Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Stracona100 27 sty 2016, 20:54
Carica super, korzystaj z każdej chwili :)
cyklopka a to całkiem fajne miejsce jest, choć do dziś nie wiedziałam o jego istnieniu :mrgreen:
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

Spamowa wyspa

przez platek rozy 27 sty 2016, 21:06
Praca , praca , praca a teraz odrabiam zadanie na zaliczenie na jutro na warsztaty a po warsztatach jade do pracy ;)
Mam do zamkniecia 2015 rok wiec dzis przekopywalam sie przez 7 segregatorow z papierzyskami .
Jestem zmeczona ale w pozytywny sposob.

mirunia, kosmostrada Carica Milica , cyklopka sciskam Was i tulam :):*******
Nie mam sil na wiecej opisow .

Chyba mnie wciaga na maxa real.
:mhm: :mhm: :mhm:

Milego wieczoru!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 27 sty 2016, 21:51
Podłubałam w farbkach, przygotowałam sobie nową okładkę ( z zachomikowanego pudełka po pizzy :mhm: ), teraz już mogę zalegać po legalu.

platek rozy, :great: No widzisz Kochana, mówiliśmy Ci, lek się rozkręci ( mówiłam, że to dobra bestia 8) ), praca wessie i będzie git. Ale proszę zaglądać, bo chcę wiedzieć co u Ciebie... ;)

Stracona100, No i tak możemy rozmawiać, ja spokojnie poczekam na Twoje wrażenia z Madery... ;)
Czemu Ci twarz ściągnęło? :shock:

cyklopka, Też nie wiedziałam o istnieniu takich wysepek, ale brzmi kusząco. :D

Carica Milica, Ucz się dziecię ucz, póki masz cug. :great: No widzisz, ile osób za Tobą w Polsze tęskni, nawet Twój lekarz... ;)

Co tam u reszty? Co porabiacie na wieczór? Gdzie nocna warta, heloł ja tu nie będę dyżurować! :time: :D
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 27 sty 2016, 21:53
Wczoraj zdychałem, dzisiaj zdycham, jutro będę zdychał, aż za te (statystycznie) 20 lat definitywnie zdechnę.

Spamowa wyspa

przez Stracona100 27 sty 2016, 21:56
kosmostrada ściągnęło mi paszczę, bo byłam u dentysty i dostałam sporą dawkę znieczulenia. Teraz już jest ok.

Purpurowy wszyscy zdechniemy, czym się martwisz :)
Ostatnio edytowano 27 sty 2016, 21:58 przez Stracona100, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez platek rozy 27 sty 2016, 21:57
kosmostrada, Kochana ale ja leku to biore mini mini ( ponoc to za malo) , dzis mialam poprzestawiane na biurku bo pani sprzatajaca poprzestawiala wczoraj i ja wpadlam w dereale ino tylko to biurko zobaczylam :shock: bo bylo inaczej niz ja sie przyzwyczailam , poza tym nie mialam miejsca na moje klamoty wlasne --- krem do rak , etui z okularami , telefon , kubek z herbata , zel antybakteryjny , balsam do ust ... ;) no i mialam za malo miejsca kolo faxu i telefonu a lubie jesli zalatwiam kilka spraw telefonicznie czy wysylam milion faxow naraz miec dokumenty pod reka. Poprzestawialam zatem po swojemu i juz bylo mi dobrze. Ale dereala to mi nie minie chyba do konca swiata ... zawsze mam ale w lepszym czasie malenka a w gorszym ogromniasta ...
Poza tym wiesz ze mnie kusi zeby isc w slady bonsaia :mhm: :mhm:
Zrobilam zadanie na jutro. :roll:

Ide do wanny .

Spijcie dobrze.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 27 sty 2016, 21:58
Stracona100 napisał(a):Purpurowy wszyscy zdechniemy, czym się martwisz :)

Że chciałbym coś (cokolwiek) osiągnąć zanim zdechnę.

Spamowa wyspa

przez Stracona100 27 sty 2016, 22:02
Purpurowy To super, że ciągle chcesz. Chcieć to móc! Teraz tylko trochę wysiłku i powolutku coś da się zbudować :great:

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 27 sty 2016, 22:04
Stracona100 napisał(a):Purpurowy To super, że ciągle chcesz. Chcieć to móc! Teraz tylko trochę wysiłku i powolutku coś da się zbudować :great:

Ambicja to cecha ludzi wartościowych, więc naprawdę nie wiem czemu chcę ją na siłę mieć.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 27 sty 2016, 22:12
platek rozy, Nam ciut ciut wystarczy na kopa ( i dobrze...). No już pewne rzeczy pewnie będą na zawsze, byle ich odczuwalność była znośna. Mimo wszystko dzień udany i niech już tak będzie. Cieszę się!!!
Spij dobrze!

Stracona100, Ano tak, przecież miałaś dentystę. Nie lubię znieczulenia.

Purpurowy, Przecież dokładnie wiesz jaką drogą pójść... Moim zdaniem, żeby powiedzieć, że się coś osiągnęło, nie trzeba od razu Nobla dostać. Np. wyjść z nałogu i potem pomagać w tym innym. Książkowe.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Stracona100 27 sty 2016, 22:13
Purpurowy każdy jest wartościowy, bo w każdym coś wartościowego można znaleźć.
Ambicja kojarzy mi się ze stawianiem sobie wysokich poprzeczek, zdobywaniu trudnych celów.....czy o to Ci chodzi. Może na początek wystarczy trochę samozaparcia i jakiś mniej wyszukany cel.
Ostatnio edytowano 27 sty 2016, 22:14 przez Stracona100, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 27 sty 2016, 22:14
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez piękna 27 sty 2016, 22:16
Dobry wieczór Wszystkim! :smile: :smile: :smile:
piękna

Spamowa wyspa

przez Stracona100 27 sty 2016, 22:17
kosmostrada ja też nie lubię, ale nawet w znieczuleniu czułam ból, to bez niego wyskoczyłabym w kosmos :shock:

Witaj piękna :)

Sortuj wg