Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 sty 2016, 22:12
Carica Milica, Hej Królewno! :papa: Dzielności, w tym amoku zmobilizowałaś się do biegania? Brawo!

Purpurowy, Ja dbam o wagę. Ale dzięki za ostrzeżenie. ;)

Ḍryāgan, Nie krzycz na mnie ;) , przecież po prostu się cieszę, że poszedłeś do lekarza, masz nowe leki i może będziesz się dobrze czuł.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 23 sty 2016, 22:17
kosmostrada napisał(a): Purpurowy, Ja dbam o wagę. Ale dzięki za ostrzeżenie. ;)

Tak się mówi że kochanego ciała nigdy dosyć itp, ale jak tego ciała za dużo, to też niedobrze.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 23 sty 2016, 22:20
kosmostrada, hej.. :* Od dłuższego czasu bieganie jest moją jedyną przyjemnością.
Ostatnio edytowano 23 sty 2016, 22:28 przez Carica Milica, łącznie edytowano 1 raz
III Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Stracona100 23 sty 2016, 22:21
Ja już prawie nie jem.............i tyje :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez Stracona100 23 sty 2016, 22:22
a karnet na fitness wykupiony i jakoś nie działa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 sty 2016, 22:28
Stracona100, a próbowałaś oglądania w tv, albo na YT ćwiczeń? :mrgreen: Chociaż podobno to trochę działa, bo coś tam w mózgu się uruchamia. :shock:

Carica Milica, no chociaż to Kochana masz. I jaka zdrowa przyjemność, gorzej gdyby Ci zostało tylko pożeranie golonki. ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Stracona100 23 sty 2016, 22:40
Kosmostrada - oglądania ćwiczeń w jeszcze TV nie próbowałam :mrgreen: ale mogę, czemu nie :mrgreen: A mogę do tego pożerać chipsy i popijać colą?
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 23 sty 2016, 22:42
kosmostrada napisał(a):[ Ḍryāgan, Nie krzycz na mnie ;) , przecież po prostu się cieszę, że poszedłeś do lekarza, masz nowe leki i może będziesz się dobrze czuł.

Słońce, ja na Ciebie krzyczałem? Jeśli tak to odebrałaś to przepraszam. Nie miałem takich intencji. A dobrze się nie będę czuł, bo to niemożliwe przy tych lekach, ale nie będę wariował przynajmniej. W tym momencie to jakiś plus i wyższa konieczność :)
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Stracona100 23 sty 2016, 22:50
Oj, chyba czas przytulić się do M-ałża...

- E.M.Remarque

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 23 sty 2016, 22:51
Stracona100, fajnie, że masz się do kogo przytulić. Mnie pozostaje tylko poduszka :(
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Stracona100 23 sty 2016, 22:55
Smoku, wiem i bardzo to doceniam.
Przykro mi, że jesteś sam, ale i to ma swoje dobre strony, pamiętaj o tym ;)

- E.M.Remarque

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 23 sty 2016, 22:58
Zastosowałem pewną metodę znaną od tysięcy lat, żeby zmienić w prosty i skuteczny sposób atmosferę w swoim pokoju i podziałało. :D

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 23 sty 2016, 22:58
Uff jak to dobrze, że ten dzień się kończy. Dzisiaj miałem kalejdoskop objawów nerwicowych rano napięcie i obręcz wokół głowy, później jak szedłem na oddział to napięcie i do tego depresja, później poszedłem na spacer to mega zdołowanie, następnie jak wróciłem do mieszkania i szedłem do kolegów to niepokój, jak tam siedziałem to mocny lęk. I dopiero teraz czuje się jako tako. Ale i tak zalękniony o rozdrażniony. Chyba zacznę pić piwo bo muszę mieć jakąś przyjemność z życia.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 23 sty 2016, 22:59
Purpurowy, otworzyłeś okno?

Sortuj wg