Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 mar 2016, 10:00
Witajcie:*********
E i wstalam z dolem, rozbita i poplatana, natlok mysli, nie wiem co mam zrobic bo zapominam zaraz ...swietnie.A wczoraj bylo jeszcze normalnie o ile z depresja moze byc normalnie.
Sie, siet , siet!

Jak sie macie????
Milego dnia!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 03 mar 2016, 10:29
Dzień dobry! :papa:

platek rozy, no tak to bywa z tą depresją/nerwicą, że jednego dnia lepiej, drugiego gorzej. :bezradny: Mam to samo.
A idziesz dzisiaj do pracy lub na warsztaty? Jeżeli nie, to pozwól sobie na spokojny dzień dla siebie, jakieś wyjście lub inne zajęcia. Tulamy się :****

Dzisiaj pogoda słoneczna u mnie, po wczorajszej zimie to aż dziwne. Resztki śniegu gdzieniegdzie.
A rano wstałam też rozbita jak stary garnek i ledwo doszłam do pracy. Siedzę i przebieram w papierkach, coś tam ogarniam.
Mam nadzieję, że z biegiem dnia rozkręcę się nieco. Zawsze mam taką nadzieję, a bywa różnie.
Buziaki :****

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 mar 2016, 10:38
mirunia, Kochana tulam Cie goraco:********** ja tez pedze do pracy , na 11 dzis mam do 16 .
Jeszcze mi zabrali moje combo do drukowania i kserowania do naprawy a dali jakies male , dziwne cosik i to cosik sie zacina z bledem "1000 bledow" no i sie musze z tym szarpac. :bezradny:
Nie mam pomyslu na obiad , nie mam pomyslu na nic.
Jestem nieogarnieta .
Kochana oby ten dzienw pracy minal szybko Tobie i mnie !
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 03 mar 2016, 10:40
Cześć Dziewczyny, miłego dnia i trzymajcie się. U mnie dziś taka wiosenna pogoda, że od razu nastrój lepszy... czego i wam życzę
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez mirunia 03 mar 2016, 10:45
platek rozy, Ḍryāgan, dzięki i Wam również dobrego dnia życzę... może słoneczko w tym pomoże!

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 03 mar 2016, 11:43
Dexter jest ciastkiem
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez takie tam 03 mar 2016, 12:19
Dzień dobry, co słychać u was? Mnie dzisiaj terapia odpadła, a w tym tygodniu nie byłem jeszcze ani razu i przydalaby się. No i zajęcia musiałem odwołać, bo dzisiaj kolidowały z terapią. Cóż, dzien wolny zyskałem...
takie tam

Spamowa wyspa

przez Davin 03 mar 2016, 12:23
Dzień dobry. ;)

Kuźwa kupiliśmy nowego kompa i wychodzi na to że musimy kupić jeszcze monitor. Czy ten świat musi tak szybko pędzić? :mrgreen:

takie tam, to powinieneś się cieszyć z wolnego. :P

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 mar 2016, 12:36
Looo jesooo jaka niemoc :roll: zrobie sobie jak wroce , prosty obiad--- makaron z lososiem i pomidorami suszonymi ... Mam losia w puszce bo w Biedrze teraz rybki taniej . Depresjo idz w cholere! :comone:

Obrazek

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 mar 2016, 12:43
Dzień dobry Kochani!

Melduję się też w swej lichości... U mnie niestety wiosna nadal przyczajona, zimno, buro, mgła. Wilgoć wżera się w kości. Marnie śpię i marna wstaję. Łyknęłam procha na ból łba. Ale trudno, cierpliwie czekam, to już naprawdę tylko chwila.
Piję kawkę w robocie, zaraz dziabnę kolejną, co by kumać co robię. ;) A jutro piątek, to już coś!

platek rozy, mirunia, Dziewczynki Kochane*****, tulam się z Wami. Taki dzień, będzie lepiej, zaraz weekend coś wymyślimy na poprawienie humorków.

Chłopaki miłego dnia!!! takie tam, fajny plan B wymyśl... ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 03 mar 2016, 12:44
Cześć misie,
Wróciłam niedawno od lekarza i mam nowe, tabletkowe cuda - pregabalin sandoz i cloranxen. Za tydzień kolejna wizyta. -.-

Miłego dnia wszystkim i trzymajcie się ciepło!
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez takie tam 03 mar 2016, 12:45
Davin, a miałem się poskarżyć na problemy z pamięcią itp. Cóż, jakoś będę musiał znieść dodatkowy dzień wolny ;)

platek rozy, przesyłam uśmiech na poprawę nastroju ---> :D O!

kosmostrada, jaki plan B? ;)
takie tam

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 mar 2016, 12:56
takie tam, za Ciebie nie wymyślę... ;)

Carica Milica, Heloł ! :papa: Będziesz brała to benzo? Ale chyba doraźnie Ci zapisał?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 03 mar 2016, 13:19
kosmostrada, mam brać jedną tabletkę rano i jedną w razie potrzeby. Tylko przez kilkanaście dni, żeby się nie uzależnić. Topamax mi wyrzucił, bo nie jem i chudnę za szybko. :roll:
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Sortuj wg