Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 24 sty 2016, 01:58
Po południu jakoś przestał łączyć internet, dopiero wieczorem zresetowałam, tak że nic nie wiem, co pisaliście, nie przekopię.

Byłam na spotkaniu fanklubu, ale wyszłam wcześniej (niech oni tym razem zatęsknią, chciałam się przygotować na stypę po Bowiem. W sumie zaświeciliśmy tylko zimne ognie i poszli do baru. To była zwykła, duża ogólnodostępna sala ze stolikami pooddzielanymi od siebie, ciemno jak w dupie. Czyli element integracji, widzenia i słyszenia się nawzajem padł. Żadnego punktu programu nie było, ani malowania twarzy, bo za ciemno, ani zagrać, bo brak miejsca/za głośno. Mogłam czekać na zmianę sali albo na toast o północy, ale umarłabym tam z nudów. Gadałam z jakąś babką o zarobkach jej męża i chłopakiem, który nie ma pracy, ale rolnikiem nie będzie. :zzz: Ogólnie zero klimatu, zero nastroju.

Wtedy mnie olśniło, że nie muszę tam siedzieć (do tego, żeby wejść do zatłoczonego baru, dosiąść się do kogoś obcego i gadać o dupie Maryni nie potrzebuję "eventu") i poszłam pograć w grę w domu, ale scenariusz okazał się za trudnym.

Ogólnie w domu wytrzymać się nie da.

Wszystko dzisiaj jakieś takie niedorobione.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez JERZY62 24 sty 2016, 10:01
Jeszcze pewnie wszyscy śpią.
Ja tej nocy trochę lepiej spałem niż poprzedniej ale też nie najlepiej.

Miłego dnia ;)
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 24 sty 2016, 10:17
Witam.Ktoś pił oranżadę dziś,podobno do łask wraca ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 24 sty 2016, 10:20
Hej, cześć ja nie śpię już dawno :)
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 sty 2016, 10:42
Witajcie:********
Ja nijaka , od tej migreny to tylko wstaje z wyczekiwaniem kiedy mnie znow zlapie.... :bezradny:
Za oknem szaro - buro . Mroz zelzal.
Nic mi sie nie chce i dol dalej trzyma.
Lęki tez mam .

Co bedziecie porabiac?
Ja pewnie pozniej wybiore sie do sklepu a tak to jeszcze nie mam konkretnych planow.
Wczoraj czytalam , ogladalam Sherlocka , sprzatalam i pralam.

Jutro znow praca i ten tydzien bardzo zawalony bo mam te czwartkowe warsztaty.
Milego dnia!

cyklopka, nawet kusilo mnie ciut zeby isc na to nocne spiewanie ale teraz to nie zaluje ze nie poszlam.

Obrazek
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Stracona100 24 sty 2016, 10:52
Witajcie,
na wiosce dziś jeszcze bardziej szaro niż wczoraj. Temperatura dodatnia i wszystko otula mgła. Nie nastraja mnie to zbyt dobrze i raczej spaceru nie będzie. Za to będzie rosół z wczorajszej gęsi :smile: Po obiadku wracamy do domu :?

A dobermany to wspaniałe i mądre psy, ale potrzebują mądrego i odpowiedzialnego właściciela. Podobnie jak pozostałe rasy zresztą.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 24 sty 2016, 11:04
platek rozy, jak Ty funkcjonujesz z tymi lękami ja raczej lęków nie mam ale napięcia i drżenia.
Co do obrazka, każdy potrzebuje ciepła byle by nie za dużo.

Stracona100, no to sobie podjesz rosołku z gęsi i się rozgrzejesz. Ja chyba nie jadłem rosołu z gęsi.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Stracona100 24 sty 2016, 11:10
JERZY, ten chyba by Ci nie zaszkodził :smile:
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 sty 2016, 11:13
JERZY62, nie mam wyjscia ;) a postanowilam sobie ze bede zyla na tyle normalnie na ile sie da wiec zyje tak sobie i funkcjonuje mimo choroby a nie nia.

Stracona100, witaj:)

A pojade chyba na wystawe Moda PRL http://mnk.pl/wystawy/modna-i-juz-moda-w-prl-u
Wlasnie sie z kolezanka zgadalam na ten temat.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 sty 2016, 11:19
Dzień dobry!!! :papa:

platek rozy, U mnie dzisiaj też pochmurno i buro, a teraz pada śnieg. Na razie jestem nijaka, jak to zwykle po nocy przymulona i w dołku. Myślę, że to minie wraz z rozkręceniem się dnia... ale pogoda raczej depresyjna, niż optymistyczna, spacerowa.
Ty zapewne też poczujesz się lepiej trochę później i nie myśl o migrenie... (nie wywołuj wilka z lasu).
Płatuś :D tylko nie właź do piekarnika w poszukiwaniu ciepła, bo skończysz jak Anielka. :D ;) ;)

Stracona100, smacznego rosołku... mniam, super taki z wiejskiej gęsi! Mogłaś jeszcze stopić sobie smalec gęsi na wszelkie bóle reumatyczne... ;)

JERZY62, :papa: poćwicz, wyjdź na spacer, to rozładujesz te napięcia.

Miłej niedzieli!

Spamowa wyspa

przez Stracona100 24 sty 2016, 11:30
Płatek róży :papa:

Mirunia, dziękuję, rosołek będzie wyśmienity (już taki jadłam) a smalczyk też wytapiam, a jakże :smile:
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 sty 2016, 11:31
mirunia, Kochana :********* ano pogoda nie nastraja do niczego ale chociaz nie ma tak duzego mrozu.Dzis to mi sie chce plakac .

Ja wczoraj u dentystki jeszcze poklocilam sie z pomylona kobieta w poczekalni ktora zaczela wrzeszczec ze ja nie wejde bo jestem nie zarejestrowana a ja mowie ze to nie od niej zalezy kiedy wejde tylko od dentystki... a mialam ochote ja walnac . Koniec koncow dostalam skierowanie na resekcje niedroznego kanalu zebowego. Wiec czeka mnie zabieg chirurgiczny :roll: i zas kolejne nerwy. I pewnie l4 bede musiala wziac bo bede miala szwy w buzi i mowic bedzie trudno.
Esh a dopeiro jednego paskuda wycielam :roll:

Spamowa wyspa

przez Stracona100 24 sty 2016, 12:36
Płatek róży, współczuję stomatologicznych atrakcji :? Też tydzień temu miałam przykry zabieg, a w środę ciąg dalszy horroru. Poza tym powinnam iść do psychiatry, bo leki się kończą, ale jakoś nie mogę się zebrać. Nie jest dobrze, więc myślę o zmianie leków lub/i lekarza :zonk:

- E.M.Remarque

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 sty 2016, 13:39
Stracona100, ano takie dentystyczne zabiegi sa zawsze bardzo bolesne i nieprzyjemne ... ja nie znosze i sie boje. Jakie leki bierzesz?

Mnie dzis dereala dopadla i slbosci , bujania.

:roll:

Sortuj wg