnosza na duchu, nic odkrywczego nie napisalam.
Tak, wiec nadzieja jest. I dobrze.

Elmo, dziekuje za dobre slowo i popieram cala Twoja wypowiedz wczorajsza i dyskusje z Lunatic

No, coz Lunaticu-rece opadaja kazdej z nas, ale coz. Twoj wybor, i trzeba to uszanowac. Szkoda, zes tak szybko zgasil Inez Kobieta dobre checi miala.

Dzis migrenka dokucza mi, coby sie nie nudzilo.

Milego dnia zycze!
"Czyz mozna przestac kochac niebo i ziemie, tylko dlatego, ze bywa niepogoda"

Esci spin-off

przez inez3 05 lip 2014, 21:08
lunatic, chciałam byc miła. Fajny z ciebie facet i co w tym dziwnego, że chciałabym pomóc? Nie martw się, nie mam żadnych rad...

Sortuj wg