Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 sty 2016, 17:17
Przespałam 3 godziny, zjadłam obiad, ale dalej jestem słaba, więc kocyg :hide: Nie wykluczam, że jeszcze mogę zasnąć, nie mam siły nawet na łamigłówki.

Pomyślałam, że ja też opodatkuję forum, będzie 5 zł za każdy zdrobniony przysłówek (cieplutko, słabiutko), 10 zł za zdrobniony przymiotnik (chudziutkie, mięciutkie), za rzeczownik symboliczne 1,60 zł. Będę bogata. :twisted:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 29 sty 2016, 17:19
Marcin2013 napisał(a):poco ci lekasz czes

Żeby mi wątrobę amputował, bo boli.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 29 sty 2016, 17:20
cyklopka napisał(a):Pomyślałam, że ja też opodatkuję forum, będzie 5 zł za każdy zdrobniony przysłówek (cieplutko, słabiutko), 10 zł za zdrobniony przymiotnik (chudziutkie, mięciutkie), za rzeczownik symboliczne 1,60 zł. Będę bogata. :twisted:

Fajniutki pomysł.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 sty 2016, 17:21
Purpurowy, a masz dawcę na nową?
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 29 sty 2016, 17:26
cyklopka napisał(a):Purpurowy, a masz dawcę na nową?

Coś się wykombinuje.
Albo zamiast wątroby to walnę filtr paliwa od Poloneza i może jakiś czas podziała.

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 29 sty 2016, 17:35
to nie dobrze dobi skocz z tymi winami nieumiesz sobie powiedziec nie nie pije bo sie wykoczysz nieto zebym cie umoralnial bo sam nie jestem swiety z alkiem

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 29 sty 2016, 17:46
Purpurowy, no i doigrałeś się. Wątroba do wymiany, w twoim wieku... Niestety jako alkoholik niewyleczony nawet do przeszczepu się nie kwalifikujesz.

Zosia_89, cześć maleństwo
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 29 sty 2016, 17:57
Zosia_89, a jakie to szczęście... w tym tygodniu byłem w pracy dwa ni i 3 godziny :) nie miałem czym się zmęczyć. To znaczy na pewno nie pracą...
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 sty 2016, 18:10
Esh , sie okazalo ze ta resekcja jest odplatna :hide: cena miedzy 300 - 700 zl :shock: wiec nie wiem jak ja zrobie bo kasy nie mam w posiadaniu takiej ... :?
Jestem wkurzona i na pania K tez jestem wkurzona bo na kurs mam juz isc i zajmie mi to i czwartek i piatek a mam w e czwartki jeszcze prace.
No zywcem nie odsapne nic bo bede calymi dniami poza domem :? :?

kosmostrada a to skurw iały dzieciol z tego sasiada :shock: :shock: :shock: w szoku jestem .
Mam nadzieje ze Ci sie uda z wetem dogadac. Jak sie teraz czujesz? Goscie maja przyjechac jak co piatek???

cyklopka lalka fajna :great: :great: te warsztaty byly odplatne czy za free?

U mnie w pracy organizujemy wymiane szafy wiec juz naszykowalam wor ubran :mhm: :mhm:

mirunia jak samopoczucie???????

Purpurowy, watroba nie boli wiec to nie ona , no chyba ze napuchla i uciska narzady inne

mam jakas straszna gonitwe mysli.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 29 sty 2016, 18:12
platek rozy napisał(a): Purpurowy, watroba nie boli wiec to nie ona , no chyba ze napuchla i uciska narzady inne

Tak, ja wiem. Ona nie może boleć, bo nawet nie jest unerwiona. Miałem na myśli że właśnie napuchła i coś uciska, napisałem tak potocznie.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 sty 2016, 18:17
Purpurowy, usg powinienes zrobic.

Zarabisty przepis na inke znalazlam

podziel się przepisem!

PL

menu
Składniki:

2 łyżeczki ulubionej Inki
200 ml mleka migdałowego
Pół łyżeczki sproszkowanego cynamonu
Pół łyżeczki sproszkowanego imbiru
1 łyżeczka kakao
Szczypta sproszkowanej gałki muszkatołowej
Szczypta sproszkowanego anyżu (opcjonalnie)
2 pierniczki
Bita śmietana

Przepis:

Imbir, gałkę muszkatołową, kakao, anyż i cynamon dokładnie mieszamy z 2 łyżeczkami ulubionej Inki. Mleko migdałowe przelewamy do rondelka i zagotowujemy. Następnie zalewamy nim wymieszane w kubeczku suche składniki. Wszystko razem mieszamy, aż składniki się rozpuszczą. Na górę kawy kładziemy delikatną i kremową bitą śmietaną. W dłoniach rozgniatamy pierniczki, którymi udekorujemy bitą śmietanę.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 29 sty 2016, 18:19
platek rozy napisał(a):Purpurowy, usg powinienes zrobic.

Miałem skierowanie na USG, ale tak się za to zabierałem że ważność skierowania się już skończyła. :bezradny: Cały ja...

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 sty 2016, 18:24
Purpurowy, no to trzeba raz jeszcze isc i zaczac brac leki odbudowujace watrobe . Moj byly tesc tak pil ze prawie w marskosc wpadl ale skonczylo sie na odwyku i silnych lekach wlasnie na odbudowe , dzis nie pije a watroba dziala sprawnie .

Esh , plakac mi sie chce . Jestem dzis strasznie umyslowo rozbita.
Nie umiem zdania sklecic jak mowie.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 sty 2016, 18:25
Zosia_89, ja inke pije co dzień ;)

podziel się przepisem!

PL

menu
Składniki:

2 łyżeczki ulubionej Inki
2 łyżeczki kakao
200 ml wody
2 łyżeczki miodu do osłodzenia
Mleko skondensowane
Ok. 2 małe bezy (wg uznania)
Orzechy pistacjowe

Przepis:

Do kubka wsypujemy Inkę i kakao, zalewamy gorącą wodą, słodzimy miodem i całość dokładnie mieszamy. Następnie ubijamy mleko na piękną, gęstą pianę. możemy je wcześniej troszkę podgrzać, żeby nie schłodziło nam napoju. Do piany dodajemy pokruszoną bezę, delikatnie mieszamy całość. Kładziemy kremową pianę na naszą kawę i posypujemy ją rozkruszonymi orzeszkami pistacjowymi… mniaaaammm…

Ta tez pyszna , uwielbiam pistacje .
Ostatnio edytowano 29 sty 2016, 18:28 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg