Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 30 sty 2016, 18:09
hej hej hejo hej :)

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 30 sty 2016, 18:09
Davin, właśnie szykuje się do oglądania :mrgreen: .

Bry everybody.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 sty 2016, 18:10
Davin, Purpurowy, :papa: :papa: :papa: Hey , hey . Ja to nie wiem co bede dzis porabiala jeszcze...

kosmostrada, tak odplatne to jest niestety i idzie w gruba kase bo to chirurgiczna robota a odplatne wszedzie , dzwonilam do funduszu ... Kiedys bylo za free ale to zniesli i pozniej slucha czlowek od dentystow ze zeby nienajaldniejsze a skad brac na leczenie i inne zabiegi je upiekszajace???
Co do kina to jak nie czujesz sie na silach to moze nie idz. Ja kin nie znosze , juz po smierci mamy miewalam w nich ataki paniki , pozniej jakis czas chodzilam a teraz tez nie lubie bo sie czuje jak zamknieta w klatce , w dodatku ciemnosci tez na mnie za dobrze nie wplywaja.Wole jednak inne rozrywki , typu festiwale jedzenia czy koncerty . Wprawdzie na tych jest multum ludzi ale nie sa zamkniete drzwi :pirate:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Davin 30 sty 2016, 18:11
na_leśnik, elo. Tobie film się spodoba przez tereny. :mrgreen: Role 2 aktorów fajne ale film dupy nie urywa.

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 30 sty 2016, 18:12
Davin, grunt żeby lendskejp się zgadzał, już nawet Leonarda zdzierżę :mrgreen: .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Spamowa wyspa

przez Davin 30 sty 2016, 18:17
na_leśnik, jeszcze jest Tom Hardy. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 30 sty 2016, 18:45
kosmostrada, 5,- zł :pirate:

platek rozy, 4,80 zł :pirate:

Wstałam rano, obejrzałam Teleexpress... Żartuję, nienawidzę Teleexpressu :evil:

Znajoma pytała na fb, jakie gry polecamy, kiedy jest chora i zmęczona, napisałam przy jakich grach odpoczywam, a z jakich musiałam zrezygnować, to mnie wyśmiała, że ja takich starych gier jeszcze nie przeszłam w całości, poza tym są udzie, którzy mają więcej obowiązków niż ja, a znajdą czas, żeby grać w nowości i wszystko co lubią. Jak jej delikatnie napisałam, że to niemiłe, to mi wyjechała, że nie znam się na przyjacielskim droczeniu, nie umiem merytorycznie dyskutować i skasowała mi posta :lol:

Ech, biorę te leki, jestem grzeczna, a problemy ze snem, z hałasem i z takimi drobnymi rzeczami, na które chcąc, nie chcąc zwracam uwagę nie mijają...
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Davin 30 sty 2016, 19:06
na_leśnik, a Ty nie jesteś tym łysym z absurdów drogowych? :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 sty 2016, 19:08
Dobry wieczór! :papa:

Kolejny dzień chorowania, chociaż częściej dzisiaj wstaję. Alem słabiutka, bez sił, pocę się z osłabienia. Parę jakichś czynności wykonam i siadam albo poleguję. :bezradny: Skoro wczoraj byłam u lekarza i wyszłam na dwór, to dzisiaj przy słonecznej pogodzie odważyłam się wyjść do apteki po syrop prawoślazowy, a przy okazji do spożywczaka. Wróciłam znowu mokra, szybka przebieranka i pod kołdrę. Jak doszłam do siebie, to ugotowałam szybką jarzynową z mrożonki i nastawiłam pranie ze stertą moich piżam i koszulek, bo już nie miałam w co się przebierać... i mnóstwem powłoczek na jaśka.
Takie uroki grypy. :bezradny: Ważne, że osłuchana jestem, a siły powoli przyjdą, trzeba czasu. Apetytu dalej brak, chyba winno-kwaśny kisiel sobie zrobię.
kosmostrada, fajny wypad miałaś na kawusię, blisko, miło i smacznie. :great: A z kinem możesz się zmierzyć, kto kogo przechytrzy. :D
Z futrzakiem w porządku po wizycie? Przestępca na wolności? :D

platek rozy, to se podgoniłaś robotę w domu, lubię tak ogarnąć w weekend dom... ale teraz muszę poczekać.
Ciekawa jestem ile zaśpiewają Ci za tę resekcję... to bandytyzm w biały dzień żeby Klinika Stom. nie robiła tego na NFZ.!

Cześć Chłopaki Wszystkie!!! :papa: Widzę, że były męskie rozmowy... Obrazek

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 30 sty 2016, 19:08
mirunia, dobry wieczór.

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 30 sty 2016, 19:23
Davin, nie kojarzę :bezradny: .

Cóż, graty i jedzenie popakowane, jeszcze tylko porządek w pokoju zrobić i można do filmu siadać :mrgreen: .

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 sty 2016, 19:55
Davin, Poczytałam recenzje i faktycznie do obejrzenia w chałupie. Ludzie piszą, że zajawka to wszystko co się w filmie dzieje - zaatakował go niedźwiedź, zostawili go na pewną śmierć , szuka zemsty... :roll:
Kusi mnie za to ten nowy Tarantino, lubię go okrutnie.

platek rozy, kiedyś kino uwielbiałam, teraz tak jak mówisz - czuję dyskomfort... :bezradny:

mirunia, No cześć Słońce! Wiadomo ku lepszemu będzie szło, ale słabiutka jeszcze będziesz. Ale chyba do pracy się w poniedziałek nie wybierasz?
Bardzo mnie kusi zmierzyć się z kinem, choć nie wiem, czy to najlepszy moment. :zonk:
Przestępca na wolności, czipa już ma więc mu nie zamontowali , kaucji nie wzięli :mrgreen: , ale musimy się meldować bezwarunkowo co 5 dni, nie może mieć kontaktu z innymi ludźmi i psami :shock: i nie może zachorować, czy cuś, bo nie można mu podać żadnych lekarstw.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 sty 2016, 19:58
cyklopka, Przez forum nie będę miała na kawkowanie... :why: A Ty kupisz sobie nowe buty. :D
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 30 sty 2016, 20:03
kosmostrada, jak tam po serach? Lepiej już?

kosmostrada napisał(a):Kusi mnie za to ten nowy Tarantino, lubię go okrutnie.

Cóż, osobiście lubię filmy Tarantino, ale w tym wypadku byłem zawiedziony.

Sortuj wg