Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 04 lut 2016, 10:45
Witam :papa:
Burza w moich emocjach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 lut 2016, 11:18
Witajcie:********
A ja mam wkurwa od wczoraj i juz zniesc nie moge tego zycia z choroba.Jak to ma tak juz do konca wygladac to nie chce mi sie zyc.
Terapia chyba walne bo moim zdaniem nic nie wnosi i juz nie wniesie . co miala wniesc to wniosla a jezdzic i czas tracic to jakos mi sie nie chce.
Wkurza mnie to ze moja dereala mnie wcale nie opuscila i lapie mnie nawet wtedy gdy wydaje mi sie ze jest ok i czuje sie niezle i nagle jebbbbb ! --- jestem w innym swiecie i wszystko jest obce.
Wczoraj np mnie tak w pracy zlapalo czym mnie wkurwilo i zdolowalo.

Zycze WAm milego dnia i paczka dzis nie jem zadnego jakby sie ktos pytal. na fit nie mam czasu zeby zrobic a inne z wykle to sam tluszcz i milion kalorii a ja chce miec swoja figure do poznej starosci ;) chociaz z tego sie bede cieszyla skoro np ze zdrowia nie moge .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez JERZY62 04 lut 2016, 12:23
platek rozy, hej ;) Taki przepis na pączki to fit?

Pączki, tylko pieczone w piekarniku., które maja około 150 kcal

Składniki

60 dag mąki tortowej tortowej + 3 łyżki na zaczyn
5 dag świeżych drożdży
200 ml mleka
15 dag masła
4 żółtka
10 dag cukru + 1 łyżka cukru na zaczyn
1 cukier waniliowy
1 opakowanie marmolady
cukier puder

http://www.przyslijprzepis.pl/przepis/paczki-fit
Burza w moich emocjach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez takie tam 04 lut 2016, 12:42
DZIEEEŃ DOBRYYY!!! :D :D :D
JERZY62, kradnę przepis. ;)
takie tam

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 lut 2016, 13:11
Dzień dobry!

Sytuacja pogodowa oddająca ogólna atmosferę - rano siąpanie, potem pełne słońce, potem pochmurno, przed chwilą ulewa, teraz śnieg... :roll: No i jak tu nie mieć bólu głowy? ;)
Jestem już po pierwszym pączku w pracy, jeszcze czeka na mnie stosik w domu. :yeah:
Po pracy lecę zdjąć lakier z pazurków, potem obiad, a potem mam zamiar robić - nic, tzn. jeść pączki i myśleć jak to dobrze, że jutro piątek. :D I mam pewien plastyczny pomysł, jeśli mnie pogoda nie dobije, to sobie podłubię.

JERZY62, Będziesz robił pączki?

takie tam, Czyżby był Waćpan dziś w dobrym humorku? Strzeliłeś już sobie rzetelną porcję cukrów? ;)

platek rozy, Platuś miłego dnia mimo wszystko! Wiem, jak się czujesz, bo jakoś już przestałam wierzyć, że wykaraskam się z tego, ale trzeba łapać te lepsze chwile i się nimi napawać. Nie ma innego wyjścia, żeby w dole cały czas nie być. :bezradny: Może jesteś na takim etapie - złości, a następnym będzie akceptacja.
Może uda Ci się dziś to wyjście na szokoladę?
Pytałaś co pożyczyłam - wzięłam Palina "Prawda", Irvinga "Regulamin tłoczni win" i Mendozy "Niewinność zagubiona w deszczu" - wszystkich lubię.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez JERZY62 04 lut 2016, 13:19
kosmostrada, nie, nie będę robił pączków tylko chcę wiedzieć jakie pączki to pączki fit i żeby było jak najmniej pracy przy nich.
Jak to dobrze mieć jakieś plany jak Ty, ja nie mam żadnych, przeżyć dzień potem następny i tak w kółko.

takie tam, to przepis znaleziony w necie.
Burza w moich emocjach.

