Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 04 lut 2016, 13:36
platek rozy, przyczyną derealizacji jest niestety lęk

Derealizacja
– zaburzenie psychiczne określające różnego rodzaju odczuwanie zmian otaczającego świata. Osoba dotknięta derealizacją ma poczucie jakby otaczający ją świat był w jakiś sposób zmieniony, nierealny, oddalony. Główną przyczyną pojawienia się tego zaburzenia jest lęk, jednak może do niej również doprowadzić zmęczenie.
®

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 lut 2016, 13:40
takie tam, a nieprawda to? niestety prawda :bezradny:

JERZY62, wiem o tym , znam ja ta dereale jak wlasna kieszen a mimo tego nadal sie jej bardzo boje . Jak jak jestem w stresie to mam mega duza a jak czuje sie w miare ok to i tak ja mam tyle ze mala ale calkiem nie mija mi nigdy.

Wracam pracowac. Wczoraj mialam tyle pracy ze malo po godzinach ne zostalam ale zostawac nie bede bo mi za nadgodziny jednak nie wyplacili ... bo to staz i mam dostawac tyle i tyle i pracowac tyle i tyle.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 lut 2016, 13:41
JERZY62, Jerzyku ja jestem typem zadaniowca, bez planu się gubię... ;) Nawet jeśli jest to plan - nie mieć planu. :D

platek rozy, Kochana, ja też nie pamiętam kiedy ostatni raz czułam się cały dzień dobrze, będzie pewnie kilka lat. Ale co, mamy się w kosmos wystrzelić? Jedynie starać się, żeby ten bilans dnia wyszedł na plus, a jak nie dnia to tygodnia, I tyle. Nie dobiję Cię, potulam. ;)

takie tam, Biorąc pod uwagę ilość pączków, którą zamierzam pochłonąć, to nie wiem, czy jednak monsz nie będzie zbyt zmęczony po pracy. Może jakieś wsparcie zewnętrzne... :lol:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez takie tam 04 lut 2016, 13:50
platek rozy, niestety, wszędzie powieszchowność...

kosmostrada. lisico ;) A plany są nudne :P
takie tam

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 04 lut 2016, 13:51
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 04 lut 2016, 13:57
nieboszczyk, już Ci ktoś zwracał uwagę żebyś sobie wklejał linki do notatnika a nie na spamową.
®

Spamowa wyspa

przez mirunia 04 lut 2016, 13:59
Dzień dobry! :papa:

U mnie dzisiaj pogoda niewyjściowa, powrót zimy w dziwnym wydaniu. Zrobiło się ciemno i śnieżyca, że mało co było widać. Teraz spokój i cisza i na świecie biało. Zimno, tylko 3st.
Siedzę w domu oczywiście, dobrze, że wczoraj zrobiłam szybkie zakupy po wizycie lek.
Gotuję zupę pomidorową na skrzydełkach, do tego będą super kluchy. Nie mam pączka, więc tłusty czwartek z czekoladą. Nie mam zamiaru lecieć do sklepu, nadrobię innym razem. ;)
Głowa bolała mnie okrutnie nad ranem, aż mnie wybudziła... usnęłam ponownie i wstałam z ciężkim łbem, ale po kawce ulżyło.

kosmostrada, tworzysz dzieła Kochana, aż jestem ciekawa efektu. Wrzuć zdjęcie jakiejś ciekawej strony lub okładki. :uklon:
Plan dnia zacny i wprost proporcjonalny do pogody... musimy wytrzymać do wiosny. :bezradny:

platek rozy, trzymaj się Płatuś dzielnie... też miewam takie dni z derealą, ale to mija. Ten ostatni czas z grypą miałam lękowy i deprecha pełną gębą. Kiedyś łatwiej przechodziłam i znosiłam grypę, teraz o wiele dłużej, plus to osłabienie.

Panowie, pozdrawiam :papa:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 lut 2016, 14:01
takie tam, Może i plany są nudne, ale są dobrą mobilizacją do działania, jak człowiek ledwo nogą i mózgiem rusza. Impulsu, entuzjastycznego i spontanicznego pójścia na żywioł z reguły można nie doczekać w takim stanie. ;) Więc wolę zrobić sobie mały plan i jakoś się go trzymać, a dodatkowo spontanicznością i siurprizami cieszyć się w lepszych chwilach.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez takie tam 04 lut 2016, 14:10
Robaczki kochane, idę chleb piec, ale będę tu zerkać. Piszcie zatem ;)
takie tam

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 04 lut 2016, 14:21
Podoba mi się kreskówka Dzieciak Kontra Kot.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 lut 2016, 14:28
mirunia, Hej Słońce, widzę, że zaczyna energia w Ciebie wstępować. :great: Czekolada też dobra na zacukrzenie. :D
Postaram się coś wrzucić z moich "dzieł"... ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 04 lut 2016, 14:30
Dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez mirunia 04 lut 2016, 14:41
kosmostrada, oj, jeszcze słabiutka jestem, męczę się szybko i kaszlę. Snuję się po domu, ale już nie w szlafroku tylko w dresach.
Fajnie, ciekawa jestem tych Twoich prac i .... podziwiam za chęć tworzenia! :great:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 04 lut 2016, 15:54
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sortuj wg