Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 lut 2016, 20:27
Ledwo zyje ale jeszcze dycham ...
Teraz leze do gory kolami ale dzien przetrwalam .Bylo ciezko no ale dzien w pracy zaliczony , praca cala zrobiona na dzis wiec sie ciesze ze mimo migreny jakos to poogarnialam.
Odchodzi moja zwierzchniczka i jestem niepocieszona . Splakalysmy sie . Ide na impreze pozegnalna.
Najgorsze ze nie wiem kto teraz obejmie jej stanowisko i jaka ta osoba bedzie , stresuje mnie to.

A w pracy zeby sobie dogodzic i sie porozpieszczac na to zle samopoczuce to sobie zrobilam owsiane o!

Sciskam Dziewczyny ! Na nic wiecej nie mam sil.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 24 lut 2016, 20:36
"Infinity" nie wiem, taki po prostu jestem jakiś dziwny. Po prostu, w moim przypadku wysiłek fizyczny dłużej trwający powoduje potliwość/zmęczenie, a że nienawidzę tego stanu to automatycznie powoduje on denerwowanie się tym, i wtedy dopiero zaczynam się silnie pocić i męczyć 1000razy bardziej, co powoduje uczucie totalnego wykończenia fizycznego. W takich stanach odczuwanie przyjemności spada totalnie do zera. Ale takie stany takiego "stresu" mogą wystąpić, również podczas zwykłego spacerku(w szczególności gdzieś dalej), po prostu idę i się pocę/stresuję, fajne nie?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 lut 2016, 20:44
jaktobylo, normalne przy nerwicy lękowej . Ja sie czasem z lęku poce nawet jak sie nie ruszam ;)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 24 lut 2016, 21:04
"płatek rozy" dzięki;-) a pani psycholog u której byłem w 2013 doszukiwała się w tym schizofreni paranoidalnej, wiesz, że niby stresuję się, bo czuję myśli innych ludzi negatywnie mnie oceniające, czy jakoś tak sobie to ona wykombinowała. Może też z powodu owych podejrzeń nie dostałem skier na psychoterapię.
Niby f20..., wg psychiatry to wciąż jeszcze nic pewnego, na moje pytanie czy może być to schizofrenia prosta, powiedział, że możliwe :/

Spamowa wyspa

przez cyklopka 24 lut 2016, 21:09
jaktobylo, to trochę brzmi jakby ta pani miała urojenia, a nie ty :mhm:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 lut 2016, 21:10
jaktobylo, a takie mysli to ja mam stale , czesto mi sie wydaje ze ludzie o mnie mysla to czy to i to tez jest niestety normalne w nerwicy lękowej.

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 24 lut 2016, 21:11
:papa:
wróciłam właśnie z treningu i leżę do góry brzuchem :105:

co u Was? (zaraz sobie poczytam ;) )
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 24 lut 2016, 21:15
platek rozy, mnie się do niedawna nieraz wydawało, że obsługa Rossmanna się ze mnie śmieje :mhm:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 lut 2016, 21:19
cyklopka, i moja T twierdzi ze czesto ludzie tak sobie wyobrazaja i mysla ze inni o nas mysla czy mowia to czy to. :bezradny: ja zawsze mam w glowie ze "co oni sobie pomysla jesli zachowam sie tak czy tak " albo ze na pewno mnie oceniaja negatywnie. Zostalo mi to po poprzedniej pracy :bezradny:

Zosia_89, czesc Zosiu :*******

mirunia misted-eyed :******** kochane tulam Was bardzo cieplo ! Wyczytalam co u Was i ja mysle ze to przejsciowe. Pogoda kiepska , zdrowi sie zle czuja to jak my sie mamy czuc.

Spamowa wyspa

przez kryty_k 24 lut 2016, 21:35
:papa: witajcie

Też chwilę poleżałam po powrocie z pracy, ale teraz wracam do tworzenia dokumentacji - może to pomoże cokolwiek na strutą psychikę...
Zmiana oznacza życie. Kiedy się nie zmieniasz, znaczy, że nie żyjesz.

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 24 lut 2016, 21:40
Hej ludziska ;) .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 24 lut 2016, 22:16
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 24 lut 2016, 22:19
Witam wieczorem.
nieboszczyk, przestań zaśmiecać spamową tymi linkami, bo normalnie szlak mnie trafi i ci przyp...lę wirtualnie!
Co tam słychać u wszystkich?
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 24 lut 2016, 22:28
jaktobylo, mam prośbę, usuń ten pusty obszar z podpisu, bo cały czas mi się wydaje, że to jakieś wideo się nie chce wczytać i tyle niepotrzebnego przewijania... :-|

platek rozy napisał(a):cyklopka, i moja T twierdzi ze czesto ludzie tak sobie wyobrazaja i mysla ze inni o nas mysla czy mowia to czy to. :bezradny: ja zawsze mam w glowie ze "co oni sobie pomysla jesli zachowam sie tak czy tak " albo ze na pewno mnie oceniaja negatywnie. Zostalo mi to po poprzedniej pracy :bezradny:

Mnie z psychozy, więc po lekach jest tego wyraźnie mniej.
Psychiatra mnie kontrolnie pyta, czy mi ludzie nie czytają w myślach. Oprócz Jorna raczej nie :mhm:

A że w ogóle nie lubię być oceniana w sytuacjach, kiedy muszę się jakoś wykazać nie z własnego wyboru, to jeszcze inny worek fretek, myślę, że zdrowi też tak mają.
I Miss Forum

Sortuj wg