Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 lut 2016, 21:48
Z nieba leci coś dziwnego, wielgachne krople, chyba były wielkimi płatkami śniegu, który po drodze się roztopił. Niestety musiałam wyjść z psem. Ale po co wziąć parasol - wróciłam przemoczona i zziębnięta. To sobie zrobiłam gorący prysznic. Pies ( mokry) skorzystał z okazji i cichcem przemknął do sypialni zakopać się w kołdrze dla rozgrzania. :hide: Muszę zmienić pościel... :evil:

mirunia, Dobrze, że zapasy miałaś. Będzie dobrze, tylko się oszczędzaj. bo jak znam Ciebie to w weekend wpadniesz w porządkowy szał. ;)

Aluś, Trzymasz się jakoś? :(

Infinity, :papa:

Carica Milica, Sama robiłaś sushi? Ja raz się odważyłam i nawet wyszło całkiem całkiem. :105:

misty-eyed, Cieszę się, że fryzjera znalazłaś i zrobisz się na bóstwo! :great:
Tfu tfu, niech Cię nic nie rozłoży.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez JERZY62 03 lut 2016, 22:03
Obrazek
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez cyklopka 03 lut 2016, 22:24
kosmostrada napisał(a):cyklopka, Chyba intuicja dobrze Ci podpowiada, wszystko po kolei.

Nie wiem, co się terapeutka dziwi, że randka może poczekać :mhm:

mirunia napisał(a):cyklopka, tak, mam jeszcze stary termometr rtęciowy - ponoć najlepszy.

Na elektronicznym mam zwykle 35,6*C, na rtęciowym dokładnie tyle, na ile się czuję.

Obstawiam, że dzisiaj nie będzie spania z nerwów :zonk:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 lut 2016, 22:29
Dobranoc Kochani:********
Ja dzis mialam mega aktywny dzien w pracy , bylam nawet w UM z papierkami od nas firmowymi wiec mialama spacerek i to w ladnym miejscu bo bulwarami wislanymi. Tylko wialo strasznie.
A po pracy zaleglam na wersalce i obejrzalam sobie do konca caly sezon pierwszy "Mostu nad Sundem"

mirunia ciesze sie ze juz lepiej sie czujesz:********
Mnie cos lapie i sie z leksza bojam bo naokoło wszyscy pochorowani.

kosmostrada
jakie ksiazki z biblioteki nabralas?:********

Carica Milica:******** prosze o przepis na sushi. :angel:

Ide zaraz doczytac ksazke do konca a jutro zamierzam isc na chokolade z kolega ale nie wiem czy mi sie uda , do kitu sie czuje psychicznie. mam rozkminki --- dlaczego sie musze kur...wa meczyc z zaje ....ana choroba do konca mego zywota!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 03 lut 2016, 23:07
Jestem genialny! Siedzę przed komputerem i słucham sobie muzykę przez słuchawki i chciałem ją zatrzymać, więc szukam okna odtwarzacza, ale za nic w świecie nie mogłem go znaleźć. Aż po kilku minutach zorientowałem się że muzyka leci z słuchawek, które mają wbudowany odtwarzacz mp3...

Spamowa wyspa

przez takie tam 04 lut 2016, 00:40
kosmostrada, całkiem dobrze. Blog nawet olałem i z nieskalanym myślą czołem patrzę w monitor. Czy jakoś tak.

cyklopka, cieszę się, że Ci się udało.
P.S. Dopiero doczytałem, że zdrowie szwankuje - trzymam kciuki.

Wszystkim dobrego wieczoru życzę :smile:
takie tam

Spamowa wyspa

przez cyklopka 04 lut 2016, 01:35
takie tam, ja nie mam gorączki, komentowałam tylko ogólne prawdy o termometrach.

kosmostrada napisał(a):Z nieba leci coś dziwnego, wielgachne krople, chyba były wielkimi płatkami śniegu, który po drodze się roztopił.

Każdy deszcz jest śniegiem, który się roztopił w powietrzu. Woda w chmurach musi skrystalizować, żeby się zebrać w większe zlepki i mieć ciężar, żeby spaść. Nie dotyczy deszczów równikowych. bo one są z niższych chmur i powietrze jest znacznie cieplejsze.
Obrazek

Dobra, dzisiejszą przygodę autobusową opiszę wam jutro jak przeżyję jeszcze jutrzejszą.

Jutro mam przechlapane jak krokodyl, bo muszę być w dwóch miejscach na dwóch końcach miasta. Będzie bilokacja, teleportacja, no i oczywiście negocjacja typu "Doceniam co pani dla nas robi, ale muszę jechać do pracy, bo nie mogę sobie nie przyjechać do pracy".

Znajoma blogerka napisała kolejny artykuł o śmierci swojego męża (bardzo młodo zmarł, bo mukowiscydoza) i tak mnie to jakoś dotknęło, że ludzie to się nie boją kochać, nie boją żyć.

