Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 26 sty 2016, 16:50
platek rozy, :D :D :D dziękuję. Jedne z najmilszych słów jakie usłyszałam ostatnio. :*
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 26 sty 2016, 16:53
Carica Milica, pogratulować gustu :mrgreen: .

mirunia, to kuruj się, co by Cię jeszcze lepiej nie rozłożyło. Podczas ostatniego wyjazdu do pracy nie leczyłem przeziębienia i efekty nie były za ciekawe...

takie tam, smacznego!
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 sty 2016, 17:21
mirunia, Kochana :********* oj to faktycznie Cie rozlozylo :( ale wczoraj jeszcze czulas sie niezle? Kuruj sie oby szybko przeszlo! Moc tulancow!!!!
Ja niestety brzuch , pol nocy w lazience , wymioty , biegunka i straszne bolesci :shock: juz myslalamz e umieram tak mnie bolalo , no 1 raz w zyciu takie bole mialam jakby mi sie koszki skrecaly :bezradny: :bezradny: i dopiero ok 5 poczulam sie lepiej.
W domu musialam zostac bo nie wiedzialam czy mnie gdzies w drodze znow nie zlapie?

na_leśnik, smaka robisz tym kebabem:>

Carica Milica, :******** mam dwie faworytki na Misski :mhm: :mrgreen: ;)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 sty 2016, 17:28
Zdecydowałam jednak wykluczyć ołówki oklejane folią, jeśli jest wyczuwalna pod paznokciem. Wyjełam wszystkie skrzynki i badam. Potem będę sortować nowe zdobycze. Nic tak nie uspokaja jak układanie wg. długości :105:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 26 sty 2016, 17:32
Hmm, studniówki znowu...

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 26 sty 2016, 17:37
Purpurowy, poszłabym na studniówkę, ale nie znam żadnego dziewiętnastolatka, który by mnie zaprosił. Jak jest tutaj jakiś piękny, dziewiętnastoletni i szuka partnerki, to niech do mnie pisze. :P Wyglądam na mniej, niż mam. :lol:
Ostatnio edytowano 26 sty 2016, 17:43 przez Carica Milica, łącznie edytowano 1 raz
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 26 sty 2016, 17:38
Carica Milica napisał(a):Purpurowy, poszłabym na studniówkę, ale nie znam żadnego dziewiętnastolatka, który by mnie zaprosił. Jak jest tutaj jakiś piękny, dziewiętnastoletni i szuka partnerki, to niech do mnie pisz. :P Wyglądam na mniej, niż mam. :lol:

Ja na swojej nie byłem (na cudzej z resztą też) bo u mnie w szkole była taka tradycja, że albo się przychodzi z osobą towarzyszącą, albo wcale, więc w moim przypadku sprawa była prosta.

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 26 sty 2016, 17:39
Wyglądam na mniej, niż mam. :lol:

To się nazywa skuteczna autopromocja! :mrgreen:
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 26 sty 2016, 18:00
na_leśnik, ale to prawda. Liczę prawie 26, a odmładzają mnie o sześć lat. Dobiję do czterdziestki i będę wyglądać, jak trzydziestka - obrażać się nie będę.

Purpurowy, czy studniówka imprezą typowo dla uczniów szkoły, czy dla wybrańców placówki, którzy mają partnerów lub dorwali jakiegoś kolegę/koleżankę itp.? Niezrozumiałe jest dla mnie podejście "nie mam z kim iść, wstyd, więc nie pójdę wcale". Z "tradycji" Twojej byłej szkoły powinni się wyłamać sami uczniowie lub przy interwencji rodziców.

platek rozy, konkurs jest fajną zabawą i tego się trzymam. :)
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 26 sty 2016, 18:04
Carica Milica napisał(a):Purpurowy, czy studniówka imprezą typowo dla uczniów szkoły, czy dla wybrańców placówki, którzy mają partnerów lub dorwali jakiegoś kolegę/koleżankę itp.? Niezrozumiałe jest dla mnie podejście "nie mam z kim iść, wstyd, więc nie pójdę wcale". Z "tradycji" Twojej byłej szkoły powinni się wyłamać sami uczniowie lub przy interwencji rodziców.

To jest dosyć skomplikowana sprawa. Uczniowie się z tej "tradycji" nie wyłamią, bo takich którzy nie są w stanie znaleźć osoby towarzyszącej chociaż na tą jedną noc to jest około 0,001%, tak samo rodzice się nie wyłamią, bo znaczna część rodziców wie że ich pociecha ma z kim iść na studniówkę, więc tych rodziców których dziecko nie może znaleźć osoby towarzyszącej też jest bardzo malutko.

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 26 sty 2016, 18:08
Carica Milica, nic ino się cieszyć. Ja w zależności od stanu zdrowia wyglądam na 10 lat więcej lub 10 lat mniej niż w rzeczywistości. Miesiąc temu jak kupowałem fajki na stacji benzynowej babka mnie o dowód poprosiła :mrgreen: .

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 sty 2016, 18:10
Purpurowy napisał(a):
Carica Milica napisał(a):Purpurowy, czy studniówka imprezą typowo dla uczniów szkoły, czy dla wybrańców placówki, którzy mają partnerów lub dorwali jakiegoś kolegę/koleżankę itp.? Niezrozumiałe jest dla mnie podejście "nie mam z kim iść, wstyd, więc nie pójdę wcale". Z "tradycji" Twojej byłej szkoły powinni się wyłamać sami uczniowie lub przy interwencji rodziców.

To jest dosyć skomplikowana sprawa. Uczniowie się z tej "tradycji" nie wyłamią, bo takich którzy nie są w stanie znaleźć osoby towarzyszącej chociaż na tą jedną noc to jest około 0,001%, tak samo rodzice się nie wyłamią, bo znaczna część rodziców wie że ich pociecha ma z kim iść na studniówkę, więc tych rodziców których dziecko nie może znaleźć osoby towarzyszącej też jest bardzo malutko.

Ja byłam z kolegą z innej klasy i strasznie się z nim nudziłam. Mogliśmy się umówić tylko na poloneza, a nie na siedzenie razem przy stole :zzz:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 26 sty 2016, 18:12
Purpurowy napisał(a):

Ale uczniowie, którzy nie mają partnerów są wykluczeni z grupy. Czym się usprawiedliwiają. Chorobą? Wyjazdem? Inną imprezą? Do jakiej szkoły uczęszczałeś? Cholera żyłam w przeświadczeniu, że moje liceum jest specyficzną, arogancką placówką - u mnie tradycja nakazywała stroje biało-czarne, styl a la rozdanie świadectw z podrasowaniem.

na_leśnik, mnie o dowód nie pytają już. :(
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 sty 2016, 18:13
Osoby, które nie zapraszały gości z poza szkoły tańczyły poloneza z kimś z klasy i tyle :bezradny:
I Miss Forum

Sortuj wg