Kolor garnituru na studniówkę

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Caipirinha 13 lut 2014, 19:54
Nie rozumiem tylko jednej rzeczy, po co produkują garnitury w różnych kolorach, brązowych, szarych, siwych, zielonkowatych itd. itd. jeśli można nosić tylko czarne, bo jak założysz inny niż ciemny to zaraz traktowany jesteś jak burak albo rumun. O co tutaj chodzi? Czytałem, że jasne garnitury na ranne godziny, ciemne na późne, to zajebiście, na pewno będę miał 100 garniturów w szafie na każdą okazję, podczas gdy nawet nie skończyłem liceum i nie mam jak zarabiać. Pierdzielę tę studniówkę, nie ide na to, najwyżej kasa przepadnie, jak zwykle coś poszło źle, nawet nie umiem dobrze kupić garnituru.

przez TEUFEL 13 lut 2014, 19:57
Caipirinha, Chłopie ubierz sie jakkolwiek byle w fasonem reszte /cenzura/, bo jak kolega Hans słusznie zauważył różnie by mógł skończyć ten garnitur za bóg wie ile hajsu. To jest studniówka, tam sie pije i to dużo, więc szkoda by było dobrego gajerka
TEUFEL

przez MadGregor 13 lut 2014, 20:07
Okazja może się już nie powtórzyć, a po co później żałować fajnego zwieńczenia klasy maturalnej z powodu nieporozumienia na forum. Nikt nie skrytykował twojego pomysłu ba, uważam że jest to jedna z niewielu sytuacji kiedy naprawdę można wykazać się swobodą i pomysłowością.
"Nie jesteśmy żywi, więc nie możemy umrzeć.Ale nie jesteśmy też martwi.Za długo pożerało mnie pragnienie, którego nie można zaspokoić.Za długo głodowałem, czekając na śmierć i nie umierając.Niczego nie czuję.Wiatru na mej twarzy, ani rozpryskującej się bryzy, ani ciepła kobiecego ciała."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg