Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 lut 2016, 13:41
JERZY62, Jerzyku ja jestem typem zadaniowca, bez planu się gubię... ;) Nawet jeśli jest to plan - nie mieć planu. :D

platek rozy, Kochana, ja też nie pamiętam kiedy ostatni raz czułam się cały dzień dobrze, będzie pewnie kilka lat. Ale co, mamy się w kosmos wystrzelić? Jedynie starać się, żeby ten bilans dnia wyszedł na plus, a jak nie dnia to tygodnia, I tyle. Nie dobiję Cię, potulam. ;)

takie tam, Biorąc pod uwagę ilość pączków, którą zamierzam pochłonąć, to nie wiem, czy jednak monsz nie będzie zbyt zmęczony po pracy. Może jakieś wsparcie zewnętrzne... :lol:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez takie tam 04 lut 2016, 13:50
platek rozy, niestety, wszędzie powieszchowność...

kosmostrada. lisico ;) A plany są nudne :P
takie tam

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 04 lut 2016, 13:51
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez JERZY62 04 lut 2016, 13:57
nieboszczyk, już Ci ktoś zwracał uwagę żebyś sobie wklejał linki do notatnika a nie na spamową.
®

Spamowa wyspa

przez mirunia 04 lut 2016, 13:59
Dzień dobry! :papa:

U mnie dzisiaj pogoda niewyjściowa, powrót zimy w dziwnym wydaniu. Zrobiło się ciemno i śnieżyca, że mało co było widać. Teraz spokój i cisza i na świecie biało. Zimno, tylko 3st.
Siedzę w domu oczywiście, dobrze, że wczoraj zrobiłam szybkie zakupy po wizycie lek.
Gotuję zupę pomidorową na skrzydełkach, do tego będą super kluchy. Nie mam pączka, więc tłusty czwartek z czekoladą. Nie mam zamiaru lecieć do sklepu, nadrobię innym razem. ;)
Głowa bolała mnie okrutnie nad ranem, aż mnie wybudziła... usnęłam ponownie i wstałam z ciężkim łbem, ale po kawce ulżyło.

kosmostrada, tworzysz dzieła Kochana, aż jestem ciekawa efektu. Wrzuć zdjęcie jakiejś ciekawej strony lub okładki. :uklon:
Plan dnia zacny i wprost proporcjonalny do pogody... musimy wytrzymać do wiosny. :bezradny:

platek rozy, trzymaj się Płatuś dzielnie... też miewam takie dni z derealą, ale to mija. Ten ostatni czas z grypą miałam lękowy i deprecha pełną gębą. Kiedyś łatwiej przechodziłam i znosiłam grypę, teraz o wiele dłużej, plus to osłabienie.

Panowie, pozdrawiam :papa:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 lut 2016, 14:01
takie tam, Może i plany są nudne, ale są dobrą mobilizacją do działania, jak człowiek ledwo nogą i mózgiem rusza. Impulsu, entuzjastycznego i spontanicznego pójścia na żywioł z reguły można nie doczekać w takim stanie. ;) Więc wolę zrobić sobie mały plan i jakoś się go trzymać, a dodatkowo spontanicznością i siurprizami cieszyć się w lepszych chwilach.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez takie tam 04 lut 2016, 14:10
Robaczki kochane, idę chleb piec, ale będę tu zerkać. Piszcie zatem ;)
takie tam

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 04 lut 2016, 14:21
Podoba mi się kreskówka Dzieciak Kontra Kot.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 lut 2016, 14:28
mirunia, Hej Słońce, widzę, że zaczyna energia w Ciebie wstępować. :great: Czekolada też dobra na zacukrzenie. :D
Postaram się coś wrzucić z moich "dzieł"... ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 04 lut 2016, 14:30
Dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez mirunia 04 lut 2016, 14:41
kosmostrada, oj, jeszcze słabiutka jestem, męczę się szybko i kaszlę. Snuję się po domu, ale już nie w szlafroku tylko w dresach.
Fajnie, ciekawa jestem tych Twoich prac i .... podziwiam za chęć tworzenia! :great:

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 04 lut 2016, 15:54
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 lut 2016, 18:05
Niestety żadnego rekordu w tym roku nie pobiję, zjadłam 4 pączki i mój żołądek odmówił dalszej współpracy. :( Idę sobie w kąciku pocierpieć.

Purpurowy, Hej! Dałeś się wciągnąć w pączkożarcie? ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 04 lut 2016, 18:47
kosmostrada, a to moje dawne wypociny... wrzucam dla dodania Ci odwagi w pokazaniu Twojej twórczości. :D

Tak se kiedyś rysowałam tuszem... następne wrzucę barwną zabawę pastelami. :oops:

Sortuj wg