Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 03 lut 2016, 15:27
kosmostrada, takie tam, sanepid ogarnięty i na radę pedagogiczną zdążę.

Nienawidzę zajęć zerówką, bo to jest jako dodatkowe obowiązki, nie wliczone do etatu. I usadzić 20 osób między pianinem, kiblem a kącikiem zabaw, tak żeby nikt nie przeszkadzał :evil:

Jedna baba z pracy mi zwróciła uwagę, że ja w pokoju nauczycielskim se pacze do fona, a ja nawet nie grałam, ani nie internetowałam, tylko paczyłam zdjęcia pana W. w ramach pociechy :oops:

Szczerze, to ja się nie dziwię, że on czasu za bardzo nie ma, bo ja też nie mam. I nie będę, wiecie, wybiegać w przyszłość, jesteśmy kolegami z pracy i dopiero możemy się lepiej poznać. I jeszcze bardziej szczerze, to mnie się nie pali, wolałabym najpierw zadbać o siebie, pewne rzeczy sobie uporządkować :roll:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 lut 2016, 15:36
cyklopka, No super, jutro też pewnie jakoś pójdzie! :great:
Wytęsknione ogólnie to Twoje serduszko. :bezradny:

Nie idę na pogaduchy. :why: P. zadzwoniła, że ledwo chodzi i jakieś czopy ma w gardle, zapowiada się na anginę, czy inne grypowate paskudztwo. Dla nikogo to frajda, gdy druga osoba słania się na nogach i ledwo mówi, a poza tym tosz to na pewno okrutnie zaraźliwe.
Następuje zmiana planów... :roll:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 03 lut 2016, 15:37
Dzień dobry.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 03 lut 2016, 16:38
Właśnie mi uciekł autobus-widmo, kierowca nie wyświetlił numeru i nie byłam pewna czy wsiąść. Przeszłam dwa przystanki, pojechałam jeden tramwajem i się przesiadłam. Ale będę 10 min spóźniona :hide:

kosmostrada, z jednej strony fajnie by było chodzić na herbatkę i trzymać się za ręce, z drugiej jednak strony czuję, że jestem jeszcze w trakcie jakiegoś procesu, okresu przejściowego, parę rzeczy do odczekania.
Wiesz, chciałabym być w takim punkcie na terapii, że już przeszłe błędy/niedomknięte sprawy by mi już nie przeszkadzały w relacjach. Mieć już gdzie zaprosić gości(a), mieć się gdzie wykąpać, mieć gdzie ćwiczyć, mieć gdzie ugotować.
Teraz mi brakuje przestrzeni, żeby zadbać o siebie i zwyczajnie trochę odpuszczam. Pancerzyk, kocyg i obudźcie mnie za miesiąc :hide:
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 03 lut 2016, 18:10
Dzień dobrywieczór! :papa:

kosmostrada, Kosmuniu Kochana jestem, melduję się, że żyję. Dzisiaj lepiej, ale wczoraj to ledwo żyłam, byłam okrutnie osłabiona... poniżej 36 na termometrze. :shock: Leżałam cały dzień, a na wieczór koleżanka-sąsiadka wysmarowała mnie spir. kamforowym i oklepała i po godzinie myślałam, że ducha wyzionę. Było mi tak okrutnie gorąco, aż słabo mi się robiło. Miałam ochotę wskoczyć do wanny i zmyć to z siebie, ale bałam się, że fiknę. Jakoś udało mi się ochłonąć z tego żaru i dopiero poszłam spać.
Byłam dzisiaj z Bratem u pulmonologa, bo miał wizytę zaklepaną na 13 i przy okazji poprosiłam o posłuchanie mnie cherlaka... miła dr osłuchała i wszystko jest ok - pić syropki. Tak, że dzisiaj w sumie pierwszy dzień jak się ubrałam i łażę jako tako. Pierwsze koty za płoty... mam nadzieję, że teraz już zacznę nabierać sił powoli i wracać do życia.
Kosmuniu, jak najmniej szwendaj się wśród tłumów, bo grypisko panuje. Praca-dom i spacer z futrzakiem i to by było na tyle!

