Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 24 lut 2016, 19:44
Bieganie to strasznie stresująco/denerwująco/męcząca czynność, to tak z doświadczenia silna potliwość po tym mam też czasami ból głowy.
Niby f20..., wg psychiatry to wciąż jeszcze nic pewnego, na moje pytanie czy może być to schizofrenia prosta, powiedział, że możliwe :/

Benzosy itp. możecie do mnie pisać

Spamowa wyspa

przez Infinity 24 lut 2016, 19:47
jaktobylo, czemu stresująca? u mnie przeciwnie, tylko tak odpoczywam.

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 24 lut 2016, 20:16
Infinity, :papa:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 24 lut 2016, 20:17
A mnie bioderko dalej boli i udo trochę też :(

Dostaliśmy skrypt z chemii do nauczenia, oczywiście prawie nic z tego nie wykładał, 4 osoby w grupie są po studiach związanych z biologią-chemią, reszta nie wie o co chodzi. Mam ochotę rzucić to wszystko w kobrę :evil:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 lut 2016, 20:27
Ledwo zyje ale jeszcze dycham ...
Teraz leze do gory kolami ale dzien przetrwalam .Bylo ciezko no ale dzien w pracy zaliczony , praca cala zrobiona na dzis wiec sie ciesze ze mimo migreny jakos to poogarnialam.
Odchodzi moja zwierzchniczka i jestem niepocieszona . Splakalysmy sie . Ide na impreze pozegnalna.
Najgorsze ze nie wiem kto teraz obejmie jej stanowisko i jaka ta osoba bedzie , stresuje mnie to.

A w pracy zeby sobie dogodzic i sie porozpieszczac na to zle samopoczuce to sobie zrobilam owsiane o!

Sciskam Dziewczyny ! Na nic wiecej nie mam sil.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 24 lut 2016, 20:36
"Infinity" nie wiem, taki po prostu jestem jakiś dziwny. Po prostu, w moim przypadku wysiłek fizyczny dłużej trwający powoduje potliwość/zmęczenie, a że nienawidzę tego stanu to automatycznie powoduje on denerwowanie się tym, i wtedy dopiero zaczynam się silnie pocić i męczyć 1000razy bardziej, co powoduje uczucie totalnego wykończenia fizycznego. W takich stanach odczuwanie przyjemności spada totalnie do zera. Ale takie stany takiego "stresu" mogą wystąpić, również podczas zwykłego spacerku(w szczególności gdzieś dalej), po prostu idę i się pocę/stresuję, fajne nie?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 lut 2016, 20:44
jaktobylo, normalne przy nerwicy lękowej . Ja sie czasem z lęku poce nawet jak sie nie ruszam ;)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 24 lut 2016, 21:04
"płatek rozy" dzięki;-) a pani psycholog u której byłem w 2013 doszukiwała się w tym schizofreni paranoidalnej, wiesz, że niby stresuję się, bo czuję myśli innych ludzi negatywnie mnie oceniające, czy jakoś tak sobie to ona wykombinowała. Może też z powodu owych podejrzeń nie dostałem skier na psychoterapię.
Niby f20..., wg psychiatry to wciąż jeszcze nic pewnego, na moje pytanie czy może być to schizofrenia prosta, powiedział, że możliwe :/

Benzosy itp. możecie do mnie pisać

Spamowa wyspa

przez cyklopka 24 lut 2016, 21:09
jaktobylo, to trochę brzmi jakby ta pani miała urojenia, a nie ty :mhm:
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 lut 2016, 21:10
jaktobylo, a takie mysli to ja mam stale , czesto mi sie wydaje ze ludzie o mnie mysla to czy to i to tez jest niestety normalne w nerwicy lękowej.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 24 lut 2016, 21:15
platek rozy, mnie się do niedawna nieraz wydawało, że obsługa Rossmanna się ze mnie śmieje :mhm:
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 lut 2016, 21:19
cyklopka, i moja T twierdzi ze czesto ludzie tak sobie wyobrazaja i mysla ze inni o nas mysla czy mowia to czy to. :bezradny: ja zawsze mam w glowie ze "co oni sobie pomysla jesli zachowam sie tak czy tak " albo ze na pewno mnie oceniaja negatywnie. Zostalo mi to po poprzedniej pracy :bezradny:

Zosia_89, czesc Zosiu :*******

mirunia misted-eyed :******** kochane tulam Was bardzo cieplo ! Wyczytalam co u Was i ja mysle ze to przejsciowe. Pogoda kiepska , zdrowi sie zle czuja to jak my sie mamy czuc.

Spamowa wyspa

przez kryty_k 24 lut 2016, 21:35
:papa: witajcie

Też chwilę poleżałam po powrocie z pracy, ale teraz wracam do tworzenia dokumentacji - może to pomoże cokolwiek na strutą psychikę...
Zmiana oznacza życie. Kiedy się nie zmieniasz, znaczy, że nie żyjesz.

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 24 lut 2016, 21:40
Hej ludziska ;) .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."
Moderator / II Mister Forum

Sortuj wg