A ja to nawet nie powiem, że życie jest krótkie, chodźmy na herbatę.

I nawet się spać boję iść.

Teraz mi jest smutno, ale nie depresyjnie, tylko tak po ludzku.

I strasznie peniam przed jutrem, bo nie chcę ani pracy stracić, ani praktyk zawalić :zonk:

Jak mi się uda wszystko ogarnąć, to się jutro nawpierdzielam pączków dla ukojenia nerwów :hide:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kryty_k 04 lut 2016, 09:39
Witam wszystkich na spamowej wyspie.

Piszę, bo jeszcze póki co walczę. Nie wiem jeszcze jak długo. Nie wiem po co. Tak podobno trzeba, by walczyć... :-(
Zmiana oznacza życie. Kiedy się nie zmieniasz, znaczy, że nie żyjesz.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 04 lut 2016, 10:45
Witam :papa:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 lut 2016, 11:18
Witajcie:********
A ja mam wkurwa od wczoraj i juz zniesc nie moge tego zycia z choroba.Jak to ma tak juz do konca wygladac to nie chce mi sie zyc.
Terapia chyba walne bo moim zdaniem nic nie wnosi i juz nie wniesie . co miala wniesc to wniosla a jezdzic i czas tracic to jakos mi sie nie chce.
Wkurza mnie to ze moja dereala mnie wcale nie opuscila i lapie mnie nawet wtedy gdy wydaje mi sie ze jest ok i czuje sie niezle i nagle jebbbbb ! --- jestem w innym swiecie i wszystko jest obce.
Wczoraj np mnie tak w pracy zlapalo czym mnie wkurwilo i zdolowalo.

Zycze WAm milego dnia i paczka dzis nie jem zadnego jakby sie ktos pytal. na fit nie mam czasu zeby zrobic a inne z wykle to sam tluszcz i milion kalorii a ja chce miec swoja figure do poznej starosci ;) chociaz z tego sie bede cieszyla skoro np ze zdrowia nie moge .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez JERZY62 04 lut 2016, 12:23
platek rozy, hej ;) Taki przepis na pączki to fit?

Pączki, tylko pieczone w piekarniku., które maja około 150 kcal

Składniki

60 dag mąki tortowej tortowej + 3 łyżki na zaczyn
5 dag świeżych drożdży
200 ml mleka
15 dag masła
4 żółtka
10 dag cukru + 1 łyżka cukru na zaczyn
1 cukier waniliowy
1 opakowanie marmolady
cukier puder

http://www.przyslijprzepis.pl/przepis/paczki-fit
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez takie tam 04 lut 2016, 12:42
DZIEEEŃ DOBRYYY!!! :D :D :D
JERZY62, kradnę przepis. ;)
takie tam

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 lut 2016, 13:11
Dzień dobry!

Sytuacja pogodowa oddająca ogólna atmosferę - rano siąpanie, potem pełne słońce, potem pochmurno, przed chwilą ulewa, teraz śnieg... :roll: No i jak tu nie mieć bólu głowy? ;)
Jestem już po pierwszym pączku w pracy, jeszcze czeka na mnie stosik w domu. :yeah:
Po pracy lecę zdjąć lakier z pazurków, potem obiad, a potem mam zamiar robić - nic, tzn. jeść pączki i myśleć jak to dobrze, że jutro piątek. :D I mam pewien plastyczny pomysł, jeśli mnie pogoda nie dobije, to sobie podłubię.

JERZY62, Będziesz robił pączki?

takie tam, Czyżby był Waćpan dziś w dobrym humorku? Strzeliłeś już sobie rzetelną porcję cukrów? ;)

platek rozy, Platuś miłego dnia mimo wszystko! Wiem, jak się czujesz, bo jakoś już przestałam wierzyć, że wykaraskam się z tego, ale trzeba łapać te lepsze chwile i się nimi napawać. Nie ma innego wyjścia, żeby w dole cały czas nie być. :bezradny: Może jesteś na takim etapie - złości, a następnym będzie akceptacja.
Może uda Ci się dziś to wyjście na szokoladę?
Pytałaś co pożyczyłam - wzięłam Palina "Prawda", Irvinga "Regulamin tłoczni win" i Mendozy "Niewinność zagubiona w deszczu" - wszystkich lubię.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez JERZY62 04 lut 2016, 13:19
kosmostrada, nie, nie będę robił pączków tylko chcę wiedzieć jakie pączki to pączki fit i żeby było jak najmniej pracy przy nich.
Jak to dobrze mieć jakieś plany jak Ty, ja nie mam żadnych, przeżyć dzień potem następny i tak w kółko.

takie tam, to przepis znaleziony w necie.
♪♪♪

Sortuj wg