Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 01 mar 2016, 22:54
mirunia, co ja zrobię, że wszyscy przy mnie śmieszkują i chicholkują? :bezradny: Lekarka powiedziała, że pan W. to taki śmieszek musi być, a ona sama nie lepsza, bo w końcu nic aż tak zabawnego nie mówiłam.

Mam coś z Robina Williamsa :mhm: Mówię tylko prawdę, a ludzie się śmieją :( I leki te same brał co ja :o
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 01 mar 2016, 23:50
Dzisiaj mi źle bardzo....psychicznie! Przyczyny rozpoznane, konkretne.

Poza tym mam typowe dolegliwości wirusowe...
Muszę uważać, by nie zarazić pozostałej rodzinki.

Smutno....
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 mar 2016, 00:00
misty-eyed, Pozostaje mi Ciebie tylko tulać w taki dzień... :( Kochana umiesz wychodzić z tych stanów, czy też je przeczekać, zapewne więc tym razem też się uda. Życzę Ci, żeby nie potrwało to długo. I zdrówka, niech choróbsko Cię nie umęczy.
Chorutka też zajmujesz się maluchem?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 02 mar 2016, 00:07
kosmostrada, dziękuję Kochana... Mam nadzieję, że poradzę sobie z tym. Boli, bo smutek wywołany przez osobę, z którą chciałoby się żyć w serdecznych relacjach...
Tak, zajmuję się Chłopaczkiem, ale Mąż mi bardzo pomaga, gorączkuję trochę wieczorem.
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 mar 2016, 00:37
misty-eyed, Domyśliłam się skąd Twoje smutkowanie, bo to taki powód powtarzający się. :bezradny: Bardzo trudne...Tak bardzo by się chciało, żeby ta relacja była harmonijna i ciepła. No ale - życie... :( Mocno ściskam!
Wiem, że słaba zapewne jesteś przez choróbsko, ale może dobrze, że niuniek jest, wnosi trochę radości, no i zajmuje uwagę.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 02 mar 2016, 00:54
misty-eyed, szkoda, bo sądzę, że jesteś bardzo życzliwą osobą i trudno uwierzyć, że ktoś mógłby tego nie docenić. :bezradny:

Dobra, plan już mam. Udało mi się wyciągnąć kuzynkę na głupi film, więc w sobotę fast food, rundka po perfumeriach i kino. A jak znajdę w końcu jakiś zapach dla siebie, to sobie zamówię te odlewki. A potrzebuję czegoś nowego, bo nie odnajduję siebie w zapachach, ani nigdzie. Znudziło mi się bycie sobą. Samoocena niska raczej bardzo, a komentarze ludzi nietrafione bardzo frustrują więcej.

Internetowy Shoppen na otarcie łez będzie.

Jutro przychodzi "kolega" z podstawówki. Albo nie przychodzi. Zgodziłam się ze względu na solidarność ludzi chorych psychicznie. Ale boję się, że on będzie chciał szukać kontaktu z ludźmi z klasy, którzy i tak go na 100% mają gdzieś, a ja nie chcę, żeby oni cokolwiek o mnie wiedzieli. No nic, zobaczymy.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 02 mar 2016, 01:13
kosmostrada, cyklopka, dziękuję Wam bardzo...cieplej zrobiło mi się na duszy...
Maluszek jest cudownie zabawny, szczególnie ze swoim - babu, kofam :D

To są trudne relacje, powtarzam to niezmiennie. Moja T powiedziała mi kiedyś, że wszystko zależy od dojrzałości młodej strony /zakładając dobrą wolę strony starszej/. To złe może zagościć na zawsze w tej relacji...tak, to jest życie.

cyklopka, uwielbiam poszukiwania zapachów. Dzięki kosmostrada, mój nowy typ to Bottega. Zamienię Chloe na ten właśnie...
Życzę Ci odnalezienia swojego typu, i koniecznie popracowania nad samooceną, bo dlaczego ma być niska??

Dobrej nocki Dziewczynki!!!
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Siarlek 02 mar 2016, 01:29
No więc tak chyba zwolnię się ze swojej pracy, w której pracuje już 48 godzin. Oni chyba nie wiedzą, że ja tam siedzę 8 h za 1200 zł i dodatkowo nie pomagają mi w nauce. Chciałem jutro już spasować ale brat i psychoterapeutka mówią, że tydzien trzeba wytrzymac zeby ocenic.
cyklopka Ja cię rozumiem bo też nie chcę spotykać się ze znajomymi ze szkoły. No poza moimi dwoma najlepszymi kumplami. A tak trzymam się z daleka.
Teraz: Ketilept 25 mg
Kiedyś: brałem je wszystkie https://www.youtube.com/watch?v=lqnB_L3YHvE

Spamowa wyspa

przez cyklopka 02 mar 2016, 01:53
misty-eyed, mam Co najmniej osiem perfum, ale nie pasują mi na teraz.

