Rana a wysiłek fizyczny.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Rana a wysiłek fizyczny.

przez metka00 21 mar 2014, 12:40
Witam wiem ze to nie odpowiednie pytanie na tym forum ale może znajdzie sie ktos kto miał podobna sytuacje bądz jakiś student medycyny. tak wiec miałem drobny wypadek z psem i mam rane na policzku, jest dosc dluga ( wbił 1 zeba i przeciagnął) mam plastry zamiast szwów. Mija juz 5 dzien od wydarzenia i chciałem sie zapytać kiedy moge wrocić do treningów (silownia) choćby lekkie trening narazie bo przy cięzkich wadome ze równiez mimika pracuje. Czytalem ze blizna dopero po 2 miesacach zyskuje taką wytrzymałosc jak skora a wczesniej wytrzymałość to ino 5 %. Kiedy moge zaczac juz trenować? tydzien , 2 tygodne po tym? o sciagnieciu plastrów chciałbym dla pewnosci nalepic kolejne by trzymaly skóre dla pewnosci. Niestety nie spytałem lekarza , nie myslalem wtedy o tym. pozdr
Spełniłem marzenia poświęciłem wszystko
Spuściłem rottweilera zrobiłem widowisko
Otworzyłem futerał z karabinem trafiam czysto
dała siła idea jestem synem z blizną

Rana a wysiłek fizyczny.

przez Hans 22 mar 2014, 16:49
Nie możesz iść do lekarza przedostatniego kontaktu i się spytać, nie masz jakiejś wizyty kontrolnej? Ja miałem policzek rozcięty na wylot ((3 szwy) i od tamtego momentu minął chyba miesiąc, gdy zacząłem ćwiczyć na siłce po raz pierwszy. Bliznę mam, ale nie tragiczną i nie pamiętam, żeby się coś działo, no ale nie masz szwów założonych. Gorzej, bo do dzisiaj mnie czasem mięsień z tyłu głowy boli, a też wtedy był uszkodzony, przy wyciskaniu sztangi na ławce najbardziej to czuć.
Feed your head
Feed your head

Poza tym uważam, że Ukrainę należy zniszczyć.

Rana a wysiłek fizyczny.

przez Saraid 22 mar 2014, 16:51
metka00, To wszystko zależy od głebokości i wielkości urazu ,powinieneś zapytać jednak lekarza.
Saraid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg