Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Stracona100 24 sty 2016, 13:43
płatek różyLexapro i Brintelix.
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 sty 2016, 13:51
Stracona100, brintelix strasznie drogi z tego co sie orientuje a zadna rewelacja niestety ... Lexapro to tez drozsza wersja escitalopramu .... Straszna drozyzne Ci poprzepisywali :shock:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 sty 2016, 13:52
platek rozy, jak się wali, to się wali. Nie bój się resekcji!! Miałam robioną dawno temu w górnej 2. Usuwano mi z pół korzenia, bo został w połowie przekłuty podczas czyszczenia kanału (zamiast wierzchołka). Nic nie bolało podczas zabiegu, później też nie. Miałam 3 szwy na dziąśle, a jeszcze zrobiła mi się przetoka i musiałam jeździć do Kliniki Stomat. na płukanie jej rywanolem. Miałam tylko ze 3 dni zwolnienia i było ok.
Przypomnij który to ząb, chyba dolna 1 lub 2 ? Więc łatwy dostęp do niego, a szkoda usuwać przedniego zęba. Nici nie przeszkadzają w mówieniu, cięcie jest od strony ust.
Jeszcze nie masz terminu zabiegu?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 sty 2016, 14:12
mirunia, Nie mam Kochana bo dostalam skierowanie wczoraj a klinika jest czynna od pon do piatku. Ciekawe co nastepne bede miala do usuwania ? :roll: juz mam jajniki w strzepach , paskuda na skorze mialam , teraz dziadowski kanal... a szkoda gadac.
Tak to dolna jedynka :(
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Stracona100 24 sty 2016, 14:18
Płatek róży wiem, że to z tych droższych. Wcześniej brałam Promolan i Seronil, ale mi nie pasowały.
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 sty 2016, 14:28
Stracona100, ale sa zamienniki z innych firm i to to samo a cena sporo nizsza , mirunia tez bierze escitalopram a duzo tanszy .. Nie dlalabym 200 zl za lekarstwa ktore moge kupic duzo duzo taniej tylko z innych firm.Chociaz brintelix chyba zamiennika nie ma ale jak pisalam zadna to rewelacja za taka cene bo w zasadzie nie jest niczym innowacyjnym .Esci ma sporo zamiennikow

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 sty 2016, 14:30
Dzień dobry Kochani!!!

U mnie właśnie słoneczko wyszło. Jest plus, więc robi się ciapa. Z rana było paskudnie i ja też wstałam w wielkiej lichości z chlip chlipem na końcu nosa. Monsz wyszedł z psem, co jednak wcale mi nie ułatwia, bo poranne zmobilizowanie się i spacer jednak bardzo pomaga.
Staram się teraz coś wymyślić, chyba wyjdę sobie samiuśka, bo ostatnio zaczyna mi się fobia pogłębiać, a nie chcę znowu być więźniem we własnym domu. Ogólnie koopa.

mirunia, platek rozy, Dziewczynki Kochane co nas tak ostatnio przydeptuje? :bezradny:

mirunia, Jak dziś paluszek?

platek rozy, Platuś resekcja brzmi groźnie i sam zabieg trochę horrorystyczny, ale jak pisze Mirunia da się przeżyć. Chwila niedogodności, ale dasz radę. Idź dzisiaj na tą wystawę, zapowiada się strasznie fajnie, a ja Ci pozazdraszczam. ;)

Stracona100, A u Ciebie słoneczko nie wyszło, żeby Cię wygonić z domku? Miłego pichcenia!

cyklopka, Czekałam na relację i na Ciebie wczoraj. No szkoda, że impreza nie okazała się fajna. Co dziś będziesz porabiała?

JERZY62, Ḍryāgan, Hej Chłopaki, co u Was?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 24 sty 2016, 14:35
platek rozy, no i dobrze, bo objechałabyś, d*** by ci zmarzła, a nic byś nie zobaczyła/nie posłuchała.

detektywmonk napisał(a):Witam.Ktoś pił oranżadę dziś,podobno do łask wraca ?

W sprzedaży jest dużo napojów gazowanych, nawet Fanta i Mirinda są oranżadą. Chyba że chodzi ci o taką o landrynkowym smaku, jak za naszego dzieciństwa, to taką też można kupić, tylko po co, skoro to niedobre. Niektóre energetyki mają podobny smak.