cyklopka, zbieraj siły i rób powoli kroki do opuszczenia gniazdka... własne garnki, własna wanna, to jest to, o czym marzy każda młoda kobitka. Taka teraz pora roku, że pancerzyk i kocyg....
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 03 lut 2016, 18:18
mirunia, witaj.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 03 lut 2016, 18:42
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 03 lut 2016, 18:45
Co tu tak nudą i pustką wieje? Spamowa zdycha chyba
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 lut 2016, 18:59
mirunia, No witaj Kochana!!!! Jak dobrze, że jesteś! To Cię strasznie choróbsko sponiewierało. :( Dobrze, że dziś już jest lepiej. Po weekendzie pewnie już wrócisz do żywych... ;)

cyklopka, Chyba intuicja dobrze Ci podpowiada, wszystko po kolei.

Purpurowy, :papa:

Cały czas leje, z psem nas przemoczyło i chyba dziś już pokocykuję i poczytam czekając na chłopaków.
Pies ma jakieś adhd, np. spadł mi ręcznik papierowy - rozszarpał go na kawałeczki, cały czas mnie trąca nosem, wszystko byle zwrócić na siebie uwagę, chyba odreagowuje weterynarza. :shock:
Ale mi się chce spać...

Ḍryāgan, Hej! Czasami się więcej dzieje, czasami mniej...
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 03 lut 2016, 19:01
kosmostrada, witaj.

kosmostrada napisał(a):Pies ma jakieś adhd.

Mój kot Rudolf też ma adhd, ale mocno zaawansowane. :smile:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 03 lut 2016, 19:05
Ḍryāgan napisał(a):Co tu tak nudą i pustką wieje? Spamowa zdycha chyba

Olaboga, czas zamykać forum. Halo, policja, proszę odwołać internety!

Mirunia, a ty aby masz termometr rtęciowy? ;)

Ech, no chciałabym być taką dziewczyną/kobietą, która wraca z siłowni, bierze prysznic i gotuje coś zdrowego ^^

Na razie takie rzeczy jak mycie się, spanie i jedzenie nie sprawiają mi przyjemności ani ulgi, brakuje mi własnych rytuałów, a mam tylko presję zewnętrzną.

A po artykule, który w nocy przeczytałam zwiększyła się niechęć do jedzenia :?

Jak dojadę do domu (jeśli dojadę), to wam napiszę, co dzisiaj dowaliłam z autobusami. Spóźniłam się na konferencję tylko godzinę. Vivat ja!
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 lut 2016, 19:20
Purpurowy, Ładne imię dla kota - Rudolf. Jak się objawia jego adhd?
Futrzak jest od dzieciństwa bardzo spokojny, dużo śpi i jak wstępuje w niego diabełek to coś jest na rzeczy. Pamiętam jak uczyłam go jeździć ze mną grzecznie w samochodzie, to musiał dostać na wejściu gazetę albo torbę foliową do rozszarpania, co by nerw uspokoić. :D

cyklopka, Czekamy więc na Twój powrót. :smile:
Bycie na swoim to była dla mnie ogromna ulga, nie do opisania.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 03 lut 2016, 19:23
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, Ładne imię dla kota - Rudolf. Jak się objawia jego adhd?

Cały czas biega, skacze, rzuca się na swoje zabawki i trzeba go cały czas wpuszczać i wypuszczać, rzadko kiedy siedzi spokojnie.
A na imię ma Rudolf, bo na takim filmiku był kuzyn Rudolf i mówili na niego Rudi, a że mój kot jest rudy (rudi) to dostał na imię Rudolf.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 03 lut 2016, 19:34
Witam jeszcze raz :papa:

A moja babulencia kicia ma na imię po prostu Kicia.
®

Sortuj wg