Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 lut 2016, 11:46
Dzień dobry!!!

A u mnie powtórka wczorajszego dnia pogodowo- nie wiadomo o co chodzi. Jestem zamulona, chociaż wyspana i nie "przespana". Nie znoszę być taka otumaniona. :evil:
Zaraz ogarnę łazienkę, choć zarzekałam się, że dziś bez szmaty, ale jak słońce wychodzi to wali po oczach kurzem. Nie daję rady na to patrzeć. Potem mała rundka po lumpkach tak dla przyjemności i zakupy na obiadek.

Miłego dnia!!!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 24 lut 2016, 12:55
Witam Wszystkich ciepło :D

kosmostrada, ja też mam uczucie zamulenia, zmęczenia, znużenia. Czy to pogoda, trudno powiedzieć, może to tzw. przesilenie zaczyna się? Ale co zrobić, trzeba się zmobilizować, obowiązki czekają ;)
Niezmiernie trudno pokonać barierę "nic niechcenia", nawet wypiłam lekką kawę - nie pomogła niestety.
Najważniejsze jednak jest to, że nie powracają lęki, z resztą sobie poradzę :D

Pozdrawiam serdecznie :D

Szybko przygotuję obiad i odpoczywam dzisiaj od 15 /Wnuczka już nie będzie, Mąż wybywa z domu/-obiecałam to sobie!!!
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 24 lut 2016, 13:01
Cześć Wszystkim! Czasem jeszcze tu do Was zaglądam,ale raczej się nie udzielam.Też jestem dziś zamulona,zmęczona,ale wydaje mi się,że to wina przeziębienia.
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 lut 2016, 13:11
Dzień dobry! :papa:

kosmostrada, misty-eyed, Dziewczynki, dołączam do zamulonych i otępionych... dobrze, że w pracy nie mam nic poważniejszego do zrobienia, bo bym nie mogła się chyba skupić.
U mnie dzisiaj na przemian, słońce, grad, deszcz, słońce i tak wkoło. Więc taka pogoda niestety ma wpływ na nasze dolegliwości i trudno się dziwić, że mamy fazę niechcenia.
Dzisiaj miałam w nocy pobudki, ale usypiałam dalej. Obudziłam się przed budzikiem... więc wyraźnie jest coś nie tak.
Obiad wczoraj ugotowałam, to mam dzisiaj wolne od garów, tylko 2 ziemniaki ugotuję ;) i też odpoczywam.

Pozdrawiam cieplutko!

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 24 lut 2016, 13:33
Dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 24 lut 2016, 13:36
Hej spamowa
Ja dziś się wybieram do koleżanki
Będziemy zamawiać kebaby na obiad:)
Czuję się dzis dobrze:)
Pogoda w Krakowie słoneczna..
Głową mnie bolała Ale wzięłam 2 ibuprofeny
I jeden apap
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 lut 2016, 15:53
Wróciłam, ledwo szłam, jakbym miała kamienie doczepione do nóg... :roll:
Upolowałam tylko tunikę na wiosnę, zrobiłam zakupy ( teraz ciągle latam do sklepu, bo przecież nie mam lodówki). Zwariować można - co chwilę to się rozpinałam, bo słońce grzało, to zapinałam, to kaptur na głowę, bo padało.
Znów piję kawę, choć nie wiem po co, bo nie pomaga.
Zrobiłam sobie pyszną owsiankę z cynamonem, bananem i suszonymi żurawinami, teraz chwilę odsapnę i poskładam pranie.
Strasznie szybko mijają te dni.

misty-eyed, mirunia, PannaNatalia, Dziewczynki ściskam, myślę, że to pogoda. Wiosna zbiera się do buchnięcia i nas to rozbija.

Purpurowy, Lusesita Dolores, Witajcie!!!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 24 lut 2016, 16:08
czesc wam

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 lut 2016, 17:00
kosmostrada, a ja też już w domku, po obiedzie popijam herbatę z cytrynką.
Nastrój mam fatalny, dół, dół i zamuł. We łbie mi się kręci, bolą mnie ramiona, barki i łopatki. A nogi też z kamieniami jak u Ciebie. :bezradny:
Zaraz się nasmaruję Voltarenem, a wieczorem dobrze ciepła kąpiel.
No deprecha na całego. :bezradny:
Miałam powoli w marcu zacząć odstawiać esci, ale zanosi się chyba bardziej na zmianę leku, niż na całkowitą odstawkę. Tak dzisiaj sobie pomyślałam, (bo mam czarnowidztwo), że nie dam rady na czysto. A esci już chyba przestało działać. :bezradny:
Oj, do doopy taki żywot..................

Marcin2013, jak tam grypa, zdrowiejesz?

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 24 lut 2016, 17:04
czesc mirunia no pije atybiotyk i jest lepiej

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 lut 2016, 17:08
Marcin2013, to dobrze, że lepiej..... ale antybiotyk się pisze polonisto! :D

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 24 lut 2016, 17:17
dobrze antybiotyk :)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 lut 2016, 18:00
mirunia, Kochana moja, odłóż te czarne myśli na marzec. Spróbujmy odczekać teraz ten czas przesilenia. Trudno, bardzo słaby stan fizyczny, pogłębiony jeszcze brakiem zimy i Twoją ostatnią chorobą, ale to powinni minąć. Pomarudźmy, potem porozpieszczajmy się ile się da jakimiś drobiazgami, najwyżej najbliższy miesiąc będzie taki przejściowy, na niskich obrotach. Każdą odrobinę siły wykorzystać na wyjście z domu, nawet po pracy,drobną "działalność artystyczną", a jak nie to kocyk, książka i odliczanie czasu do świąt. Może uda Ci się zaplanować coś fajnego na weekend, co naładuje akumulatorki, może będzie ładna pogoda i będzie można dziabnąć kawkę na słoneczku?

Nie mam dziś spotkania z przyjaciółką, bo ma grypę. :( No nic, podłubię sobie w farbkach, wyjdę z psem, poherbatkuję z książką.
Teraz pichcę makaron z kurczakiem i szpinakiem w czosnku w sosie śmietanowym. A potem laba.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 24 lut 2016, 18:10
kosmostrada napisał(a):Dzień dobry!!! jak słońce wychodzi to wali po oczach kurzem. Nie daję rady na to patrzeć.

To jest ciekawe zjawisko, kurz jest zawsze, a tylko przy specyficznym oświetleniu przeszkadza. Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal ;)
Trochę jak z terapią 8)

Miałam nie spać dzisiaj po południu, ale oczywiście spałam. Mam @ na usprawiedliwienie. :zzz:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Sortuj wg