Stracona100, Lexapro dobre, mam fajne wspomnienia, byłam Szczęśliwa :105:

Powoli podgrzewam obiad, potem nie mam planów na popołudnie.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 sty 2016, 14:36
kosmostrada, Czesc Slonce:******* Myslalamz e moze Ty lepiej .. Nie wiem co to sie dzieje ... ja od Dnia Wielkiej Migreny sie wyzbierac nie moge ... . Zaraz obiad zjem i czekam na kolezanke.
Idz na spacerek chociaz kawalek zeby te fobie kopnac w zadek!
Zas odchoruje resekcje jak ten zabieg na paskudzie .

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 sty 2016, 14:43
cyklopka, kurcze szkoda ze tak nie wypalilo to nocne spiewanie , sadzilam walsnie ze to bedzie cos fajnego i nawet wieczorem zalowalam ze nie poszlam . Bowie mi bliski byl , wychowalam sie na Jego piosenkach :-|

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 sty 2016, 14:57
kosmostrada, :papa: hej Kochana! Tulam Cię mocno w tym zakichanym humorku... no jakoś tak nas powala ostatnio ta franca, jak nie lęki, to dół i zniechęcenie. :bezradny: ale nie dajmy się tak łatwo poddać. Nasze objawy często nasilają się przy zmianie pogody, a teraz właśnie to następuje... idzie odwilż i deszcze. Delikatne istoty tak reagują. Pomarudzimy i nam przejdzie.
Słabość to też emocja, gorzej jakby tych emocji nie było.
Kosmuniu, nie zaglądałam jeszcze pod bandaż, czuję chwilami lekkie ukłucia bliżej paznokcia i na zgięciu. Jutro se zmienię opatrunek i obaczę.

platek rozy, idąc na zabieg weźmiesz ciutkę afka, będziesz dobrze znieczulona i naprawdę nic nie boli. Po resekcji kontrolne rtg robią, czy dobrze wypełniony kanał i do domu. Weź sobie w ten dzień kogoś do towarzystwa do Kliniki, będzie Ci raźniej, bezpieczniej.

Stracona100, ja mam Eliceę 10 i kosztuje 15zł/opak. To dobra firma.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 24 sty 2016, 15:53
kosmostrada, to idź na spacer z niewidzialnym psem.
Ja chyba się dzisiaj barykaduję, najwyżej wieczorem do kościoła.

platek rozy, ale czemu tobie zawsze jakiś dentysta albo inny :bezradny: Jak nie urok, to przemarsz wojsk.

Cóż, mogę ci kiedyś prywatnie zagrać jakąś piosenkę, bo tam nie było warunków. Nie żebym speniała, ale całkiem możliwe, że ci ludzie nie cieszyli by się, gdyby ich przegonić do innej sali i nagle kazać im mnie słuchać. Chyba wolę Bowiego wspominać we własnym towarzystwie.

Teraz mam dylemat, w którą grę grać, czy w Star Wars, gdzie mam dużo fajnej fabuły do zrobienia, czy w Herosów, gdzie w sumie utknęłam na jednym scenariuszu :zonk:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 24 sty 2016, 16:31
Dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 sty 2016, 16:35
Wyszłam sama, nawet bez psa, lub z psem niewidzialnym jak mówi Cyklopka. Chciałam pójść na wystawę, ale ta galeria zamknięta ( swoją drogą co za głupota, w niedzielę, gdy najwięcej ludzi się przewala). No to potuptałam do księgarni, 70% off na wiele książek, pogrzebałam i nabyłam za całe 20 zeta z kawałkiem 2 poradniki - "Zdrowe grzechy. O tym jak sobie odpuścić i nie mieć wyrzutów sumienia" i "Żyć w równowadze", ot tak do zaglądania niezobowiązująco w wolnej chwili. Potem do H&mu, bo już mi się łacha mój mega szal, ale te wielkie szale po drogości, chyba już odczekam do następnego sezonu.
Chciałam sama usiąść na kawce, ale wszędzie full. :shock:
Słońce złośliwie się schowało.
Jestem dziś rozdwojona, taka depersonalizacja że hej. Stoję obok i patrzę jak normalnie rozmawiam ze swoją rodziną, jakbym film oglądała. Kto to jest ta Pani? Kim ja jestem? :roll:
Chyba najlepszym pomysłem na dzisiejszy dzień jest zwinąć się w kulkę z kubasem herbaty i książką. Tylko zwlokę się na zrobienie obiadu. Dziś schabowe, bo nie mam weny.
Tulam Was też Dziewczynki, przeczekamy.

Purpurowy, :papa:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Sortuj wg