patologiczni znajomi

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

patologiczni znajomi

przez TakiTaki 20 mar 2014, 01:30
Mam patologicznych znajomych (pobicia, drobne kradzieże itp.) i mam na nich dowody, tylko zastanawiam się, czy na nich donosić na policję, bo mogą się domyślić (nie każdy ma dostęp do tych dowodów. Byli dla mnie chamscy i ogólnie źli, więc chcę się zemścić i oczyścić miasto z takiego patologicznego bydła, psycholi.

patologiczni znajomi

przez Lethality 20 mar 2014, 15:33
Batmanem nie zostaniesz i miasta nie oczyścisz :) Nawet gdyby udało Ci się ich usunąć to na ich miejsce wejdą następni.

Nie warto. Za tak drobne przestępstwa wyjdą szybko z paki i będą się mścić na Tobie.

patologiczni znajomi

przez Auman 20 mar 2014, 17:27
TakiTaki, rób co trzeba, niech bydło ma nauczkę.
Auman

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

patologiczni znajomi

przez Maggda92 20 mar 2014, 23:25
Nie warto. Za tak drobne przestępstwa wyjdą szybko z paki i będą się mścić na Tobie.

o ile w ogóle trafią :roll:
Maggda92

patologiczni znajomi

przez TakiTaki 21 mar 2014, 03:24
Anel92 napisał(a):o ile w ogóle trafią :roll:

Dziady maja fuksa, zawiasy już im minęły, ale chyba wyślę informacyjnie dla polizai, żeby wiedzieli co się dzieje, nawet jak statystyki wyglądają "pozytywnie".
Za pobicie poniżej 7 dni w szpitalu poszkodowany musi chcieć wnieść sprawę, jak nie chce, to gnojom się udaje. W sumie policja coś za słabo działa w takich sprawach wg mnie.
Tamci to "studenci", więc im się udawało często udawać, że nie wiedzą o co chodzi i że to ich ktoś pobił. Coś w stylu "panie bili nas, to ich pobiliśmy"

Nie chcę nikomu psuć chumoru, 99,9% jest normalna, paru cwaniaczków się trafiło, ale ich dziewczyny ich reformują, usadzają ich, pantofle :twisted:

Zrobię to tak, żeby się nie domyślili, zresztą bez wypisywania gnojków, niech tylko policjanci zobaczą co się dzieje pod ich nosem, ale chętnie bym ich widział w kryminale, albo przy robotach publicznych cały rok :twisted:

Sortuj wg