Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez takie tam 24 lut 2016, 18:39
Taki dzień dzisiaj, że usypia. Gorzej, iż potem w nocy zasnąć nie można. Zapomniałbym...
DZIEŃ DOBRY :D :D :D
takie tam

Spamowa wyspa

przez cyklopka 24 lut 2016, 18:41
takie tam, dzień spadającego cukru, plus gunwo leci z nieba, nie pogoda.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 lut 2016, 18:41
kosmostrada, Kosmuniu Kochana, dzięki za zrozumienie i pociechę... pewnie masz rację, że trzeba przeczekać ten trudny czas. Właśnie od czasu grypy nie mogę sobie poradzić z gorszym samopoczuciem. To długie leżenie tak mnie osłabiło fizycznie i spowodowało bóle kręgosłupa- brak ruchu, że nie mam ochoty na nic, plus przedwiośnie daje się we znaki.
Posłucham się Ciebie i postaram się więcej spacerować po pracy.
W połowie marca mam wizytę u doktora, zobaczymy do tego czasu, co się zmieni na lepsze/gorsze i jaka będzie decyzja.

Fajne jedzonko pichcisz - szpinaczek mmmm. ;)

cyklopka, sen po południu jest zdrowy, ale wtedy późno chodzisz spać, za późno. :time:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 24 lut 2016, 18:43
mirunia, nie sądzę, żeby był zdrowy, bo przeważnie się potem źle czuję. A chodzę spać późno, bo się często stresuję wieczorem.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez takie tam 24 lut 2016, 18:48
cyklopka, szkoda, że tak daleko mieszkasz - ciastem bym poratował :smile:
U mnie śnieg popadał, ale i tak jest bosko :D
takie tam

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 lut 2016, 18:59
cyklopka, chyba czas na zmianę avatara :angel:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 24 lut 2016, 19:07
mirunia, kosmostrada, tak Dziewczynki, wszelkie infekcje bardzo nas osłabiają, do tego zaburzenia pogodowe, nasze przypadłości nerwicowe i i komplecik "słaba forma" gotowy.
Muszę przyznać, że odkąd piję czystek /czy czystka?/ przeziębienia przechodzę lżej. To jednak nie zmienia faktu, że ogólnie słabizna okropna.
No ale w moim przypadku to wiek z bagażem swoje dokłada.
Ważne, że nie tracę nadziei, optymizmu, który dostarczają mi mali chłopcy wnukami zwani :), a i trzecie maleństwo w drodze serce raduje :lol:
Tego się uchwyciłam, oczywiście poświęcam też sobie czas, w ulubiony sposób i jestem zadowolona ogólnie...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 lut 2016, 19:15
mirunia, Może się uda Kochana, nie zawsze drastyczny spadek formy oznacza nawrót totalnej katastrofy. Wiem, że się tego boimy.
Zobacz, możesz po pracy sobie gdzieś pójść tak spontanicznie, ja lecę - bo z psem, bo obiad, logistyka domowa mnie ogranicza, mam masę wymówek, żeby czasu nie poświęcić dla siebie. ;)
No makaronik mi wyszedł przedni.

cyklopka, Ja dziś powstrzymałam się przed drzemką, chociaż ciągnęło mnie, oj ciągnęło.

takie tam, Spiący, ale z energią, jak to robisz? :D

misty-eyed, Cieszę się, że jednak nastrój Ci nie siada. To takie ważne, żeby spokojnie słabość fizyczną przetrwać.

Zrobiłam sobie latte z Inki ze spienionym mlekiem, kardamonem i cynamonem. :105: Już kombinuję jak mogę, żeby się rozpieścić.
Pójdę jutro do pracy, bo nie mam siły na żadną działalność na rzecz swojej osoby, a przynajmniej wezmę wolne w czwartek przed świętami.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 24 lut 2016, 19:28
cześć... Heh,.. Tylko na tyle mnie stać,..w tej chwili. Wy wszyscy potraficie się tak pięknie inteligentnie wypowiadać, a ja nie. Ja nierozumiem tego co piszecie. Żeby cokolwiek zrozumieć muszę się bardzo mocno wysilić. To nie na moje siły w tej chwili. Jestem największym wyjątkiem na tym forum, w tym negatywnym sensie, jeśli chodzi o sprawność umysłu. Mam nadzieję, że się to zmieni za jakiś czas, ciekawe jak rozwiążę ten problem. Nie ma sytuacji bez wyjścia...
Niby f20..., wg psychiatry to wciąż jeszcze nic pewnego, na moje pytanie czy może być to schizofrenia prosta, powiedział, że możliwe :/

Spamowa wyspa

przez Infinity 24 lut 2016, 19:35
jaktobylo napisał(a):(...)nierozumiem tego co piszecie. Żeby cokolwiek zrozumieć muszę się bardzo mocno wysilić. (...)

Mam dziś tak samo. Pogoda jest do bani.
Poza tym ledwo co na oczy patrzę, w południe chwilami bełkotałam jakbym przedawkowała leki.
2 mocne kawy, bieganie, spacery z psiakami i nic mnie nie obudziło.

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 24 lut 2016, 19:44
Bieganie to strasznie stresująco/denerwująco/męcząca czynność, to tak z doświadczenia silna potliwość po tym mam też czasami ból głowy.
Niby f20..., wg psychiatry to wciąż jeszcze nic pewnego, na moje pytanie czy może być to schizofrenia prosta, powiedział, że możliwe :/

Spamowa wyspa

przez Infinity 24 lut 2016, 19:47
jaktobylo, czemu stresująca? u mnie przeciwnie, tylko tak odpoczywam.

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 24 lut 2016, 20:16
Infinity, :papa:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 24 lut 2016, 20:17
A mnie bioderko dalej boli i udo trochę też :(

Dostaliśmy skrypt z chemii do nauczenia, oczywiście prawie nic z tego nie wykładał, 4 osoby w grupie są po studiach związanych z biologią-chemią, reszta nie wie o co chodzi. Mam ochotę rzucić to wszystko w kobrę :evil:
I Miss Forum

Sortuj wg