Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez piękna 22 lut 2016, 17:41
Purpurkumiły,trzymaj się i załatw jutro to co najważniejsze(!)
piękna

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 22 lut 2016, 18:04
Witam popołudniowo wszystkich
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez mirunia 22 lut 2016, 18:05
kosmostrada, dzisiaj to tej wiosny nawet za rogiem nie ma, to jakiś listopad powrócił. :shock: Jest szkaradnie, brrrrr.....
W piątek urwałam trzy małe gałązki z pączkami listków i włożyłam do wody. Będę miała wiosnę w domu.

Mnie też buja i kolebie, na dokładkę bolą mnie plecy od siedzenia w pracy. Tak w ogóle od kilku dni mam takie przykre bóle pleców i ramion od kręgosłupa.
Mało się tej zimy ruszam, bo gdzie będę łazić przy takiej pogodzie, jak ciągle leje albo wieje.
Łyknęłam pyralgin niedawno, może trochę zelży mi to bolenie.

Marcin2013, czym kurujesz tą grypę? Masz jakiś syrop wykrztuśny na kaszel? To tak bolą mięśnie od kaszlu, a jak kaszel jest suchy i męczący to też tchawica potrafi boleć -zdarta od kaszlu. Musisz wyleżeć grypę i pić dużo (mleko, woda z miodem i cytryną, lipa).

piękna, sfolguj z tą złością... mamy bywają różne! :bezradny:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez piękna 22 lut 2016, 18:11
Mirunia ale ona jest toksyczną matką;witaj Dryagan :papa: :papa: :papa:
piękna

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 22 lut 2016, 18:13
piękna, od toksycznych rodziców najlepiej trzymać się z daleka. Ja się próbowałem jakoś porozumieć, ale moja próba okazała się niewypałem. To teraz z daleka i tak jest lepiej. Chyba. Chociaż trochę boli w sumie
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez piękna 22 lut 2016, 18:19
Dryagan , bardzo boli-wiem.Trzymam się z daleka,ale sam rozumiesz po kimś dostałam geny...a moja matka się nie leczy i jest nie do wytrzymania,kasuje ojca o czym dowiaduję się ostatnia (!)
piękna

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 22 lut 2016, 18:20
Witam po pracy ;) .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Spamowa wyspa

przez piękna 22 lut 2016, 18:22
na_leśnik, witaj :papa:
piękna

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 22 lut 2016, 18:25
na_leśnik, hej.
Ja tez po pracy. Dzisiaj było spokojnie, chyba się trochę zrehabilitowałem :)

Spamowa wyspa

przez piękna 22 lut 2016, 18:27
Dryagan ,niepotrzebnie się denerwowałeś :mhm:
piękna

Spamowa wyspa

przez jetodik 22 lut 2016, 18:34
Czesc Wam

na_leśnik, hej, co porabiasz aktualnie?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 22 lut 2016, 18:43
piękna, jakby to kiedy nerwy były potrzebne! One po prostu są niezależne od naszego chcenia lub niechcenia. A swoją robotę skończyłem idąc do pracy w sobotę (dodatkowo). Podziękowania raczej za to nie dostałem, ale przynajmniej nie było bury A i tak mam dwie noce do tyłu. Widocznie organizm nie za bardzo rozumie, że nie należy się denerwować

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 22 lut 2016, 18:49
kosmostrada, mirunia, dziękuję Wam Kochane :D , dałam radę, jestem zadowolona. Mimo deszczu spacerek był przyjemny, bo jest dość ciepło. Teraz odpoczywam :D
Też boli mnie kręgosłup ;) Na noc nacieranie rozgrzewające konieczne.
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 22 lut 2016, 18:53
mirunia, mam atybiotyki bo bylem u lekarza

uwarzajcie na siebie bo wirusy grasujom umnie cala rodzina chora

Sortuj wg