Spamowa wyspa

przez takie tam 04 lut 2016, 13:20
kosmostrada, Wszechświatem, Wasze Wysokobłagorodie, jestem. Zostaję w wieku XIX :D :D :D :D :D

JERZY62, ale przez Ciebie ;) Jak ucho?

Ponoć, żeby pączka spalić to trzeba uprawiać seks przez pół godziny ;)
takie tam

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 lut 2016, 13:24
JERZY62, Hey:) ja bym zamienila make na razowa bo tortowa to tez nijaka i kaloryczna i cukier na ksylitol.
Pączki pieczone w piekarniku

Składniki:

50 g dobrej jakości masła klarowanego
300 g mąki razowej
10 g suszonych drożdży
120 ml mleka
100 g zdrowego słodziku, np. ksylitol, stewia, erytrol
2 jajka
szczypta soli
Cynamon

Przygotowanie:

Przygotuj rozczyn z drożdży, mleka i ksylitolu. Odstaw go na około 30 min. W międzyczasie rozpuść w rondelku masło. Wymieszaj wszystkie składki z przesianą dokładanie mąką, dodając na końcu tłuszcz. Tak przygotowane ciasto odstaw na 40 min w ciepłe miejsce. Po upływie wskazanego czasu rozwałkuj je na grubość 1,5 cm. Za pomocą szklanki wykrój z niego kółka i układaj je na wyłożonej papierem do pieczenia blasze.

Nastaw piekarnik na 160 stopni Celsjusza i piecz je w nim przez około 30 min. Po wyjęciu możesz posypać je kruszonymi orzechami, migdałami lub fruktozą.

kosmostrada
Kochana u mnie pogoda pt "czasem slonce , czasem descz , czasem snieg" Pisarzy znam wszystkich , kazdego cos czytalam , masz zatem troche czytania na wieczory :)
Co do samopoczucia byloby ok gdyby nie sranie w glowie jakbym miala zaraz glebnac , dereala czyli nie wiem gdzie jestem , czemu wszystko co mnie otacza jest dla mnie obce albo syndrom alcji z krainy czarow --- czemu jestem taka mala a w szystko dziwnie wielkie... :shock: :bezradny:
Nie moge se czuc jak normalny czlopwiek tylko musze codziennie z byle gownem walczyc.
mam dosc , dosc , dosc wezcie i mnie dobijcie bo sama nie mam odwagi!
Ostatnio edytowano 04 lut 2016, 13:27 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez JERZY62 04 lut 2016, 13:25
takie tam, niestety antybiotyk biorę :-|
Jakby to było dawniej to bym seks mógł uprawiać przez cały dzień prawie i same pączki jeść :smile:
Burza w moich emocjach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 lut 2016, 13:25
takie tam, Zeby paczka spalic to trzeba dac sobie niezly wycisk bo paczek akurat to najwieksza bomba kaloryczna wiec byle sex pitu pitu nie pomoze ;) to ma byc taki zeby czlwoiek ociekal potem i byl mega zajechany:P

Spamowa wyspa

przez takie tam 04 lut 2016, 13:27
JERZY62, zdrowiej :smile:

platek rozy, a ktoś o czymś innym gada? ;)

A se mięcho zjem, a co ;p
takie tam

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 04 lut 2016, 13:28
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 lut 2016, 13:31
takie tam, no zazwyczaj ludzie jak juz sa w zwiazkach dluzej uprawiaja pitu pitu a nie sex ;) nawet zreszta jak nie sa to tez tak to lubi wygladac .

Spamowa wyspa

przez takie tam 04 lut 2016, 13:35
Nie chcę mi się dzisiaj na terapię iść. No i blog uzupełnić muszę o gąskę pyszniut... Pyszną (unikam podatku od zdrobnień nałożobnego przez cyklopkę).

platek rozy, leniuchy jedne :D I pewnie się koncentrują tylko na sobie?
takie tam

Sortuj wg