Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 07 lut 2016, 15:19
Davin, to dobrze :great: , bo wiem dobrze, jak się funkcjonuje z bezsennością...
Brałeś jakieś leki?
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Davin 07 lut 2016, 15:22
misty-eyed, wczoraj nic nie brałem. Z leków mam tylko benzo a jutro może coś więcej będzie bo idę do psychiatry.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 07 lut 2016, 15:30
Davin, mnie wykańcza bezsenność, miałam kilka miesięcy spokoju i problem powrócił.Leków nie chce, bo działają tylko przez chwilę, więc nie chcę łykać chemii bez sensu. Dochodzę do wniosku, że za dużo rozmyślam, a na to nie ma rady, bo to taka wada ;)
Czyli potrzebujesz jeszcze leków...myślałam, że już jest lepiej :mhm:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 07 lut 2016, 15:46
Dzień dobry! :papa:

Cudownie dzisiaj na dworze... wiosna Panie Sierżancie! :D Wróciłam z półgodzinnego spaceru po słońcu, wystawiłam buziaka na fotony, bo reszta niestety okryta. Połaziłam po stadionie, wokół zielonego boiska, super... ludzie sobie też tam spacerowali, bo fajny widok na zieleń.
Nie poszłam dalej w miasto i spaliny, wróciłam na obiad, właśnie grzeję zupę. Jutro wracam do pracy, więc musiałam się trochę zahartować na powietrzu i zobaczyć jak jest w realu. Dzisiaj jakby lepiej, ale ranek jak zwykle bywa kopnięty zanim się rozkręcę.

kosmostrada, sukienka uniwersalna, bardzo fajna i taka klasyczna. Tak jak Ania pisze, dodatkami można ją ubarwić w zależności od okoliczności.
Zakup udany, powinnaś być z niej zadowolona.
Jakie atrakcje masz na popołudnie?

platek rozy, dobrze zrobiłaś wyprowadzając dołki i francę na świeże powietrze, może wiatr je wywieje w cho..rę, a wiosna poprawi nastrój.

misty-eyed, Kochana, może to rozdrażnienie z powodu bezsenności. :bezradny: Słońce to życie i radość... ale rozumiem, że możesz inaczej na nie reagować. W domu nie mam słońca, dlatego muszę wychodzić na zewnątrz, żeby łyknąć promyczków.
Widzę, że świetnie czułabyś się w Skandynawii, tam klimat dla Ciebie. :D

Cześć Chłopaki! :D Miłego popołudnia niedzielnego! :papa:

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 07 lut 2016, 15:59
mirunia, witaj Kochana :D
Na pewno bezsenność ma z tym coś wspólnego aktualnie, ale tak w ogóle nigdy nie byłam miłośniczką słońca, gorąca.
Tak, to prawda, chyba w klimacie skandynawskim czułabym się dobrze :D
Widocznie mam dużo słońca w duszy :lol: - ale skromna jestem :oops:

Miruniu, czy jutro już wybierasz się do pracy? Chyba 2 tyg, byłaś chora?
Z pewnością czujesz się jeszcze osłabiona, popijasz wodę z cytryną i miodem, albo chociaż z cytryną?
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 lut 2016, 16:10
No właśnie tak sobie Dziewczynki wykombinowałam, że sukienka wielozadaniowa, w zależności od dodatków. :yeah:

misty-eyed, Kochana, ja bym nie chciała, ale może zima jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa... ;)

mirunia, Pięknie dzisiaj, nie? :105: Niech Ci jutro gładko powrót do pracy minie, za to kciuki trzymam.
Zaraz jedziemy przejśc się po lesie, potem do Ikei, bo młody chce pobuszowac, to i tam obiadek zjemy. Zaplanowany na dziś pieczony schab po prostu będzie jutro.

Ḍryāgan, Powodzenia!

Davin, Cieszę się, że lepszy dzień dziś masz. Dobrze że ten doktor jutro.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 07 lut 2016, 16:16
misty-eyed, tak, jutro do pracy po 2 tyg. chorowania. Jestem jeszcze osłabiona, ale powoli trzeba wracać do życia.
Piję herbatkę z majeranku z miodem, lub rooibos z cytryną i miodem. Mam już mniej męczący kaszel, ale jeszcze jest. Syrop prawoślazowy super łagodzi.
Łykam też wit. B complex i Cerutin. Mam nadzieję, że wyprowadzę się na prostą. ;)

A słońca masz w sobie wielkie pokłady i tak trzymaj, a od innych czerp same serdeczności!

kosmostrada, dzięki za kciuki, trzymaj, trzymaj... przydadzą się!
A dzionek dziś piękny, tak mi ciepło w plecki było jak wracałam. :D

Smacznego obiadku wyjściowego... dobrze wykombinowałaś! :lol:

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 07 lut 2016, 16:22
Co by nie mówić, wyraźnie większość na Spamowej ma lepsze humory, samopoczucie i z tego trzeba się cieszyć...

Miałam wyjść po lody, ale Syn ma wpaść, więc przywiezie, moje ulubione waniliowo-czekoladowe z bakaliami-już się cieszę!!!
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Śmiercionauta 07 lut 2016, 16:38
Dzień dobry w ten ładny lutowy dzień
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 07 lut 2016, 16:59
Śmiercionauta, dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 07 lut 2016, 18:22
Lody zjedzone, kawa wypita i to by było tyle dużych kalorii dzisiaj. Ale co tam, rezygnować ze wszystkich przyjemności :roll: - nie mam zamiaru :!:
Za chwilę Niedziela z...w TVP Kultura. Lubię te programy.

Myślałam, że pojedziemy z Synem po baterie łazienkowe-umywalkową i wannową do Castoramy lub Leroy Merlin, ale Mąż nadal nie czuje się najlepiej, zrezygnowaliśmy więc ;)
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Śmiercionauta 07 lut 2016, 18:29
Purpurowy, jak tam samopoczucie?

misty-eyed, lody, fajna sprawa. Sam bym zjadł, ale nie mam sił wychodzić. Chyba posypię szron z zamrażalnika i zliżę go ;)
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Spamowa wyspa

przez Nortt 07 lut 2016, 18:29
Pijany ziomek mnie cały czas męczy, chcę jakąś ławke skręcać... Spoko, emigracja, tu się pije, rozumiem.... ale on za godzinę do roboty idzie...
Wenlaflaksyna, Mirtazapina i symbolicznie Metylofenidat
''Jak możesz twierdzić, że kochasz jednego człowieka, skoro na świecie jest dziesięć tysięcy ludzi, których kochałabyś bardziej, gdybyś ich kiedyś poznała? Ale nigdy ich nie poznasz.''

Spamowa wyspa

przez JERZY62 07 lut 2016, 18:29
Ja dzisiaj robiłem przy spłuczce do toalety i udało mi się ją zrobić także działa.
♪♪♪

Sortuj wg