Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 05 mar 2016, 11:26
Kto oglądał wczoraj Hobbita w TVN.Pustkowie Smauga ? Świetny film.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 mar 2016, 11:47
detektywmonk, ja ogladalam bo bardzo lubie cala serie i jedna i druga czyli Wladce i Hobbita .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 mar 2016, 12:43
Dzień dobry!!!

Donoszę, że coś takiego jak słońce nadal u mnie nie występuje.
Wróciłam z zakupów i spaceru z psem, tempo ślimacze i derealka. Dwa prochy na ból głowy połknięte.
Mam podejrzenie, że dorobiłam się kaca giganta... :roll: Niemożliwe po trzech lampkach wina? A jednak... Jeszcze mnie o czwartej pies obudził, bo rzygał.
Dziś więc na zwolnionych obrotach. Na obiad kupiłam schaboszczaka, co by się nie wysilać. Nie wiem, jak dokończę sprzątanie...
A wieczorem znów wyjście, mam nadzieję dojść do siebie do tego czasu... :bezradny:

platek rozy, Hej Kochana!****** Wernisaż super, przekształcił się potem w regularną imprezę. Byłam o pierwszej w domu. Zmaltretowana jestem trochę... ;)
Twój makijaż super, niekoniecznie żeby straszyć, na imprezkę też fajny! :105:

mirunia, Też uwielbiam zamszaki, w moich sztybletach latam w każdą pogodę. Ale szkoda mi na błocko tych kozaczków, bo są z jasnego szarego zamszu i obcas mają zamszowy. To tylko na suchość. Ale dałam radę utrzymać koncepcję wyjściową ;) , po prostu poszłam w kozakach na płaskim.
Jak się dziś czujesz, jest trochę lepiej? Nie szalej ze szmatą, brudem nie zarośniesz, jak tydzień nie posprzątasz. ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 05 mar 2016, 13:28
Dzień dobry! :papa:

U mnie też słoneczka ni ma za grosz. Ale nie jest znowu tak strasznie pochmurno.
Właśnie usiadłam odpocząć po zabiegach ze szmatą - jednak przeleciałam mopem podłogi, trochę gimnastyki... ale najlepiej nie jest, dalej bolą ramiona i łopatki. Jak za dużo siedzę też niedobrze. :bezradny: Sama już nie wiem, chyba trza odwiedzić lekarza.

kosmostrada, No Kochana, to żeś zabalowała wczoraj nieźle :D dzisiaj trzeba to trochę odchorować... przynajmniej wiesz skąd ten ból głowy. ;) Ale poudzielałaś się towarzysko i o to chodzi, na zasadzie Trwaj chwilo! :great:
Tak, jasnych butków szkoda na błotko.

platek rozy, jak się czujesz Płatuś i co porabiasz?
Obejrzałam wczoraj ten TzG i powiem Ci, że dość wysoki poziom jak na I odcinek.

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 05 mar 2016, 13:39
Chodzę na ten odział dzienny i można się tam wykończyć nerwowo. Wczoraj odmówiłem udziału w zajęciach bo powiedziałem, że źle się czuję. Później jeden z kolegów, którzy brali w tym udział powiedział, po moim wyjściu psycholożka zapytała jakie to uczucia wywołała w innych ta moja odmowa. A oni że poczuli się źle i tak dalej. Później przez pół godziny o tym dyskutowali.
Dzisiaj jestem cały w meganapięciu na niczym nie mogę się skupić. Ten odział to trolownia dla ludzi dla których gościem jest ten kto ma pierwszą grupę renty iwalidzkiej. Personel w ogóle nie reaguje na konflikty, które pojawiają się miedzy pacjentami. Samych staruchów tam przyjmują. Połowę bym wypierdolił i kazał iść do pracy bo za dobrze się czują. Pieprzona banda malkontentów. Razi ich to, że prowadzę firmę i piszę książki, co wśród zwykłych ludzi powinno budzić jakieś uznanie a tam jest przedmiotem złośliwości i kpin. Kurw....a mam tego dosyć!

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 05 mar 2016, 13:44
nie przejmuj sie wiesiek takie som ludzie muszom oczym gadac grud to sie nie przejmowac

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 05 mar 2016, 13:45
czesc wszystkim

Spamowa wyspa

przez mirunia 05 mar 2016, 14:02
wieslawpas, skoro masz się tak źle czuć na tym oddziale i nie masz tam przyjaznego kolegi, to zrezygnuj. Taki pobyt na oddziale powinien przynosić pozytywy, a nie negatywy. A może tylko tak odbierasz to miejsce, bo źle się czujesz?

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 05 mar 2016, 14:30
Dzień dobry,
Nie minął nawet tydzień mieszkania w nowym loku, a już powódź w mieszkaniu. Współlokatorka coś spier.dolila z bojlerem. Czekamy na hydraulika.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 05 mar 2016, 14:34
Hej spa mowa
Ja dziś cały dzień w łóżku
Głowa rano bolała Ale wzięłam ibuprofen i przeszlo
Nic mi się dzis nie chcę....
W poniedziałek jadę pity zawieźć do urzędu skarbowego
Płatek jak się czujesz teraz na solianie??
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 05 mar 2016, 14:36
Carica Milica, wspolczuje. Wynajmowalam przez 5 lat mieszkania. Przeprowadzalam się jakieś 15 razy bo zawsze coś było nie tak
kosmostrada, mirunia, Marcin2013, wieslawpas, część wam:)
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 05 mar 2016, 14:42
Dzień dobry.
kosmostrada napisał(a): Jeszcze mnie o czwartej pies obudził, bo rzygał.

Widocznie za dużo wypił.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 mar 2016, 14:51
mirunia, Nie powstrzymałaś się Kochana... :D Kurz nie fruwa możesz odpoczywać. No chyba jednak do lekarza, bo coś długo to trwa. Po co cierpieć. Ja dostałam namiary na kręgarza i chyba się wybiorę, bo podobno cuda czyni.

Carica Milica, Wygląda na to, że musisz mieć "atrakcje" związane z mieszkaniem... :bezradny: Jak znosisz nowe leki?

Chciałam dziś pójść do empiku po książkę ( nie ma jej w bibliotece), ale zalegam... :? Jeszcze mnie nogi bolą, zdałam sobie sprawę, że wczoraj 6 godzin spędziłam na stojąco, więc nie dziwota.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 05 mar 2016, 16:27
platek rozy napisał(a):detektywmonk, ja ogladalam bo bardzo lubie cala serie i jedna i druga czyli Wladce i Hobbita .

Władcę oglądałem i ja.

Sortuj wg