erodate.pl

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

erodate.pl

przez Arhol 14 lut 2014, 21:42
Innymi słowy nie łapali się w ten opis
Pizdoliza nosił miano
Syn następny, bo lizanie
Stawiał wyżej nad jebanie,
I nie było mistrza w świecie,
Co prześcignął go w minecie.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

erodate.pl

przez Zupapomidorowa 14 lut 2014, 21:44
Kestrel, :why:
Dawniej Luktar

erodate.pl

przez pan26xyz 15 mar 2014, 20:30
Po przeczytaniu wątku wywnioskowałem. Autorka po prostu od dziecka ma uprzedzenia, jak by nie było, to i tak nie dogodzi, ale to chyba większości kobiet dotyczy.
Przypomnę!!! na portalu nie mogą być świadczone usługi seksualne, za które czerpie się korzyści materialne. Z tego co pamiętam było to zaznaczone w regulaminie. Tyle z teorii w praktyce, wychodzi tak że mężczyźni sami proponują kasę w zamian za seks, ale nikt nigdzie tego nie zgłasza, a paniom to pasuje. Niektóre z nich są naprawdę głupie, ale za to jakie piękna. I tu mogę śmiało mogę powiedzieć że uroda nie zawsze idzie w parze z rozumem. Co do konta VIP to ściema, jeśli wykupił zwykłego użytkownika, też może z nimi pisać, ale jeśli zarejestrował się i nie wykupił żadnego pakietu to może się tylko po oblizywać. Nic nie zrobi.
Do autorki. Teraz kiedy jesteś wolna sama możesz spróbować z czym to się je i brać kasę. W końcu pieniądze są dla was takie ważne, tam zawsze znajdziesz silnego mężczyznę który zapewni bezpieczeństwo Twojej rodzinie. :)

Przyznam, że sam praktykowałem trochę na tym portalu i większość pań, które tam są to desperatki poszukujące pieniędzy. W sumie nie ma co się dziwić, skoro nasze państwo kształci ludzi ale nie daje im pracy, wiec dziewczyny idą na łatwiznę. Nie mając innych perspektyw i pomysłów dochodzą do wniosku że jedyne czym mogą zarobić to pupa. Tak wygląda dzisiejszy świat i nic tego nie zmieni, z dnia na dzień będzie coraz gorzej. Na temat Pań wypowiadałem się już nie raz, ale jak zawsze byłem olany, tym razem pewnie też mnie zlejecie. Ale mam to w nosie.
Aha i żeby nie było, że kasanowa, uwodziciel i żale się jaki to ja jestem beznadziejny i jak to mi nie idzie z dziewczynami. Bo mi nie idzie z normalnymi, chociaż czy w ogóle są takie? Jasna choliwa, dlaczego nie ma normalnych dziewczyn.
Moja praktyka była uczciwa, jestem singlem i chyba mi wolno pobzykać sobie na boku. :)
pan26xyz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

erodate.pl

przez guernone 16 mar 2014, 23:24
pan26xyz napisał(a):Po przeczytaniu wątku wywnioskowałem. Autorka po prostu od dziecka ma uprzedzenia, jak by nie było, to i tak nie dogodzi, ale to chyba większości kobiet dotyczy.
(...)
Do autorki. Teraz kiedy jesteś wolna sama możesz spróbować z czym to się je i brać kasę. W końcu pieniądze są dla was takie ważne, tam zawsze znajdziesz silnego mężczyznę który zapewni bezpieczeństwo Twojej rodzinie. :)

Dlaczego i jakim prawem obrażasz autorkę tematu?

pan26xyz napisał(a): Na temat Pań wypowiadałem się już nie raz, ale jak zawsze byłem olany, tym razem pewnie też mnie zlejecie. Ale mam to w nosie.
Bo bzdury niesamowite opowiadasz i tyle...
F31.3 F60.3
lamotrygina 200 mg
paroksetyna 40 mg

erodate.pl

przez pan26xyz 16 mar 2014, 23:46
Dlaczego i jakim prawem obrażasz autorkę tematu?

Wyrażam swoje zdanie na temat. Takie mam przemyślenia, a żyjemy chyba w wolnym kraju. Kiedy mnie obrażają to wszystko jest ok. Właściwie nie widzę to nic by miała się obrażać. Powtórzę się, to moje zdanie i nie zamierzam go zmieniać.

Bo bzdury niesamowite opowiadasz i tyle...

Nie bzdury tylko prawdę. Przetrzyj oczy i zobacz jaki jest teraz świat, jeśli tego nie widzisz to chętnie Ci to pokaże.
pan26xyz

Sortuj wg