Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 04 lut 2016, 22:53
cyklopka, dla mnie kaszanka jest nie do zjedzenia, chociaż w dzieciństwie zajadałam się nią z ketchupem :105:
czar prysł kiedy dowiedziałam się z czego jest zrobiona, podobnie było z czerniną

kosmostrada, i dla mnie byłoby spore ;) choć cyklopka słusznie połączyła klimaty smażenia i skwarek :D

Purpurowy, ja wszystko z ketchupem, łącznie z ciastkami :great:
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 04 lut 2016, 23:06
wyleczyłem się z szumów usznych. a szumiało mi tak, że nie dało się zasnąć. Miałem generator szumów, przy łóżku tak żeby zagłuszyć. obecnie mam ciszę w uszach. w sumie po roku mineły mi całkiem. brałem zabiegi laserowe.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 04 lut 2016, 23:11
misty-eyed napisał(a):JERZY62, gra cichutko...tak przyzwyczaiłam się i dzięki temu słyszę muzykę a nie szum /teraz już mniej/ męczący...

Mój "niedoszły mąż" ma uszkodzony nerw słuchowy (skłonności rodzinne, praca w fabryce i koncert przelał czarę), cały czas musi mieć muzykę albo telewizor w domu, żeby zagłuszyć jednostajny dźwięk o określonej częstotliwości :shock: Ale parę razy to ja dostałam reprymendę, że za cicho albo niewyraźnie mówię. :great:

Zosia_89, ja dobrze przyrządzoną polską kaszankę zjem, powoli i w nadmiernym skupieniu, ale zjem. Pożywne to i bogate w składniki mineralne.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 04 lut 2016, 23:23
cyklopka, to jest problem. Ja od jakiegoś czasu gorzej słyszę. Szczególnie prawo ucho "źle działa". Na szczęście nie boli, ale martwi mnie to...niestety metryka przypomina o sobie ;)

Zosia_89, ja nie mam problemow ze zjedzeniem po wytrawnym, mięsnym posiłku słodkiego, ale ciastek z ketchupem nie dałabym rady :lol:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez cyklopka 04 lut 2016, 23:34
misty-eyed, niom, ja bym na jego miejscu zwariowała, a całkiem możliwe, że nawet mieszkając pod jednym dachem.

Ech, nie mogę się doczekać, aż zaprowadzę ciszę nocną.

Mam już dość miłośników wiadomości, jak również miłośników filmów. Ostatnio rzadko oglądam filmy, tylko w święta, jak mi się już nic innego nie chce.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 05 lut 2016, 00:03
cyklopka, ja też rzadko oglądam filmy. Nie mam ochoty po prostu. Mam wiele zajęć, mało śpię, w związku z tym jestem słabo ogarnięta, nie za bardzo mogę się skupić na czytaniu, oglądaniu. Głównie słucham muzyki i czasem sięgam po krzyżówki. Czekam na zmianę i poprawę...

Kiedy będą ogłoszone wyniki wyborów :lol: :?: Już doczytałam...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez cyklopka 05 lut 2016, 00:18
misty-eyed, mnie w filmach chyba męczy długość. Książkę, grę, serial dawkuję sobie rozdziałami, odcinkami, nie muszę być cały czas skupiona. Rozwiązuję krzyżówki obrazkowe, ale idą mi o wiele gorzej niż myślałam.

I nieraz się dziwię, jak taki nieogarek jak ja może mieć taką odpowiedzialną pracę :hide:

Ale trochę mi ulżyło, że kolejne kombinowanie-załatwianie dopiero za tydzień, wracam do zwykłego zestawu obowiązków.

Powiem jeszcze, że ostatnio ustawiłam muzykę i odgłosy otoczenia (kroki, szum, śpiew ptaków) na głośno, a odgłosy walki znacznie ciszej i na prawdę teraz się fajnie przy tym odpoczywa. Wojna wojną, ale zwiedzanie nowych światów to jest coś :105:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez takie tam 05 lut 2016, 00:25
Miałem plotkować i zawiesiłem się. Po odwiesieniu zauważyłem, że kilka stron przybyło :D
Ktoś wspominał coś o jedzeniu? Dzisiaj praktycznie zamieszkałem w kuchni ;)
takie tam

Spamowa wyspa

przez cyklopka 05 lut 2016, 00:30
takie tam, plotkować to czeba najpierw wymyślić o kim.

Jest nowy fajny temat o brzydocie, nawet kilka :lol:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez takie tam 05 lut 2016, 00:38
cyklopka, o relacjach damsko-męskich i oleju palmowym? Co do tematów o brzydocie - nie wiem co napisać...
takie tam

Spamowa wyspa

przez cyklopka 05 lut 2016, 00:41
takie tam, w relacjach damsko-męskich na razie "puściłam wolno", niby żeby zadbać o siebie, choć nie dbam o siebie. Niech się dzieje wola nieba.

O oleju palmowym już chyba swego czasu powiedziałam wszystko :mhm:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez takie tam 05 lut 2016, 00:48
cyklopka, rozumiem. Zawsze możemy po prostu porozmawiać koleżeńsko (jeżeli mogę wyrazić się tak).
takie tam

Spamowa wyspa

przez cyklopka 05 lut 2016, 01:01
No przecież rozmawiamy :bezradny:

Pytaj o co chcesz :papa:

Jak tylko robi się cicho w domu, to wstajo, podchodzo ukradkiem do uchylonych drzwi i znienacka syczo "idźźź ssspać". Normalnie zawału można dostać.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez takie tam 05 lut 2016, 01:16
Hehe, też to przerabiam, choć u mnie napierw pies przychodzi i wzrokiem woła do łóżka :smile:
O co miałbym zapytać? Wiem, że lubisz Davida B., Gwiezne Wojny, Grę ;) oraz gobliny ;). Jaki numer buta nosisz?
takie tam

Sortuj wg