Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 26 sty 2016, 18:17
Carica Milica napisał(a):Ale uczniowie, którzy nie mają partnerów są wykluczeni z grupy. Czym się usprawiedliwiają. Chorobą? Wyjazdem? Inną imprezą? Do jakiej szkoły uczęszczałeś? Cholera żyłam w przeświadczeniu, że moje liceum jest specyficzną, arogancką placówką - u mnie tradycja nakazywała stroje biało-czarne, styl a la rozdanie świadectw z podrasowaniem.

Masz 100% racji, są wykluczeni z grupy, ale bynajmniej tych osób które nie są wykluczone to nie obchodzi. Ja tam się nie usprawiedliwiałem, powiedziałem wprost wychowawczyni że pomimo usilnych prób nie udało się ani mi ani nikomu innemu znaleźć dla mnie osoby towarzyszącej, a ona wielce zdziwiona że jak to? Nawet na jedną noc nie możesz znaleźć?

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 26 sty 2016, 18:18
cyklopka napisał(a):Osoby, które nie zapraszały gości z poza szkoły tańczyły poloneza z kimś z klasy i tyle :bezradny:

A jak każdy z klasy, oprócz jednej osoby, miał osobę towarzyszącą do zatańczenia poloneza, to z kim wtedy ta osoba miała zatańczyć?

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 sty 2016, 18:27
Purpurowy, no to dziwna sytuacja, bo u nas większość osób była wolna albo chciała iść z kimś z klasy :bezradny:

A żałuję, że w ogóle poszłam, bo było w k*** nudno i nawet dobrej kolacji za tę kasę nam nie dali, tylko przemielone resztki z restauracji.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 sty 2016, 18:31
Wróciłam do domu i padłam. Ostatnią godzinę w pracy myślałam, że nie wyrobię tak mnie zaczął brzuch nawalać, wracałam zgięta wpół. Teraz jak poleżałam, podrzemałam, pantoprazol zaaplikowałam jest lepiej. Jest mi cały czas przeraźliwie zimno. :shock:

mirunia, Kochana, a to Cię dopadło wirusidło... :bezradny: Wiem, że umiesz się kurować, więc paskudztwo tłucz po łbie i wyzdrowiej nam tu szybko. Jeden plus - możesz leżakować z czystym sumieniem i do pracy nie chodzić. :smile:

platek rozy, Platuś to się umęczyłaś, ale dobrze że mogłaś to w domku przeczekać i teraz już chyba będzie dobrze.

platek rozy, mirunia, Kochane ale po cóż mam iść do doktora, on już ostatnio złamywał ręce, że nie ma co mi przepisać...A diagnoza, tak naprawdę co to zmieni, lepiej się poczuję? Jedynie co może mi zaproponować to branie leku codziennie, lub zwiększenie dawki, a to sama mogę sobie zaaplikować.

Purpurowy, Strasznie okrutne były te zwyczaje u Ciebie w szkole. :shock: Aż wierzyć się nie chce.

Carica Milica, U mnie też studniówka była "na galowo".
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Davin 26 sty 2016, 18:32
Purpurowy napisał(a):A jak każdy z klasy, oprócz jednej osoby, miał osobę towarzyszącą do zatańczenia poloneza, to z kim wtedy ta osoba miała zatańczyć?

Jeżeli chodzi o faceta to odbija laskę innemu a po tańcu bara bara. :mrgreen: Takie moje zdanie ale nic nie warte bo nie byłem na studniówce.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 26 sty 2016, 18:33
kosmostrada napisał(a): Purpurowy, Strasznie okrutne były te zwyczaje u Ciebie w szkole. :shock: Aż wierzyć się nie chce.

Ja to nawet rozumiem, bo taka osoba która nie jest w stanie znaleźć absolutnie nikogo na chociażby tą jedną noc to absolutny fenomen, którego nikt się nie spodziewał.

Spamowa wyspa

przez Davin 26 sty 2016, 18:36
Wybaczcie mi ale dzisiaj mogę być zbokiem. Dzisiaj jestem w euforii.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 26 sty 2016, 18:36
Davin napisał(a):Wybaczcie mi ale dzisiaj mogę być zbokiem. Dzisiaj jestem w euforii.

A nie ma problemu.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 sty 2016, 18:36
Purpurowy, Ale co to w ogóle za mus znależć kogoś na studniówkę? Tak jak u Cyklopki u mnie było też tak, że większość osób była wolna, więc był mix tylko na czas tańca, a jak było nieparzyście to tańczyło się o zgrozo z nauczycielem. :D
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 sty 2016, 18:38
Dobra, zmieniam temat.

Dziwne ołówki znalazłam O.o
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 26 sty 2016, 18:38
kosmostrada napisał(a): to tańczyło się o zgrozo z nauczycielem. :D

Czemu "o zgrozo"? Nauczyciel nie może być fajny? Ja na zielonej szkole mieszkałem w jednym pokoju z wychowawczynią. :lol:

(Davin, proszę, nie komentuj tego. :mrgreen: )

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 sty 2016, 18:41
kosmostrada, Kochana to zwieksz dawke bo wtedy czulas sie lepiej . Francowata pogoda i zdrowi na depreche zaczynaja chorowac . Patrz jak mnie zszargalo od poczatku listopada... Poprawi sie , ja to wiem ale musimy juz przygotowane na te zjazdy i tak w kolo. Az czasem wolalabym o tym nie myslec bo jak tylko sobie to uzmyslawiam to mam ochote wyc.

Tule Cie goraco i moze zacznij wracac od jutra na dawke codzienna?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 26 sty 2016, 18:43
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, Ale co to w ogóle za mus znależć kogoś na studniówkę? Tak jak u Cyklopki u mnie było też tak, że większość osób była wolna, więc był mix tylko na czas tańca, a jak było nieparzyście to tańczyło się o zgrozo z nauczycielem. :D

Z nauczycielami się fajnie tańczy. I mieli lepsze żarcie w pokoju nauczycielskim.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 26 sty 2016, 18:43
witajcie
stracona nie przejmuj sie

Sortuj wg