Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 02 mar 2016, 11:52
mirunia, JERZY62, cześć wam moi drodzy. Ja w pracy. Fakt, za oknem krajobraz zimowy. Lekko zimowy i mokry. Znów kości bolą :(
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 02 mar 2016, 12:02
Siemano wszystkim :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez ego 02 mar 2016, 12:08
O nie wierze, kogo ja tu widzę :P
Siemano Ci także :mrgreen:
ego

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 02 mar 2016, 12:10
Muszę założyć jakąś rodzinę czy coś, typu wóz albo przewóz, albo się powiedzie, albo żegnaj świecie. Jest jeszcze trzecia opcja, "bezpieczna rodzina", czyli garstka przyjaznych mi osób, wtedy mogę żyć w samotności, wiedząc, że nie jestem całkiem sam, to jest w miarę bezpieczna opcja, lecz nie łatwa do realizacji.

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 02 mar 2016, 12:11
ego, Ooo, ego :yeah:

Spamowa wyspa

przez ego 02 mar 2016, 12:15
abrakadabra xx, a Ty aktualnie nie masz żadnej rodziny, w tym naturalnej? czy masz, ale Cię zlewają?
ego

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 02 mar 2016, 12:26
ego, mam rodziców i siostrę. Swojej osobnej nie mam, mógłbym mieć, tylko co mi po tym, to musiałby być ktoś wyjątkowy. No właśnie i tu zaczynają się problemy bo jestem zaburzony. Po moich analizach bardzo trudno było by mi znaleźć partnerkę, tzn, łatwo :lol: ale żeby wszystko grało to bardzo trudno... Wolę chyba przyjaciół, chyba będzie łatwiej, choć też trudno...

A u ciebie?

Spamowa wyspa

przez ego 02 mar 2016, 12:39
abrakadabra xx, jak tak generalnie to mam bardzo liczną rodzinę, choć z czasem się coraz bardziej przerzedza, z przyczyn chorobowych. W szczegóły to bym nie chciała publicznie wchodzić, wiadomo chodzi o utrzymanie anonimowości. W sumie z sentymentem wspominam wczesne dzieciństwo, bo to był to dla mnie jedyny jako taki szczęśliwy czas w życiu. Ale te czasy już nigdy nie wrócą...
ego

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 02 mar 2016, 12:54
ego, no ja też dzieciństwo lubiłem, po za szkołą. Chciałem coś napisać o sobie ale przypomniało mi się, że to tysiące ludzi może czytać, więc nie będę pisał. Pewnie, że marzę o kobiecie, choć już coraz rzadziej a jej wyjątkowość jest głównie cechą intelektu i zrozumienia wzajemnego, byle by nie była mądrzejsza ode mnie, bo lubię czuć się facetem. Jednak niech to w kwestii marzeń pozostanie, a ja z chęcią znajdę sobie dodatkową, drugą rodzinę, która mnie zrozumie. Więcej chyba nic nie chcę.

Który rocznik jesteś, możesz napisać? Ja 75, w szkole miałem ciężko (przez bachory), a po za szkołą czułem się sobą, zajebiście było. Z chęcią się uwstecznię, byle by nic nie rozumieć z otaczającej mnie rzeczywistości.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 02 mar 2016, 12:56
Ḍryāgan napisał(a):Ja w pracy.

Jak bym miał teraz iść do pracy to chyba bym sobie strzelił w łeb :-|
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez ego 02 mar 2016, 13:03
abrakadabra xx, mój rocznik... była taka książka futurystyczna "Rok...." :)

Z chęcią się uwstecznię, byle by nic nie rozumieć z otaczającej mnie rzeczywistości.
Też bym się na to pisała, tylko chyba nie ma terapii powodujących nieświadomość rzeczywistości, to znaczy jest jedna, ale ona ( mam nadzieję) całkiem zabija świadomość ;)
ego

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 02 mar 2016, 13:15
ego, a są jakieś leki, żebym czuł się w takim lekkim pół śnie, byle nie w koszmarze. Nie do końca świadomy ale szczęśliwy, choć po części świadomy, jednak bez świadomości złych emocji, są takie, oprócz narkotyków, żebym pociągnął kilkadziesiąt lat, choć w sumie jakie to znaczenie, jak co niektóre drugi mogą zmienić mi percepcję odczuwania czasu. Jednak nie chcę być zbytnio zmulony, muszę odczuwać, radość z jednoczesnym odczuwaniem tego, że to wszystko jest rzeczywiste. Jest coś takiego?

Ty się wydajesz dosyć śmiała, tak to wygląda na forum, ja to muszę wykonywać mega wysiłek, żeby tak swobodnie sobie pisać. Takie to już moje społeczne problemy.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 mar 2016, 13:16
dzień dobry Kochani!!!

Siedzę w robocie usiłuję się obudzić kolejną kawą (a potem pantoprazol musze łykać...). Buro i znów paskudnie zimno.
Nie mogłam zasnąć, źle spałam, rano zwlec się nie mogłam. No i sobie jestem w takiej derealce i tylko czekam na koniec pracy. Potem musze lecieć po jedzenie dla psa i drobne zakupy, zrobię szybki obiad i włażę pod koc. Pierdzielę, nic nie robię więcej do wieczora.

Ściskam zbiorowo obolałych i skapcaniałych!

cyklopka, Nie mam żadnych kontaktów z ludźmi z przeszłości podstawówkowej i licealnej. I nadal nie chcę mieć. Dlatego żadnych facebooków i tym podobnych.

mirunia, Ale chociaż ładnie masz... Kochana trzymaj się w cieple, łykaj przeciwbólowy i zapewne minie. Tulam! Jeszcze troszkę i wszyscy się lepiej poczujemy!

platek rozy, Też już dziś resztki szamponu wygarniałam, chyba będzie trzeba wpaść do rosska... mam nadzieję, że dzień ogarniesz, trzymaj się!

Ḍryāgan, Też kostki wygrzewaj, kalesony, te sprawy... :D

JERZY62, abrakadabra xx, ego, Witajcie!!! :papa: Miłego dnia!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 02 mar 2016, 13:18
:/Czy wiadomości "do wysłania" można anulować? Z góry dziękuję za odpowiedź..

Sortuj wg