A nie mam skąd wziąć tej samooceny, bo nie mogę o siebie teraz zadbać tak jak bym chciała.

Psychiatra mi kazała chodzić wcześniej spać, negocjować z domownikami, ale ja nawet nie próbuję. Dlatego mało piszę, bo tylko tyle, że mi mycie, jedzenie i spanie nie sprawia przyjemności :bezradny:

Siarlek, żal mi tego chłopca, bo zachorował w ósmej klasie, więc jedyni znajomi jakich kiedykolwiek miał, to koledzy i koleżanki z klasy, a jedyny powód do dumy, to bycie dobrym uczniem w podstawówce. Teraz nie ma żadnych znajomych i nie chcą go przyjąć do szkoły dla dorosłych.
Ja natomiast z czasem poznaję coraz bardziej wartościowych ludzi, więc nie będę nagle budować relacji z osobami, które ostatnio widziałam 15 lat temu, a wtedy były głupie i mnie nie lubiły, przezywały, przedrzeźniały itd.

Mam też koleżankę z liceum, która podobnie nie ma znajomych, też nie chcę za jej pośrednictwem odnawiać kontaktu z osobami z klasy.

Niestety garną się do mnie ludzie, którzy żywcem nie mają z kim pogadać czy pójść.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 02 mar 2016, 08:14
Witam wszystkich przy porannej kawce - jednak na wschodzie też spadł śnieg :)

Siarlek, na początku zawsze jest trudno. Bez sensu się zwalniać po dwóch dniach. Poczekaj trzy miesiące, bo pewnie taki masz okres próbny - wtedy będziesz wiedzieć czy chcesz czy nie i oni też będą wiedzieć czy chcą Cię zatrudnić czy nie. Doświadczenia i umiejętności nabywa się latami. A współpracownicy nie zawsze chcą się dzielić swoimi doświadczeniami. Takie życie... Do wielu rzeczy zwykle dochodzi się samemu.
cyklopka, a Ty szukasz jakichś kontaktów z ludźmi sama czy czekasz aż ktoś się z Tobą skontaktuje? Bo to dość istotne. Czy znajomi których masz są z Twojego wyboru, czy też są, że tak powiem, z przypadku - bo akurat sobie przypomnieli, że kiedyś cię znali.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 mar 2016, 08:16
Dzien dobry Wszystkim :*********
Ledwo zad zwleklam z wyrka , czuje sie tak sobie. Jade do pracy , najwyzej jak sie gorzej poczuje to sie zwolnie do domu. Szkoda mi godzin :bezradny:
Sniegu napadalo w nocy.
Wczoraj jeszcze musialam zrobic plan na warsztaty o reintegracji zawodowej .Bo chce zebysmy cala moja grupa zostali na tych wtorkowych warsztatach bo inaczej nas przerzuca na drugi koniec miasta do kogos innego i z inna grupa. A tu mamy blisko i dwa wszyscy sie znamy.

mirunia , kosmostrada Kochane jak sie dzis macie?:*********

kosmostrada prawda ze ladne zakupy zrobilam?:D A swieczki juz wpisalam na liste zakupow na ktorej widnieje szampon , ktory kupuje juz 2 tydzien i w koncu musze kupic bo juz doslownie nie mam czym glowy wymyc.

cyklopka, :********o ja tez nie lubie spotkan z ludzmi z klasy . Jakos odstawalam od reszty bo pisalam wiersze i duzo czytalam i generalnie zylam w swoim swiecie a dziewczyny w podstawowce juz uganialy sie za chlopakami .

misty-eyed, tulam Cie :********
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 02 mar 2016, 09:24
platek rozy, a ze mną się nie przywitasz? :why:
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 mar 2016, 10:46
Dzień dobry! :papa:

Chyba w nocy też padał śnieg, bo jest go więcej, niż wczoraj wieczorem. Chlapa na chodnikach, ale drzewa i krzewy piękne.

platek rozy, też wstałam ledwo żywa, bolą mnie nadal plecy i ramiona. Poszłam wczoraj wieczorem do apteki i kupiłam opokan, wzięłam na noc, ale po jednej tabletce to za mało, żeby coś pomogło. Pobiorę kilka dni... może coś ruszy.
Nastrój oczywiście w głębokim dołku... :(

Ḍryāgan, :papa: witam w zimie!

Takie zdjątka machnęłam idąc do pracy.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 02 mar 2016, 10:59
Witam wszystkich :smile:

Ḍryāgan, ja się z Tobą przywitam, hej ;) Jak samopoczucie?

mirunia, u mnie jest dużo mniej śniegu.
♪♪♪

Sortuj wg