Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 07 lut 2016, 21:47
khaleesi, mnie się rzadko udaje powstrzymać. Muszę się odpowiednio nastawić...
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez khaleesi 07 lut 2016, 21:49
Ḍryāgan, ja akurat musze przez wzglad na miejsce pracy :D Czasem mam ochotę połowie osób tam urwać łeb przy samej dupie :mrgreen:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 07 lut 2016, 22:04
khaleesi, w pracy to już dawno nauczyłem się panować nad sobą. Mówię o moim ojcu, to co innego
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 07 lut 2016, 22:05
Ḍryāgan, :brawo: , jednak bardzo dużo od nas zależy...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 07 lut 2016, 22:07
misty-eyed, wiem, że zależy, ale nie wszystko.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 lut 2016, 22:16
Zrobiłam sobie herbatę zimową, bo jednak wieczorny chłód przypomniał, jaką mamy porę roku. Gożdziki, cynamon, świeży imbir, pomarańcza, cytryna, miód. Et voila, plus zapaliłam fajny wosk i takie wieczorne dopieszczenie gotowe.
Buszuję na stronce z odlewkami perfum i nie mogę się zdecydowac, jakie zamówic. :105: ( tak policzyłam, że na 3 mnie stac)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez JERZY62 07 lut 2016, 22:22
kosmostrada, ja też pije herbatkę ale nie taką bogatą jak Ty, moją ulubioną gorzką liściastą :smile:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 07 lut 2016, 22:25
kosmostrada, na której stronce kupujesz? Oczywiście jeśli mogę prosić :mhm: Ja też popijam herbatkę z imbirem i wanilią - zimno mi, chyba poćwiczę trochę z piłką...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez cyklopka 07 lut 2016, 22:32
khaleesi napisał(a):Ḍryāgan, ja akurat musze przez wzglad na miejsce pracy :D Czasem mam ochotę połowie osób tam urwać łeb przy samej dupie :mrgreen:

Ja głównie zerówce :evil:

Widzę, że moje zupełnie nieoczekiwane pojawienie się zaczątków empatii nie zrobiło wrażenia :(

Byłam dzisiaj osiem godzin zegarowych na zajęciach, bo odrabialiśmy.
Na farmakologii dowiedziałam się, że wszystkie -prile na ciśnienie mogą powodować suchy, uporczywy kaszel, więc chyba uratowałam ojca :shock:
Prowadząca od technologii postaci leków mnie pochwaliła, że sama rozwiązałam trudną receptę i żebym ją zrobiła na tablicy, bo inni by nie umieli :oops:
Potem zeszło na temat Polfy Tarchomin i dostałam głupawki, bo mi się przypomniała śmieszna sytuacja :lol: Niektórzy może znają historię.
Później już wszyscy mieli głupawkę ze zmęczenia i z powodu wykładu o czopkach. Czopki takie śmieszne.

Dziś mnie boli gardło, nie mam apetytu i trochę mi słabo :hide:
Martwię się, bo już za późno, żeby się zwolnić z pracy, a nie wiem, czy rano będę się czuć lepiej czy gorzej :cry:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 07 lut 2016, 22:37
cyklopka, może jesteś głodna i masz spadek cukru?
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez cyklopka 07 lut 2016, 22:43
misty-eyed, wypiłam b. słodką herbatę, nie chcę jeść :(
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 07 lut 2016, 22:51
cyklopka, to może zmęczenie po prostu...te zajęcia trwają trochę i świadomość, że jutro do pracy, może osłabić ;)
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 lut 2016, 23:00
misty-eyed, Plateczkowa mi poleciła odlewkiperfum.pl, właśnie zrobiłam przelew. Ale się cieszę. :yeah: Miałam potrzebę takiego nierozsądnego rozpieszczenia. Oczywiście mam jednocześnie wyrzuty sumienia... :hide: Nie wiem, czy kiedykolwiek się z tego wyleczę.

cyklopka, Kochana moja, ale ja tą zmianę w Tobie widzę już od jakiegoś czasu ( i mam nieodparte wrażenie, że o tym pisałam, może nie w formie ewidentnych gratulacji ;) ). Jak się poznałyśmy, to trudno to było nazwac relacją, a dziś nawet tulasy od Ciebie dostaję. :smile:
Zdrówka, niech to wirusowe licho Cię nie dopadnie, tfu tfu! Jak mówi Misty, możesz byc potwornie zmęczona.

JERZY62, A tak jakoś mnie wzięło na coś innego i zimno się zrobiło, bo pewnie też bym earl greya żłopała.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 07 lut 2016, 23:01
Boję się jak jutro dam radę :(

Nie jest to ani łatwa praca, ani łatwa szkoła. :bezradny:

Za dwa tygodnie mamy spotkanie fanklubu, zrobię fajną prezentację, to mnie bardzo cieszy :uklon:
I Miss Forum

Sortuj wg