Hipnoza z mistrzem Jurij Mokriszczewem.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Prius 30 sty 2014, 15:40
Witam zastanawiam się czy interesowaliście się hipnozą bo dla mnie to akurat dość ciekawe i znalazłem filmik z jednym z hipnotyzerów który ciekawie mówi o temacie. link do strony poniżej.

Hipnoza mistrza Jurij Mokriszczewa

przez piterotr 09 lut 2014, 23:43
Powiem tak, w pewnej dyskotece ten właśnie hipnotyzer dawał pokaz, wybierał chętnych do hipnozy i szczęsliwie wybrał również mnie :D I powiem tak: Nie wszystko zadziałało tak jak mówił, bo miałem nic nie pamietać a pamietam praktycznie wszystko, co robiłem i wgl, jednak czułem pewne fale odpreżenia które przebiegały przez moje ciało, ogólnie fajna sprawa. No i wrażenie wywarł na mnie motyw który później zobaczyłem na filmiku. Facet kazał mi zesztywnieć jak kamień, mówił mi na ucho jakieś regułki że każda część ciała staje się sztywna i bla bla bla... Potem położył mnie na dwóch wysokich krzesłach, jedno miałem przy nogach a druga przy potylicy i facet normalnie stanął mi na brzuchu i zaczął po mnie skakać a ja tego nawet nie czułem :D Tak więc coś w tym na pewno musi być ;)

-- 09 lut 2014, 22:44 --

Podobnie z reszta jak na filmiku teraz widze ;)
I zanim pojmiesz co jest najważniejsze w tym syfie, nie raz się potkniesz syzyfie...

Sortuj wg