Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 lut 2016, 15:28
Cześć Dziewczynki i Chłopaki! :papa:

Dzisiaj nieco lepiej w pracy, już mnie tak nie muliło, chociaż sam ranek był jak zwykle kiepski.
Jeszcze troszkę i do domu. A pogoda w kratkę... trochę słońca, trochę chmur, ale nie pada, jeno wieje. Ciepło. Rano się zgrzałam idąc do pracy, wiadomo, z osłabienia.

kosmostrada, czyżbyś chciała lepić pierogi z tego twarogu eko? A jasiek fajny na fasolkę po bretońsku lub do barszczu ukraińskiego... no fajne rynkowe zakupy.

platek rozy, szafa bogata w pachnidła, ale nie wiedziałabym co zrobić z taką kolekcją, których perfum użyć... poza tym wiele z nich byłaby niewykorzystana i wywietrzałaby. :bezradny: Dobrze jest mieć kilka i coraz odświeżać.
Jak Ci dzionek mija i co porabiasz przy wtorku?

cyklopka, odpocznij najpierw po pracy i dopiero za naukę się weź. Musisz się wysypiać, żeby funkcjonować na dwa fronty, a nocne siedzenie nie sprzyja zdrowiu. Sen przed północą jest najzdrowszy. Muszę dać Ci klapsa. :time:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 lut 2016, 15:54
mirunia, Hej Kochana, też zaraz zbieram zabawki i spadam. :D
Nom fajne zakupy, jeszcze kupiłam małą dyńkę i kapustę czerwoną i jajeczka, no pełno różnych dobrości, będzie pichcenie. :yeah:
Twaróg pożremy ze szczypiorkiem, a potem z miodem, taki pyszniasty.
Chyba powolutku dochodzisz do formy. :great:

cyklopka, Humorek trochę wrócił, super!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 09 lut 2016, 16:00
Dzień dobry.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 lut 2016, 16:03
kosmostrada, a może podsunę Ci przepis na fajną zapiekankę, można to też później odgrzewać w plastrach na patelni (przyrumienić). Jadłam i pychota! Następny zakup takiego sera do zrobienia.
http://kulinarnizsp1kras.blogspot.com/2 ... nej-z.html

Spamowa wyspa

przez Natla_Miness 09 lut 2016, 16:28
Bardzo lubię ostatnio ten wątek. Kilka dziewczyn tutaj pisze fajne wpisy co u nich słychać. Jeszcze jakieś informacje o daniach, aż ślinka cieknie. Też chciałbym gotować, ale nie mogę się przełamać. Kiedyś się zbuntowałem przeciwko życiowej rutynie, śpię w dzień, zjadam jedzenie z garnka, nie przestrzegam trójpodziału posiłków. Trudno teraz tak się nawrócić.
Wcześniej monk.2000

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 09 lut 2016, 17:18
dzidobry

Spamowa wyspa

przez cyklopka 09 lut 2016, 18:01
mirunia, jak ja mam spać przed północą, jak oni do 23:30 oglądają telewizor :time:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 09 lut 2016, 18:03
cyklopka napisał(a):
Lusesita Dolores napisał(a):Witajcie :)
w Krakowie słonecznie i ciepło.
Ja zalegam w łóżku.
I raczej cały dzień spędze w łóżku. :-|
Obiad przynosi mama z pracy. Kotlety, ziemniok i marchewka z jabłkiem.
jak wy to robicie że wychodzicie z łóżka i zajmujecie sie życiem?

Myślę, że sytuacja w domu cię nie mobilizuje, żeby się czymkolwiek zajmować i ogólnie uczestniczyć w życiu rodzinnym, ja w pewnym stopniu też to mam, jak mam mniej obowiązków, to jeszcze mniej o wszystko dbam, a jak mam słuchać kłótni, to wolę udawać, że mnie nie ma, albo to przespać.

Natomiast jak idę do pracy, to tam jest dużo bodźców, więc organizm zaczyna uwalniać energię. Jedna lekcja z Domim i Matim działa mocniej niż kawa :lol:

tak sie dzieje jak ojciec pił i pije. teraz od ponad miesiaca nie pije a i tak zalegam w łóżku :/
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 09 lut 2016, 18:10
puk puk

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 09 lut 2016, 18:15
kto mi co ugotuje nie moge łazic

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 lut 2016, 18:27
Marcin2013, Ty sobie nie żartuj z tym kolanem, tylko niech Cię ktoś zawiezie na SOR, bo to może być poważny uraz (skręcenie kolana to nie żarty). Albo bierz taryfę i jedź.
Zjedz pajdę chleba z czymś, popij herbatą i do lekarza!

cyklopka, to niech słuchają tv cicho i drzwi zamknij od pokoju. W razie co stopery w uszy.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 lut 2016, 18:31
A ja wlasnie po obiadku --- dzis gulasz z kurczaka z suszonymi pomidorami , do tego ziemniaczki i konserwowe ogorasy .
Mialam warsztaty z inna pania bo pani K chora i jakie s te warsztaty byly ciekawsze.
Na terapii moja T stwierdzila ze nie jestem w tak dobrym stanie zebym mogla calkiem zrezygnowac z terapii a ja o tym wiem bo moj stan jest zaden no ale nie widze juz efektow chodzenia na terapie...

kosmostrada o lubie takie lokalne pysznosci :105:
Dobry bialy serek sama czesto wcinam na kolacje :) Co bedziesz porabiala?

mirunia ciesze sie ze do siebie dochodzisz :) Jeszcze kilka dni i bedzie juz calkiem dobrze. Co do perfum to ja tezs bym ich nie zuzyla ale lubie miec duzo chociaz w malych pojemnosciach :)

Lusesita Dolores, musisz sobie odpowiedziec co chcesz od zycia bo ja sobie nie wyobrazam zebym miala gnic cale je w lozku. Mam je jedno i poki bede w stanie funkcjonowac mimo chorob to chocbym na rzesach miala wstawac i wychodzic i miec rozne zajecia to tak bede robila. Mnie zal lezec bo nikt mi czasu juz nie zwroci. Dni uciekaja tak szybko i tylko to ode mnie zalezy co z nich wyciagne. Zycie toczy sie w realu , nie w lozku i internecie.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 09 lut 2016, 19:10
Witam wszystkich wieczorową porą :)
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 09 lut 2016, 19:11
przejdzie mirunia jusz mniej boli posmarowalem masciom

Sortuj wg